آیدان اوبراین تایید کرد که آگوست رودن با شکست گینه همچنان شماره 1 دربی | مسابقه اسب دوانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پدر در روز پنج‌شنبه پسرش را در خانواده اوبراین کتک زد، در حالی که تیم سان آنتونیو آیدان اوبراین از یک پاس دشوار در Dee Stakes برای آلدر که توسط پسرش، دوناچا آموزش دیده بود، بهترین استفاده را کرد تا دربی روز را برنده شود. آزمایشی فقط کمتر از دو مدت با این حال، اهمیت بیشتری در مورد کلاسیک در ذهن داشت، این واقعیت بود که مربی برنده در Roodee بود، و بنابراین می‌توانست تأیید کند که آگوست رودن، بازیکن محبوب در 2000 گینه، امید شماره 1 او برای Epsom در بازی است. 3 ژوئن.

در آستانه برگزاری مسابقات کلاسیک نیومارکت، اوبراین به وضوح گفت که او آگوست رودن را بهترین گزینه برای چند سال خود برای حضور در Triple Crown می دانست. این رویا فراتر از اولین و دشوارترین پا نبود، اما ایمان مربی به استعداد آگوست رودن کاهش نیافته است.

اوبراین پس از دی، در پاسخ به این سوال که آیا موفقیت سن آنتونیو دستور نوک زدن بالیدویل را دوباره تنظیم کرده است، گفت: «نه واقعاً.

ما همیشه فکر می‌کردیم دنیای آگوست رودن به‌راحتی به او دست می‌دهد. او به خوبی از گینه بیرون آمده و مستقیماً برای دربی خواهد رفت.

بعید است که آگوست رودن تنها دونده دربی استابل باشد، زیرا علاوه بر سن آنتونیو – که 25-1 (از 50-1) برای کلاسیک است – اوبراین همچنین دو بازیکن سه گانه دیگر در چند روز آینده دارد.

با محاکمه لینگفیلد [on Saturday] اوبراین گفت: اکنون در هر شرایط آب و هوایی، برتینلی به آنجا خواهد رفت. اسبی که در لینگفیلد می دویدیم [Gooloogong] شاید برم [straight] به Epsom و Continuous به سمت دانته در یورک می روند [on Thursday]”

در همین حال، آلدر احتمالاً چشم‌انداز بلندمدت بهتری از مسابقه روز پنج‌شنبه است، زیرا او به خوبی توانست از یک موقعیت کاملاً بی‌امید به برنده نزدیک شود.

دوناچا اوبراین گفت: “مسابقه کمی بی نظم بود و در زمین فکر نمی کردم او دوست داشته باشد، در واقع فکر می کنم او خیلی خوب دوید.” او به خوبی تندتر شد، سپس در آن زمین صاف شد، اما من از او بسیار راضی بودم.

ما او را به خانه می بریم و می بینیم که چگونه از آن بیرون می آید و سپس برنامه ای می سازیم. مطمئناً او می تواند به یکی از دربی ها برود، یا Epsom یا Curragh یا چیزی شبیه به آن.

وقتی آن‌ها به این آرامی پیش می‌روند، شانس بسیار کمی از بیرون دارید، اما این مسابقه است و چستر.»

راهنمای سریع

نکات جمعه گرگ وود

نمایش دهید

چستر 1.30 Wobwobwob 2.05 Pride Of America (nap) 2.40 مجتبی (nb) 3.15 Calling The Wind 3.45 Banderas 4.20 Aqwaam 4.55 Anna Bunina

مارکت راسن 1.40 Syr Maffos 2.15 My Brother Jack 2.50 Frenchy Du Large 3.25 Some Scope 4.00 Teescomponentsfly 4.35 Sageburg County 5.08 Choccabloc

دستمال گردن 1.50 Racingbreaks Ryder 2.25 Coquelicot 3.00 Shirlaski 3.35 Rocha Do Leao 4.10 Chairmanoftheboard 4.45 Prospering 5.20 Stage Show

ناتینگهام 5.15 Desert Master 5.45 Mysterious Love 6.20 Bo Taifan 6.55 Perfuse 7.30 Iato’s Angel 8.05 Eyetrap 8.40 Star Of Aria

ریپون 5.25 Grey Grey 5.55 Talha 6.30 Reigning Profit 7.05 We’ll Go Again 7.40 Rich Waters 8.15 Bit Of A Quirke 8.45 Annalee Lass

ولورهمپتون 5.30 Jenny Ren 6.05 Estate 6.40 Sophia’s Starlight 7.15 Waleyfa 7.50 Wedgewood 8.25 Indication Rocket 9.00 Gunnerside

از بازخورد شما متشکرم.

Calling The Wind می تواند در چستر کاپ ضربه ای وارد کند

بارش‌ها گاه به گاه و نه بی‌وقفه در رودی در روز پنج‌شنبه انجام می‌شد، اما مسیر یک روز قبل از آن کاملاً خیس شد و چشم‌انداز قبل از چستر کاپ، یکی از محبوب‌ترین رویدادهای شرط‌بندی فصل فلت، در بعدازظهر پایانی ماه می، ناآرام باقی می‌ماند. جشنواره.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

احتمالاً فقط قوی‌ترین افراد در پایان حضور خواهند داشت، و فرم ثابت شده دوومیدانی Falcon Eight، برنده سال 2021 و پنجمین خانه در سال گذشته، می‌تواند او را با نتیجه 6-1 شروع کند.

او یک پوند بالاتر از 12 ماه پیش است، هر چند، و Calling The Wind (3.15) خانه سوم در یک سفر حتی طولانی تر در ملکه الکساندرا در رویال اسکوت در سال گذشته، می تواند شرط بهتری در حدود 10-1 باشد. گل زدن ریچارد هیوز از زمان سوم شدن در سزارویچ در سال 2021 با نقص های زیادی روبرو نشده است، اما فرم نیومارکت به او شانسی آشکار در روز جمعه از 3 پوند امتیاز کمتر می دهد.

چستر 1.30 واب واب در سال جاری دو بار روی زمین آسان دویده است، هنوز هم فقط 4 پوند بالاتر از برد راحت خود در کاتریک در اکتبر گذشته است و تساوی در استال یک نیز ایده آل است.

اسکات 1.50 پس از اینکه آخرین بار با شدت بیش از یک مایل در هایدوک مسابقه داده بودید، کاهش به هفت فرلنگ حرکت مناسبی به نظر می رسد. Racingbreaks Ryder.

چستر 2.05 برنده دوره و راه دور غرور آمریکا در غرفه چهار به خوبی کشیده شده است و اگر هالی دویل او را در مقابل مستقر کند، می تواند کمی عبور کند. گل زدن امی مورفی در یک مسابقه لیست شده در Saint-Cloud در ماه مارس بسیار سخت بود، اما این سقوط به شرکت معلول باید مناسب باشد و او نسبت به برد دو و یک چهارم خود در سال 4 پوند بیشتر وزن دارد. در کمپتون در ژانویه.

چستر 2.40 تجدید عالی هاکسلی استیک، با پوینت لونزدیل، یکی از بهترین نوجوانان سال 2021، که دومین شروع او از زمان پایان دادن به میدان در 2000 گینه سال گذشته است. او باید برای بازگشت موفقیت آمیز خود در گروه سه در کوراگ ماه گذشته به میدان بیاید، اما با حریف بسیار دشواری روبرو خواهد شد. مجتبی، که در ماه اکتبر با یک نقص در زمین سنگین در نیوبوری فرار کرد و زمانی را ارسال کرد که نشان می دهد این گام مستقیم به شرکت گروه دو موجه است.

چستر 3.45 یک اتفاق نادر برای دوربین های ITV و باندراس اگر او بتواند فرم اخیر خود را در نیوبوری، جایی که تا آخرین گام ها رهبری کرد، بازتولید کند، به احتمال زیاد شکست دادن سخت خواهد بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …