نیروهای پلیس با ارتباط با سوء استفاده خانگی و مجرمان جنسی “هنوز منصوب می شوند” | پلیس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته ناظر پلیس انگلیس و ولز، افسران پلیس با ارتباط با جرایم سازمان‌یافته، مجرمان جنسی و آزار خانگی در ماه‌های اخیر علی‌رغم اصلاحات اساسی در روند پس از قتل سارا اورارد، مراحل بازرسی را طی کرده‌اند.

در نامه‌ای به وزیر کشور، سوئلا براورمن، بازرس HM نیروی انتظامی، مت پار، گفت که بررسی پرونده‌های بازرسی در طول دو ماه نگرانی‌هایی را در مورد چندین سرباز جدید نشان می‌دهد.

آنها شامل:

  • افسری با سابقه آزار خانگی علیه چندین شریک زندگی.

  • افسری که با یک باند جنایتکار ارتباط دارد.

  • افسری که یکی از اعضای خانواده اش مجرم جنسی ثبت شده بود.

  • افسری که یکی از اعضای خانواده اش به جرم خرید و فروش مواد مخدر زندانی شده بود.

بازرسی اعلیحضرت نیروی انتظامی و خدمات آتش نشانی و نجات (HMICFRS) 300 پرونده بازرسی را بین 1 دسامبر 2022 تا 31 ژانویه 2023 بررسی کرد و دریافت که 13 پرونده نگران کننده بودند.

در این نامه که امروز منتشر شد، آمده است: «در تمام 13 مورد، ما با تصمیمات بازرسی مخالفت کردیم. ما راضی نبودیم که نیروهای درگیر خطرات مربوط به انتصاب متقاضیان را به اندازه کافی در نظر گرفته باشند. ما با سؤالات اساسی در مورد حکمت انتصاب آنها باقی ماندیم.»

در حداقل سه مورد، نیروها پس از ایجاد نگرانی توسط HMICFRS، مجوز بررسی را پس گرفتند یا به حالت تعلیق درآوردند.

این یافته‌ها پس از آن به دست آمد که یک گزارش اولیه در مورد بازرسی که در نوامبر منتشر شد، نشان داد که رویه‌های بازرسی ضعیف و شکست‌های رهبری به هزاران افسر بالقوه «غارتگر» اجازه داده است به پلیس بپیوندند. این گزارش پس از ربوده شدن، تجاوز جنسی و قتل سارا اورارد در مارس 2021 توسط یک افسر پلیس متروپولیتن، وین کوزنز، دستور داده شد.

در پاسخ به گزارش پیشرفت، براورمن گفت که مرحله دوم تحقیقات آنژیولینی در مورد تجاوز و قتل اورارد را آغاز کرده است، که ریاست آن بر عهده دام الیش آنجیولینی، دادستان ارشد سابق اسکاتلند است.

براورمن گفت که بازرسی باید “فرای سرزنش در هر نیروی پلیس در سراسر کشور” باشد.

به‌روزرسانی HMICFRS می‌گوید «از زمان بازرسی ما پیشرفت‌هایی صورت گرفته است، اما همه نیروها نمی‌توانند پیشرفت قابل قبولی در برخی توصیه‌ها نشان دهند». این گزارش افزود که این گزارش 9 توصیه مرتبط با بازرسی را به هر یک از 43 نیروی پلیس در انگلیس و ولز ارائه کرده است و تخمین می‌زند که 73 درصد در مهلت‌های تعیین‌شده مورد توجه قرار گرفته یا احتمالاً مورد توجه قرار می‌گیرند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

براورمن گفت: “پیشرفت های خوبی در حال انجام است، اما هیچ بهانه ای وجود ندارد و من انتظار دارم که همه نیروها تلاش خود را برای اجرای همه توصیه های بازرسی در مهلت های تعیین شده مضاعف کنند.

“دولت در حال پیشبرد کار برای بهبود فرهنگ، استانداردها و رفتار در سراسر پلیس است – از جمله بازنگری در روند اخراج افسرانی که خیلی کوتاه می آیند – و من به پاسخگویی نیروها برای بازگرداندن اعتماد عمومی به این حرفه ادامه خواهم داد.”

شورای رؤسای پلیس ملی (NPCC) گفت که “اقدامات سریع و قوی” از زمان گزارش اولیه انجام شده است و افزود: “این درست است که نیروهای پلیس پاسخگو باشند و ما از HMICFRS برای بررسی مداوم آن تشکر می کنیم. اکنون یافته‌های این بررسی را به تفصیل بررسی می‌کنیم و به مسائل مطرح‌شده می‌پردازیم.»

ایوت کوپر، وزیر کشور در سایه، گفت: «برای افرادی که سابقه سوء استفاده خانگی، جرایم جنسی و ارتباط با سازمان‌های جنایی دارند، همچنان به افسران خدمت می‌کنند و شرم‌آور است که این دولت محافظه‌کار همچنان در معرفی یا اجرای عالی‌ترین‌ها کوتاهی می‌کند. استانداردهای سراسر پلیس.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …