ده ها امدادگر اولیه در انفجار یک آپارتمان در آلمان مجروح شدند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

ده آتش نشان و دو افسر پلیس در انفجار یک آپارتمان در آلمان زخمی شدند. پس از ایجاد نگرانی در مورد دو نفر از ساکنان، آنها به ساختمان مرتفع فراخوانده شده بودند.

یک مقام ارشد امنیتی گفت که انفجاری در یک ساختمان مسکونی در غرب آلمان روز پنجشنبه حداقل ده ها نفر را مجروح کرد که حال برخی از آنها وخیم است.

هربرت رئول، وزیر کشور ایالت نوردراین وستفالن، به قانونگذاران منطقه گفت که در انفجار یک ساختمان بلند در شهر راتینگن، 10 آتش نشان و دو افسر پلیس زخمی شدند.

رئول گفت که صبح پس از ایجاد نگرانی در مورد دو نفر از ساکنان، آتش نشانان و پلیس به ساختمان فراخوانده شدند. وزیر گفت: هنگامی که آنها به زور در یک آپارتمان را باز کردند، متوجه آتش سوزی شدند و یکی از ساکنان از یک شی ناشناس برای ایجاد انفجار استفاده کرد.

تصاویر تلویزیونی از صحنه نشان می‌دهد که تک تیراندازان پلیس در بالکن روبروی ساختمان در حالی که دود از آپارتمانی در طبقه بالا می‌ریزد، مستقر شده‌اند.

پلیس اعلام کرد که عملیات ادامه دارد و نمی‌توان بلافاصله جزئیات بیشتری ارائه کرد.

راتینگن در حومه شمال شرقی دوسلدورف، مرکز ایالت واقع شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …