پس از اجتناب دولت بریتانیا از سرکوب، تلاش‌ها در سایت‌های فروش مجدد “شتاب” باقی خواهد ماند | قیمت بلیط

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک گروه کمپین تحت حمایت اد شیران، پی جی هاروی و Arctic Monkeys هشدار داده است که طرفداران موسیقی پس از رد طرح‌های دولت برای سرکوب این بخش، همچنان با طغیان‌های “شمار” تبلیغات در سایت‌های فروش مجدد مواجه خواهند شد.

وزارت بازرگانی و تجارت تصمیم گرفت که پیشنهادات ناظر رقابت را که برای سخت‌تر کردن زندگی برای افراد حرفه‌ای طراحی شده بود، اجرا نکند، چرا که به طور مکرر با استفاده از سایت‌هایی مانند Viagogo و StubHub برای سوء استفاده از طرفداران مواجه شده‌اند.

سازمان رقابت و بازار (CMA) پیشنهاداتی را در آگوست 2021 ارائه کرد، از جمله اقداماتی برای توقف خرید انبوه بلیط و پایان دادن به روش تقلبی “فروش سوداگرانه”، جایی که افراد تبلیغاتی صندلی هایی را که ندارند فهرست می کنند و درآمد را از قبل بانک می کنند. و امیدواریم که بعداً برای انجام سفارش، بلیط تهیه کنیم.

CMA همچنین یک طرح صدور مجوز را پیشنهاد کرد که به آن اجازه می داد سایت های فروش مجدد را که قوانین آن را نقض کرده اند جریمه یا تعطیل کند.

کوین هالین راک، وزیر کسب‌وکار جدید، روز پنجشنبه با رد این پیشنهادها، ظهور بازار فروش مجدد جایگزین را در قالب پلت‌فرم‌های مبادله بلیت تأیید کرد، جایی که طرفداران می‌توانند ارزش اسمی بلیط‌هایی را که قادر به استفاده از آن نیستند به‌علاوه یک پورسانت اندک جبران کنند.

با این حال، او گفت سایت‌هایی مانند Viagogo و StubHub که به فروشندگان حرفه‌ای اجازه می‌دهند تا قیمت‌های نامحدودی را دریافت کنند، «ممکن است همچنان خدمات ارزشمندی را برای برخی از مصرف‌کنندگان ارائه کنند».

او گفت که “خیلی زود” است که نتیجه گیری شود که قانون مورد نیاز است و افزود که تغییرات گسترده تر در قانون مصرف کننده اولویت است.

FanFair Alliance، گروه کمپین صنعت موسیقی که توسط نمایندگان هنرمندانی مانند شیران، پیکسیز و آیرون میدن حمایت می‌شود، گفت که دولت «شواهد قاطع تداوم عملکرد بد» را نادیده می‌گیرد.

سخنگوی آدام وب گفت: «به نظر می رسد که تجربیات مصرف کنندگان به طور کامل نادیده گرفته شده است. وی افزود: “FanFair Alliance با نظرات CMA موافق است که اقدامات بیشتری برای مقابله با این مشکلات آشکار و مداوم در مورد بلیط ثانویه آنلاین هنوز لازم است.”

این گروه گفت که شیوه‌هایی که به هزینه طرفداران واقعی انجام می‌شود، مانند فروش سوداگرانه و خرید عمده، «بی‌داد می‌مانند».

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

شارون هاجسون، نماینده حزب کارگر، گفت که دولت “عملکردی به بازیگران بد اجازه داده است”.

آبان نیوز برای اظهار نظر به بخش بازرگانی مراجعه کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …