فرد سیگل، مورخ شهری و لیبرال سابق، در ۷۸ سالگی درگذشت

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فرد سیگل، یک مورخ شهری پرشور که رد واکنش نهاد لیبرال به جنایت، فقر و مدنیت عمومی او را از سخنگوی جورج مک گاورن، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری در سال 1972 به رای‌دهنده دونالد جی ترامپ در سال 2020 تبدیل کرد، روز یکشنبه در خانه اش در بروکلین او 78 سال داشت.

پسرش هری گفت که علت آن عوارض یک سری عفونت بود که او را در سفری به کالیفرنیا در بیمارستان بستری کرده بود.

آقای سیگل استاد بازنشسته اتحادیه کوپر برای پیشرفت علم و هنر در منهتن، عضو ارشد موسسه تحقیقات سیاست منهتن، یک اندیشکده محافظه کار، و نویسنده بود.

تکامل ایدئولوژیک او در عناوین کتاب‌هایش مشهود است: «آینده یک بار در اینجا اتفاق افتاد: نیویورک، دی سی، لس‌آنجلس، و سرنوشت شهرهای بزرگ آمریکا» (1997). “شاهزاده شهر: جولیانی، نیویورک و نابغه زندگی آمریکایی” (2005)، که او با هری سیگل نوشت. و “شورش علیه توده ها: چگونه لیبرالیسم طبقه متوسط ​​را تضعیف کرده است” (2014).

آقای سیگل مشاور رودولف دبلیو. جولیانی بود که در سال 1993 به عنوان شهردار شهر نیویورک انتخاب شد و او را بزرگترین رهبر شهر از زمان فیورلو لا گواردیا، که در دوران رکود اقتصادی بزرگ ریاست می‌کرد، به‌عنوان بزرگ‌ترین رهبر شهر در تصرف آن دفتر در نظر گرفت. او استدلال کرد که دولت جولیانی جرم و جنایت را تا حد زیادی کاهش داده است و این دیدگاه متعارف را که شهر غیرقابل اداره است را رد کرده است.

آقای جولیانی “جمهوری را با بیش از لمس خرد فاسد ماکیاولی احیا کرد.” آقای سیگل نوشت.

او به‌عنوان یک مورخ، ریشه‌های لیبرالیسم را در نوشته‌های هربرت کرولی و اچ‌جی ولز شناسایی می‌کرد که فارغ‌التحصیلان دانشگاهی را به عنوان طبقه‌ای نخبه جدید تصور می‌کردند که رهبری یک دولت دموکراتیک روشن‌فکر را در جایی که اشرافیت اروپایی شکست خورده بود، می‌کرد.

حتی به عنوان یک لیبرال سرخورده، آقای سیگل رابطه عاشقانه ای با محله دیتماس پارک خود در بروکلین داشت، که علیرغم سرخوردگی از آنچه به عنوان دولت مترقی و منحرف شهر نیویورک می دید، هرگز آن را ترک نکرد. او از حقوق مهاجران دفاع کرد و نیوت گینگریچ، جمهوری خواه جورجیا که در اواخر دهه 1990 رئیس مجلس نمایندگان بود، به دلیل ادعای اینکه نیویورک به واشنگتن وابسته است، در حالی که در واقع منطقه خود آقای گینگریچ از یارانه های عظیم دولت فدرال بهره می برد، مسخره کرد.

و، شاید بیشتر در غم و اندوه تا عصبانیت، او به نقل از سناتور سابق دانیل پاتریک مونیهان از نیویورک گفت که دموکرات‌های همکارش «به بیان هدف اخلاقی بیشتر از دستیابی به خیر عملی پاداش داده‌اند».

آقای سیگل در مصاحبه ای با سیتی ژورنال در سال 2020 گفت که جان وی لیندسی، که از سال 1966 تا 1973 شهردار بود، «یک لیبرال کلاسیک بود که از این نظر بیشتر از نتایج به حساب می آمد، و از مبادلاتی که همیشه باید انجام دهیم. را به منظور اجرای سیاست، با او بیگانه بودند.»

در همان مجله در سال 1991، آقای سیگل استدلال کرد: «شهروندان طبقه متوسط، به درستی یا نادرست، متقاعد شده اند که دولت مدرن شهری لیبرال بیشتر این است که به فقرا اجازه بدرفتاری به هزینه طبقه متوسط، و پرداخت حقوق بسیار به کارمندان دولتی را بدهد. خوب ارائه خدمات بسیار ضعیف است.»

او تحت حمایت ایروینگ هاو منتقد ادبی بود و کمابیش مسیر ایدئولوژیک او را دنبال می کرد.

مسخ آقای سیگل – از یکی از اعضای سوسیالیست های دموکرات آمریکا، یکی از اعضای موسسه سیاست مترقی و رای دهنده به جان اندرسون مستقل در سال 1980 و والتر اف. موندال دموکرات در سال 1984 (هر بار با رأی دادن به رونالد ریگان جمهوری خواه. ) – در سال 2020 به اوج خود رسید (بسته به دیدگاه سیاسی فرد).

پس از یک عمر حضور در انتخابات ریاست جمهوری یا اکثراً رای دادن به بازنده ها، رای خود را به آقای ترامپ انداخت.

او دلایل خود را برای انجام این کار در سال 2020 در مصاحبه با وال استریت ژورنال فهرست کرد و از آقای ترامپ به خاطر «درهم شکستن داعش، بیرون کشیدن ما از توافق هسته ای ایران، انتقال سفارت ما به بیت المقدس و احمق ساختن افرادی که اصرار دارند که بر این امر تاکید دارند، تمجید کرد. مسئله فلسطین در مرکز درگیری اعراب و اسرائیل قرار دارد. او همچنین از آقای ترامپ برای نشان دادن «توانایی مقاومت در برابر کودتای طولانی مدت توسط دموکرات‌ها و رسانه‌ها» و حمایت از «ارزش‌های بورژوایی» حمایت می‌کرد.

در ادای احترام آنلاین این هفته، برایان سی اندرسون، سردبیر سیتی ژورنال، نوشت که آقای سیگل آنچه را که «ایدئولوژی شورش» می‌خواند، شناسایی کرده است که مقامات دولتی در شهرهای بزرگ را تحت تأثیر قرار می‌دهد و «آنها را از رویارویی با مردم بی‌میل می‌کند». بی نظمی و جنایت از ترس مخالفت خشونت آمیز.»

آقای اندرسون نوشت: «کار او در نوسازی شهرهای آمریکا که از دهه 1990 شروع شد، به ویژه نیویورک، محور بود.

لارنس جی. مون، رئیس سابق مؤسسه منهتن، گفت که با عضویت در این سازمان تحقیقاتی، آقای سیگل «آن را باز کرد. به افراد افسون شده از چپ دموکرات که دیدی از نحوه کار جهان داشتند و متوجه شده بودند که کار نمی کند.»

آقای مون گفت: «او در حال ایجاد یک پناهگاه امن برای ورود این افراد از سرما بود.

در میان آن دسته از مترقیانی که آقای سیگل آنها را تغییر نداد، استر آر. فوکس، دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه کلمبیا و مخالف مناظره‌ای که گاهی آقای سیگل داشت، بود.

پروفسور فوکس گفت: «فرد یک معمای دوست‌داشتنی، با استعداد و روشنفکر بود که هرگز از فکر کردن یا توجه به شهر نیویورک دست بر نمی‌داشت. قضاوت او به دلیل ناامیدی او از تشکیلات لیبرال (که در اشتباه بودند!) مبهم بود. در حالی که او طبقه کارگر نژاد سفید را درک می کرد، طبقه فقیر و کارگر سیاه پوست و اسپانیایی را درک نمی کرد.

فردریک فین سیگل در 27 مارس 1945 در برانکس از خانواده آلبرت و سلما (فین) سیگال به دنیا آمد. والدین او یک آژانس کاریابی را اداره می کردند تا اینکه در طول اعتصاب 88 روزه روزنامه در نیویورک در سال 1978 بسته شد.

فرد سیگل در دانشگاه راتگرز تحصیل کرد و در آنجا دانشجوی خطاکار بود. او به جاده رفت تا ثروت خود را به دست آورد، اما زمانی که ثابت شد استخر شلوغ به بن بست رسیده است، ناامید شد. او بعداً از دانشگاه پیتسبورگ مدرک دکترا گرفت.

در سال 1976 با یان روزنبرگ، جامعه شناس ازدواج کرد. او علاوه بر پسرش هری، به همراه پسر دیگری به نام جیکوب و چهار نوه از او زنده ماند.

آقای سیگل از سال 1973 تا 1980 در پردیس های دانشگاه ایالتی نیویورک تدریس می کرد. در دانشگاه سوربن پاریس از 1980 تا 1981. و به عنوان استاد تاریخ و علوم انسانی در اتحادیه کوپر از سال 1982 تا 2010. او از سال 1989 تا 1990 عضو موسسه مطالعات پیشرفته در پرینستون، نیوجرسی، بود. سردبیر شهر ژورنال از 1990 تا 1993; ستون نویس نیویورک پست از 1994 تا 1997. و یک محقق در کالج سنت فرانسیس در بروکلین از سال 2011 تا 2018.

هری سیگل گفت که لیبرالیسم پدرش عمدتاً با گفتگو با پدربزرگ مادری‌اش که یک کارگر پوشاک و سازمان‌دهنده کارگری بود شکل گرفت و تغییر سیاسی او در بزرگسالی تدریجی بود.

ایروینگ کریستول، مقاله‌نویس، به‌طور معروفی از یک نومحافظه‌کار، نژادی که آقای کریستول مظهر و محبوبیت آن بود، به‌عنوان «لیبرالی که توسط واقعیت دزدیده شده است» تعریف کرد. پسرش گفت، اما تغییر مذهب آقای سیگل نتیجه یک تجربه شخصی نبود – حتی اگر یک دزد یک بار یک کیسه گوشت کوشر به ارزش 100 دلار را در مترو از او گرفت و چندین خودروی خانواده به سرقت رفت.

با این حال، اگر آقای سیگل به یک رویداد فلسفی نزدیک می‌شد، در جریان خاموشی برق سال 1977 بود، زمانی که غارتگران در بخش‌هایی از بروکلین خشمگین شدند و فروشگاه‌ها را از اجناس خالی کردند و آنها را در یک شب شورش به آتش کشیدند.

آقای سیگل، که رستوران مورد علاقه‌اش، Jack’s Pastrami King، در میان مکان‌هایی بود که ویران شده بود، در سال 2017 چنین منعکس کرد: «من متوجه شدم که خود شهر غارت شده است. من هنوز درگیر آن لحظه 40 سال پیش هستم، زمانی که آموزش مجدد سیاسی من آغاز شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …