Sibel Health FDA 510(k) را برای ابزار نظارت بر علائم حیاتی کودکان دریافت کرد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سیبل سلامتدانشگاه نورث وسترن، اعلام کرد که مجوز جدید FDA 510(k) را برای پلتفرم ANNE One دریافت کرده است که شامل نظارت مداوم علائم حیاتی نوزادان و نوزادان در هر سن حاملگی تا نوزادان 2 ساله است.

پلتفرم ANNE One امکان نظارت بر علائم حیاتی را از طریق یک پوشیدنی درجه بالینی که از دو بخش تشکیل شده است، امکان پذیر می کند: اندام Anne که دمای پوست و بدن را اندازه گیری می کند و Anne Chest که ضربان قلب و تنفس، تعداد گام ها، شمارش سقوط و دمای پوست را کنترل می کند. .

سیبل همچنین یک نرم‌افزار تلفن همراه و پلتفرم ابری یکپارچه ارائه می‌دهد که به مراقبین بینش‌هایی را درباره داده‌های بالینی بیمار در زمان واقعی ارائه می‌دهد.

پلت فرم قبلا مجوز FDA را برای نظارت بر علائم حیاتی برای بزرگسالان در تنظیمات مراقبت های بهداشتی برای تصمیم گیری بالینی دریافت کرد.

این شرکت مستقر در شیکاگو همچنین از همکاری گسترده ای با بیمارستان کودکان مونترال و دانشگاه مک گیل در کانادا خبر داد.

“ما در حال آزمایش سیستم Sibel در اینجا با چشم انداز ایجاد مشترک اولین NICU بی سیم در جهان هستیم. این به ویژه هیجان انگیز است که اکنون بتوانیم یک راه حل نظارت بی سیم مداوم برای کودکان بیمار متولد شده در هر سن حاملگی از جمله نارس بودن شدید – به ویژه در دوران بارداری ارائه دهیم. دکتر Guilherme Sant’Anna، متخصص نوزادان و محقق اصلی پروژه بیمارستان هوشمند در بیمارستان کودکان مونترال، در بیانیه‌ای گفت: زمانی که بیمارستان‌های کودکان ما تحت فشار زیادی هستند. شما

روند بزرگتر

در ماه اوت، سیبل به دست آورد سرمایه 33 میلیون دلاری سری B، که کل درآمد آن را به بیش از 50 میلیون دلار می رساند.

شرکت دیگری که مانیتورینگ بی سیم کودکان را ارائه می دهد مستقر در انگلستان است ایسانسیس لایف مراقبت موتور وضعیت بیمار آن شامل ECG بی سیم و حسگرهای تنفسی است که داده های علائم حیاتی پیوسته را جمع آوری می کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …