Teladoc Health، HealthJoy مشارکت خود را گسترش داده و مراقبت های اولیه مجازی را نیز شامل می شود

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پلت فرم مزایای کارکنان دیجیتال مستقر در شیکاگو HealthJoy در حال گسترش همکاری خود با ارائه دهنده مراقبت مجازی Teladoc Health است تا خدمات مراقبت اولیه مجازی را نیز شامل شود.

HealthJoy ناوبری مزایا را به کارفرمایان و همچنین خدمات مجازی برای مدیریت مراقبت های مزمن، پوست، سلامت روان بزرگسالان و نوجوانان، درمان اسکلتی عضلانی، مراقبت های فوری، تغذیه و ترک دخانیات ارائه می دهد.

Teladoc و HealthJoy خود را تأسیس کردند مشارکت در سال 2022 برای گنجاندن یک گزینه مراقبت پزشکی مجازی در پلت فرم ناوبری مراقبت HealthJoy. مشارکت گسترده ای که امروز اعلام شد، خدمات مراقبت اولیه مجازی Teladoc را به طور کامل با پیشنهادات HealthJoy برای کارفرمایان ادغام می کند.

جاستین هلند گفت: “این گام مهمی در سفر ما برای بهبود دسترسی به مراقبت های اولیه و ساده سازی مزایا است تا کارمندان سالم و خوب باشند. ما مفتخریم که با Teladoc Health همکاری می کنیم تا چشم انداز خود را به واقعیت تبدیل کنیم.” مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران HealthJoy در بیانیه ای گفت.

روند بزرگتر

HealthJoy که به صورت خصوصی برگزار شد گل زد 60 میلیون دلار بودجه سری D در اکتبر، تنها دو سال پس از دریافت 30 میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سری C. این شرکت در سال 2019 12.5 میلیون دلار بودجه سری B به دست آورد.

Teladoc سهامی عام سال گذشته با مشکلات مالی مواجه شد. گزارش زیان خالص 13.7 میلیارد دلاری در سال 2022، ناشی از هزینه های متعدد کاهش ارزش سرقفلی غیر نقدی، از جمله هزینه 6.6 میلیارد دلاری مربوط به خرید شرکت مدیریت مراقبت های مزمن Livongo.

شرکت مراقبت مجازی اوایل سال جاری حدود 300 کارمند یا حدود 6 درصد از نیروی کار غیرپزشکی خود را به عنوان بخشی از یک طرح بازسازی بزرگتر برای کاهش هزینه های عملیاتی اخراج کرد.

ماه گذشته، این شرکت گزارش خود را اعلام کرد درآمدهای سه ماهه اول 2023، افزایش درآمد 629.2 میلیون دلاری را در مقایسه با 565.4 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2022 نشان می دهد که بخشی از آن به لطف رشد 21 درصدی سالانه بخش سلامت روان مستقیم به مصرف کننده BetterHelp است.

Teladoc پیش بینی می کند درآمد آن در سه ماهه دوم به بین 635 تا 660 میلیون دلار افزایش یابد. این شرکت برای کل سال درآمدی بین 2.58 تا 2.68 میلیارد دلار پیش بینی کرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …