مادس پدرسن در مرحله ششم Giro d’Italia به عنوان دو نفر جدا شده از یک متر کوتاه می‌رود | جیرو دیتالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مادز پدرسن در مرحله ششم ژیرو دیتالیا پیروز شد تا یک گرند اسلم از بردهای سرعتی حرفه ای را تکمیل کند، اما تنها پس از اینکه یک جدایی دو نفره شجاع تنها 300 متر تا خط پایان باقی مانده بود.

سایمون کلارک و الساندرو دی مارکی بخشی از یک استراحت اولیه پنج نفره بودند، اما با کم شدن بازیگران نقش مکمل آنها، هر دو با هم کار کردند تا روشن بمانند. به نظر می‌رسید که مسابقه برای پیروزی در مرحله با شکوه در حالی که آنها وارد کیلومتر پایانی می‌شدند، در حالی که کلارک مورد علاقه بود، در جریان بود – اما هیچ‌کدام از آنها پاها را برای فشار نهایی پیدا نکردند و پلوتون در حالی که خط پایان در چشم بود از کنار آنها گذشت.

این پدرسن (Trek-Segafredo) بود که اولین بار در یک سرعت پر هرج و مرج از خط گذشت و یک برد مرحله ژیرو را به پیروزی های تور دو فرانس و مرحله وولتا اضافه کرد و “پدرسلم” خود را تکمیل کرد. این سوارکار دانمارکی یک عنوان مسابقه جاده ای جهانی را نیز به دست آورده است و به مارک کاوندیش و پیتر ساگان در یک باشگاه انحصاری از سوارکاران فعال با هر چهار برد می پیوندد.

الساندرو دی مارکی (سمت چپ) و سایمون کلارک بعد از صحنه از یکدیگر دلجویی می کنند.
الساندرو دی مارکی (سمت چپ) و سایمون کلارک بعد از صحنه از یکدیگر دلجویی می کنند. عکس: استوارت فرانکلین/گتی ایماژ،

پدرسن گفت: “من بسیار خوشحالم، این چیزی است که برای آن آمده ایم.” “حالا داشتن یک پیروزی خوب است، روز سختی برای تیم بود و خوب است که آنها را با پیروزی جبران کنیم.” خیلی نزدیک بود، گرفتن آنها برای مدت طولانی آسان نبود. آنها دو دقیقه برتری داشتند و ما مجبور شدیم از همه بازیکنان در دسترس استفاده کنیم، کار آسانی نبود. در فاصله 300 متری آنها را گرفتیم. من واقعا برای آن بچه ها متاسفم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …