دادگاه دختر پانزده ساله نوزاد تازه متولد شده خود را با پشم کشت | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک دختر 15 ساله نوزاد تازه متولد شده خود را با تعرض به او و پرکردن گلوی او با پشم پنبه کشت تا از کشف بارداری او جلوگیری کند.

پاریس مایو که اکنون 19 سال دارد، به دلیل قتل پسرش استنلی مایو، که در شامگاه 23 مارس 2019 در راس-آن-وای، هرفوردشایر درگذشت، محاکمه می شود و روز بعد در یک کیسه زباله بیرون خانه اش کشف شد. .

دادستان Jonas Hankin KC با باز کردن پرونده در دادگاه سلطنتی Worcester به هیئت منصفه گفت که مایو پسرش را به تنهایی در اتاق نشیمن خانه خانوادگی خود در حالی که والدینش در طبقه بالا بودند به دنیا آورد.

به گفته دادگاه، نوجوان سپس به نوزاد تازه متولد شده حمله کرد، جمجمه او را شکست و او را با “آسیب مغزی شدید” مواجه کرد.

به هیئت منصفه گفته شد که تقریباً دو ساعت بعد، مایو متوجه شد که نوزاد هنوز زنده است، پس تکه‌های پشم را در گلوی او فرو کرد تا او را خفه کند، قبل از اینکه جسد نوزاد را در یک کیسه زباله بگذارد و بیرون از درب ورودی بگذارد.

روز بعد، او از برادرش خواست که کیسه را در سطل زباله بگذارد، با این ادعا که “پر از بیمار” است، اما وقتی متوجه شد که کیسه به طور غیرعادی سنگین است، مادرش به داخل نگاه کرد تا جسد را کشف کند.

هانکین گفت: «متهم برای جلوگیری از کشف حاملگی و زایمان نوزاد را کشت.

“او بچه نمی خواست. علیرغم داشتن والدین و خواهر و برادرهایی که او اذعان داشت که دوست داشتنی و حامی هستند و می توانست برای کمک و نصیحت به آنها مراجعه کند، او نوزاد را به قتل رساند.

مایو که قتل را انکار می‌کند، مدعی شد که نمی‌دانست باردار است و نوزاد پس از تولد حرکت نمی‌کند یا نفس نمی‌کشد.

دادستان گفت که یک آزمایش پس از مرگ به این نتیجه رسید که این نوزاد در نزدیکی یا در سنین کامل متولد شده است و زنده به دنیا آمده است و وزن آن 7 پوند و 12 اونس است.

پس از مرگ همچنین پشم پنبه ای را یافت که به قدری عمیق وارد مری کودک شده بود که تنها در تشریح گردن در کالبد شکافی کشف شد.

مایو ادعا کرد که از پشم پنبه برای تمیز کردن مایعی که از دهان نوزاد خارج می‌شد استفاده کرده است و جسد را در کیسه‌ای گذاشته تا مادرش متوجه نشود.

وقتی مادر مایو پس از کشف جسد نوزاد با اورژانس تماس گرفت، شنیده می‌شد که به دخترش می‌گوید: «می‌توانستی به من بگویی عزیزم، می‌توانی به من بگویی. بیچاره بچه چرا به من نگفتی؟»

مایو به امدادگران گفت که نمی‌دانست باردار است و فکر می‌کرد وزنش اضافه شده است و اضافه کرد که بچه از او بیرون افتاده است.

بعداً در بیمارستان، او به یک ماما گفت که بند ناف دور گردن نوزاد پیچیده شده است. او گفت: «تقصیر من نیست که بچه مرد، درست است؟ سر به زمین خورد و من منتظر صدایی بودم. آیا آنها فکر می کنند این تقصیر من است؟»

خانواده و دوستان گزارش دادند که متوجه شده‌اند مایو لباس‌های گشاد و گشاد در هفته‌های قبل از تولد می‌پوشد، که ادعای دادستان نشان داد که او عمداً سعی کرده حاملگی را پنهان کند.

او بعداً به یک ماما گفت که “احساس” باردار بودنش را داشت و “کاش می خواست به پشت سرش گوش می داد”.

هنگامی که خواهر بزرگترش از او پرسید که چرا به کسی در مورد تولد نگفته است، مایو پاسخ داد: “گاهی اوقات فکر نمی کنی، درست است؟ من ترسیده بودم.”

محاکمه ادامه دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …