ITV کاهش درآمدهای تبلیغاتی را نشان می دهد و روزهای سخت تری را پیش بینی می کند | آی تی وی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آی تی وی از کاهش 10 درصدی درآمدهای تبلیغاتی در سه ماهه اول سال جاری خبر داده و گفته است که انتظار دارد در ماه های آینده شرایط سخت تر شود.

این شرکت در مورد چشم انداز “چالش برانگیز” برای هزینه های تبلیغاتی به طور کلی هشدار داد زیرا کسب و کارها بودجه بازاریابی خود را در طول رکود اقتصادی و بحران هزینه زندگی کاهش می دهند. پخش کننده کاهش 12 درصدی بیشتر درآمد تبلیغات در سه ماه منتهی به پایان ژوئن را پیش بینی می کند که شامل کاهش 14 درصدی فقط در ماه ژوئن می شود.

با این حال، کارولین مک کال، مدیر اجرایی ITV، گفت که کاهش در سه ماهه اول سال کمتر از آنچه در بازار گسترده تر تبلیغات تلویزیونی تجربه شده بود، بود.

او اضافه کرد که این گروه مخاطبان زیادی را برای سریال‌های انحصاری مانند Nolly و The Twelve در سرویس آنلاین ویدیوی درخواستی خود ITVX، که بیش از یک سال پیش راه‌اندازی کرد، جذب کرد.

ITV، که I’m A Celebrity را نیز پخش می کند… مرا از اینجا بیرون کن! و Love Island، گفتند که ITVX راه اندازی قوی خود را حفظ کرده است، با درآمد دیجیتال 29٪ و ساعت پخش 49٪ بیشتر در سه ماه اول سال جاری. پیش بینی می شود درآمد تبلیغات دیجیتال در سه ماهه دوم بیش از 20 درصد افزایش یابد.

درآمد کلی رسانه و سرگرمی در پخش کننده بین ژانویه تا مارس 9 درصد کاهش یافت و به 495 میلیون پوند رسید – اما در این مجموع، درآمد تبلیغات دیجیتال 30 درصد افزایش یافت و به 87 میلیون پوند رسید. درآمد حاصل از استودیو ITV ثابت در 457 میلیون پوند بود.

مک کال گفت که تماشای زنده «هم‌زمان» بزرگ‌ترین برنامه‌ها و رویدادهای ورزشی ITV – از جمله Love Island و جام حذفی – بین مخاطبان پخش جریانی محبوب بوده است.

او اضافه کرد: “ما مشتاقانه منتظر سه ماهه سوم با عشق جزیره و جام جهانی راگبی هستیم که مخاطبان زیادی را برای پخش و پخش پخش کند. ITV با وجود شرایط چالش برانگیز کلان و ژئوپلیتیک فعلی، فاز دوم استراتژی «بیش از تلویزیون» خود را با موفقیت اجرا می کند.

این شرکت در حال اضافه کردن نمایش هایی مانند بدرفتاری، جنایت و عشق و مرگ به برنامه های ITVX خود است و امیدوار است تا سال 2026 حداقل 750 میلیون پوند درآمد دیجیتالی به دست آورد.

سوفی لاند-یتس، از تحلیلگران هارگریوز لنزداون، گفت: «ITV در حال انجام تغییرات دیجیتالی خود است و درآمد تبلیغات دیجیتال انعطاف پذیرتر شده است. با این حال، این برای جلوگیری از ضرر در جاهای دیگر کافی نیست، و نشان می دهد که ITV هنوز چقدر در پخش سنتی ریشه دارد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

«درآمد استودیوها در مسیر رشد درآمد تک رقمی متوسط ​​قرار دارد. این حوزه از کسب‌وکار به دلیل افزایش اشتها برای محتوا از سوی دیگر ارائه‌دهندگان، در یک منبع تقاضای آینده قرار دارد. با این حال، عناصر پیچیده ای برای مقابله با تولید محتوا وجود دارد. این یک تجارت بسیار سخت است که در آن می توان حاشیه سود را افزایش داد.»

ITV به عنوان بخشی از بسته 50 میلیون پوندی کاهش تا سال 2026، 15 میلیون پوند صرفه جویی در هزینه امسال را هدف قرار داده است. سهام آن در صبح پنجشنبه 4.5 درصد سقوط کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …