نماینده زن کارگر، وزیر در سایه را به تجاوز جنسی متهم کرد | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک نماینده زن حزب کارگر، یک نماینده مجلس در سایه فعلی را به پلیس متروپولیتن گزارش داده و مدعی است که او به او تجاوز جنسی کرده است.

گفته می شود که این حادثه پس از یک مهمانی تابستانی در لندن در ژوئیه 2021 رخ داده است. به گفته تورتویز، اما نماینده پارلمان در هفته های اخیر تصمیم گرفت به Met نزدیک شود.

گفته می شود که او تمایلی به شکایت رسمی نداشت، اگرچه تشویق شد، زیرا احساس می کرد محبوبیت او در حزب کمکی به پرونده او نمی کند.

سخنگوی کیر استارمر روز چهارشنبه تاکید کرد که رهبر حزب “رویکردی بدون مدارا در قبال آزار جنسی” دارد و “اطمینان دارد که این روند مستقل، کامل و قوی است”.

یک سخنگوی حزب کارگر گفت: «ما هر گونه ادعایی از این دست را بسیار جدی می‌گیریم و همیشه افراد را تشویق می‌کنیم که به روند پارلمانی، روند حزب کارگر یا پلیس مراجعه کنند.

از نظر روند حزب کارگر، این یک فرآیند کامل، قوی و مستقل است که ما معتقدیم افراد می توانند به آن اطمینان داشته باشند.

گفته می‌شود که این نماینده زن با حزب کارگر به خاطر حفظ مسائل و نگرانی‌ها درباره «الگوی رفتاری گسترده‌تر» صحبت کرده است.

آبان نیوز برای اظهار نظر به پلیس متد مراجعه کرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …