پلوتن بیش از 2 متر دوچرخه را به خاطر شکستن مونتاژ پست صندلی در حین استفاده به یاد می آورد | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پلوتن بیش از 2 متر از دوچرخه های ورزشی خود را فراخوانی می کند زیرا مجموعه پایه صندلی دوچرخه می تواند در حین استفاده بشکند و خطر سقوط و آسیب را به همراه داشته باشد.

سهام Peloton Interactive در معاملات صبح پنجشنبه بیش از 7 درصد سقوط کرد. سهام این شرکت در 12 ماه گذشته 39 درصد کاهش یافته است و حدود 95 درصد از بالاترین قیمت خود در اواخر سال 2020 در طول همه گیری ویروس کرونا کاهش یافته است.

این فراخوان شامل حدود 2.2 متر دوچرخه Peloton مدل PL01 است. این دوچرخه ها از ژانویه 2018 تا مه 2023 به قیمت حدود 1400 دلار فروخته شد. آنها در فروشگاه های کالاهای ورزشی Peloton و Dick در سراسر کشور و به صورت آنلاین در وب سایت های آمازون، Peloton و Dick فروخته شدند.

پلوتن 35 گزارش از شکستن و جدا شدن پایه صندلی در حین استفاده از دوچرخه دریافت کرده است که 13 گزارش از جراحات شامل شکستگی مچ دست، پارگی و کبودی ناشی از سقوط از دوچرخه است.

به مصرف کنندگان توصیه می شود بلافاصله استفاده از دوچرخه های ورزشی فراخوان شده را متوقف کنند و برای تعمیر رایگان با پلوتن تماس بگیرند. Peloton یک پست صندلی رایگان ارائه می دهد که می تواند خود نصب شود.

پلوتن در فرآیند سازماندهی مجدد شرکتی بوده است. در ماه اکتبر، این شرکت اعلام کرد که حدود 500 شغل را کاهش می دهد. این اعلامیه پس از آن اعلام شد که شرکت در ماه اوت اعلام کرد که 784 شغل خود را کاهش می دهد، شبکه توزیع آمریکای شمالی خود را می بندد و کار تحویل را به ارائه دهندگان شخص ثالث منتقل می کند.

پلوتون رشد فروش باورنکردنی را در اوج شیوع ویروس کرونا تجربه کرد. قیمت سهام این شرکت مستقر در نیویورک در سال 2020 بیش از پنج برابر شد، زیرا دوچرخه‌ها و تردمیل‌های آن در بین مشتریانی که برای شرکت در تمرینات تعاملی آن پرداخت می‌کنند، محبوبیت پیدا کرده است.

اما فروش در سال 2021 شروع به کاهش کرد زیرا توزیع واکسن ها بسیاری از مردم را از خانه های خود بیرون کشید و به سالن های ورزشی بازگشت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …