کریس لیخت از CNN از تصمیم میزبانی تالار شهر ترامپ دفاع می کند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رئیس سی‌ان‌ان، کریس لیخت، روز پنج‌شنبه از تصمیم خود برای پخش زنده تالار شهر با رئیس‌جمهور سابق دونالد جی. ترامپ دفاعی قاطعانه صادر کرد، رویدادی سرکش و سختگیرانه که انتقادهایی را در داخل و خارج از شبکه برانگیخته است.

در یک تماس سرمقاله در سراسر شبکه، آقای لیخت به مدیر برنامه، کیتلان کالینز، به خاطر “اجرای استادانه” قبل از اعتراف به واکنش عمومی تبریک گفت. او گفت: «همه ما می دانیم که پوشش خبری دونالد ترامپ کثیف و مشکل است و همچنان کثیف و فریبنده خواهد بود. “اما این کار ماست.”

آقای لیخت افزود: «من کاملاً، بی‌تردید معتقدم که کاری که ما دیشب انجام دادیم، به آمریکا خدمات بسیار خوبی داده است». مردم از خواب بیدار شدند و می دانند که خطرات در این انتخابات چیست، به گونه ای که روز قبل نمی دانستند. و اگر کسی قرار بود سوالات سختی بپرسد و آن مکالمه کثیف را داشته باشد، باید در CNN باشد.

تالار شهر که روز چهارشنبه در پرایم تایم پخش شد، آقای ترامپ را نشان می‌دهد که مجموعه‌ای از دروغ‌پردازی‌ها را به نمایش می‌گذارد، گاهی اوقات خیلی سریع که مجری نمی‌تواند رهگیری کند.

خانم کالینز بارها و بارها صحبت های آقای ترامپ را قطع کرد و تصحیح کرد و دروغ های او را در مورد انتخابات تقلبی 2020 و توصیف او از شورش کنگره 6 ژانویه به عنوان “یک روز زیبا” خواند. با این حال، آقای ترامپ اغلب درست بر سر او صحبت می کرد. حضار زنده، گروهی از جمهوری‌خواهان و رای‌دهندگان مستقل با گرایش جمهوری‌خواه، اغلب او را تشویق می‌کردند، حتی زمانی که او خانم کالینز را به‌عنوان «شخص بد» مورد تمسخر قرار می‌داد.

آقای لیخت روز پنجشنبه گفت: «در حالی که ممکن است همه ما از شنیدن کف زدن مردم ناراحت شده باشیم، این نیز بخش مهمی از داستان بود، زیرا افراد حاضر در آن مخاطبان بخش بزرگی از آمریکا را نمایندگی می کنند. و اشتباهی که رسانه ها در گذشته مرتکب شدند نادیده گرفتن وجود آن افراد است. همانطور که نمی توانید وجود پرزیدنت ترامپ را نادیده بگیرید.»

منتقدان گفتند که با توجه به سابقه اش در انتشار اطلاعات نادرست، ارائه یک انجمن زنده به آقای ترامپ برای این شبکه بی پروا است. حتی مفسران خود این شبکه نیز از آنچه در امواج آن رخ داده بود شگفت زده شده بودند. جیک تاپر چهارشنبه شب به بینندگان گفت: «ما زمان کافی برای بررسی واقعیت هر دروغی که او گفته است نداریم.

آقای لیخت که سال گذشته مدیریت CNN را پس از تصاحب این شبکه توسط برادران وارنر دیسکاوری بر عهده گرفت، دوران کاری دشواری داشته است و برخی از روزنامه نگاران در آنجا به اظهارات عمومی او مبنی بر اینکه این شبکه بیش از حد به سمت موضع ضد ترامپ منحرف شده است، برخورد کرده اند. زمانی که آقای ترامپ در کاخ سفید بود. آقای لیخت گفته است که سی‌ان‌ان باید بیشتر از مرکزگرایان و رای‌دهندگان محافظه‌کار استفاده کند، استراتژی که از طرف مافوق شرکتش حمایت می‌شود.

روز پنجشنبه نشانه هایی وجود داشت که نشان می داد ناامیدی در داخل CNN در مورد تالار شهر در حال افزایش است. خبرنامه رسانه ای خود این شبکه، «منابع موثق»، ارزیابی سختی را پس از این رویداد منتشر کرد و خاطرنشان کرد: «به سختی می توان دید که چگونه نمایش دروغ هایی که شامگاه چهارشنبه از شبکه سی ان ان پخش شد، به آمریکا خدمت کرد.»

این خبرنامه به چندین پست انتقادی در رسانه های اجتماعی درباره انجمن ترامپ اشاره کرد، از جمله برخی از ناظرانی که شبکه را به دلیل انتخاب قالبی به سبک تالار شهر که در آن رای دهندگان آزاد بودند خانم کالینز، ناظم را مورد تمسخر قرار دهند، مقصر دانستند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …