تیراندازی در کارخانه مرسدس بنز آلمان در نزدیکی اشتوتگارت دو کشته و چند زخمی برجای گذاشت

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته این شرکت، مردی روز پنجشنبه در کارخانه مرسدس بنز در جنوب غربی آلمان تیراندازی کرد و دو نفر کشته شدند.

در پی تیراندازی مردی در کارخانه مرسدس بنز در جنوب غربی آلمان، دو نفر کشته و تعدادی دیگر زخمی شدند.

تیراندازی در سیندلفینگن، شهری در نزدیکی اشتوتگارت رخ داد. سخنگوی دادستانی اشتوتگارت گفت که یک مرد 53 ساله برای بازجویی بازداشت شده است.

کارمندان بلافاصله پس از تیراندازی با نگرانی بیرون کارخانه منتظر ماندند تا پلیس رسید. اولین تماس اضطراری دریافت شده توسط پلیس حدود ساعت 7:45 صبح به وقت محلی بود.

پلیس در توییتر اعلام کرد که هیچ خطر دیگری برای کارمندان کارخانه وجود ندارد. اطلاعاتی در مورد انگیزه مظنون بلافاصله در دسترس نیست.

به نوبه خود، مرسدس بنز در توییتی نوشت که تیراندازی عمیقاً آنها را متأسف کرد و فکر آنها با خانواده، دوستان و همکاران قربانیان است.

بر اساس وب سایت این شرکت، کارخانه گسترده Sindelfingen حدود 35000 کارگر در تولید سدان های لوکس کلاس E و S و کوپه های CLS و GLC استخدام می کند. همچنین بخش های برنامه ریزی، خرید و توسعه و طراحی را در خود جای داده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …