محاکمه هشت مرد متهم به نظافت و آزار دختران در Rochdale | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هشت مرد اهل روچدیل به اتهام نظافت و آزار دو دختر جوان، پس از اینکه یکی از قربانیان ادعا شده در بزرگسالی دوره تربیت فرزند را گذرانده و ادعاهایی مبنی بر استثمار شدن از 12 سالگی داشته است، محاکمه شده اند.

هیئت منصفه در دادگاه تاج خیابان منچستر گفته شد که او و یکی از دوستانش از سن 12 و 13 سالگی به عنوان “اشیایی صرف برای استفاده متهمان، سوء استفاده، تحقیر و دور انداختن” رفتار می کردند.

این افراد 80 مورد مربوط به سال های 2002 و 2006 را رد می کنند، زمانی که برخی از متهمان نوجوان بودند. این مردان اکنون 34 تا 67 ساله هستند.

زن جوانتر به پلیس گفت که از سن 12 سالگی پس از ملاقات با محمد غنی که در آن زمان 17 یا 18 سال داشت، هر روز مورد آزار و اذیت قرار می گرفت. او گفت که در ابتدا فکر می کرد این زوج در “رابطه واقعی” هستند. او به پلیس گفت که او را از مدرسه می برد.

او توضیح داد که علاوه بر تجاوز منظم به او، او را به دوستانش در پارک‌ها، زیرگذرها، در تالاب‌ها و سایر مکان‌های عمومی در منطقه روچدیل «پیشنهاد» می‌داد.

ادعا شده است که اگر از رابطه جنسی با یکی از آنها امتناع می کرد، او و دوستانش او را تحقیر می کردند. در یک مورد، تعدادی از مردان، از جمله یکی دیگر از متهمان، افترخان، ظاهراً هنگامی که او به مرد دیگری سکس دهانی می‌داد، از روی دیوار بر روی او ادرار کردند. به گفته دادگاه، این تحقیر پس از آن صورت گرفت که او از داشتن رابطه جنسی دهانی با خان خودداری کرد.

نیل آشر دادستان به دادگاه گفت: «غنی و دوستانش در حالی که او از پارک پر از ادرار خارج می شد، به او خندیدند. او این تجربه را تحقیر آمیز توصیف می کند و احساس می کند که یک تکه گوشت است.

خان که اکنون 34 سال دارد، در آن زمان یک نوجوان بود و دختر 13 یا 14 ساله بود. او سه مورد تجاوز جنسی، سه فقره بدحجابی با یک کودک و دو فقره فعالیت جنسی دخولانه با یک کودک را انکار می کند.

گفته می‌شود که در فرصتی دیگر، یکی از دوستان غنی زمانی که دختر از نوشیدن ودکا بیهوش شده بود، شلوارش را پایین کشیده و با یک بطری براندی به او تعرض کرده است. گفته می شود که مرد دیگری از این تحقیر فیلم گرفته است و دوستان غنی – از جمله متهم همکار انصار حسین – در پس زمینه صدای خنده را شنیدند. به گفته دادگاه، دختر بعداً متوجه شد که این ویدئو به طور گسترده در منطقه Rochdale پخش شده است.

آشر به هیئت منصفه گفت: «به دنبال این رویداد، گروه محمد غنی او را تهدید کردند که اگر با آنها رابطه جنسی نداشته باشد، ویدیو را برای مادرش خواهند فرستاد.

در فرصتی دیگر، غنی او را به سایک مور بالای روچدیل برد تا ودکا بنوشد و با او و دوستانش رابطه جنسی داشته باشد. او به پلیس گفت که با اکراه پذیرفت که با حسین رابطه جنسی داشته باشد در حالی که غنی و مرد دیگری به نام داک به او می خندیدند. به گفته دادگاه، حسین پس از برقراری رابطه جنسی با دختر 12 ساله آن زمان، دوستان خود را “بالا” کرد.

دادگاه شنیده که وقتی او از داشتن رابطه جنسی با داک امتناع کرد، او را “عوض” و “سرباره” خطاب کردند و از ماشین بیرون انداختند. غنی رانندگی کرد و او را تنها گذاشت تا به خانه برود.

برادر بزرگ‌تر غنی، جان شهید غنی، 49 ساله نیز محاکمه می‌شود و به هشت فقره تجاوز جنسی، هشت فقره فعالیت جنسی دخولانه با یک کودک و یک فقره وادار کردن کودک به فعالیت جنسی متهم شده است. او متهم است که دختر کوچکتر را مجبور کرده تا با او و یک زن مسن تر به ازدواج سه نفره بپردازد و از این آزار فیلمبرداری کرده است.

حسین همچنین متهم است که دختر کوچکتر را قاچاق کرده است، از طریق هماهنگی برای برقراری رابطه جنسی با مردی بسیار مسن تر به نام محمد اقبال، که اکنون 66 سال دارد و در آن زمان حدود 50 سال دارد. زیر 18 سال

پلیس بزرگ منچستر در سال 2015 و پس از آن که زن جوان که در آن زمان 25 سال داشت، به یک دوره آموزشی والدین رفت، تحقیق در مورد آزار ادعایی را آغاز کرد. به عنوان بخشی از این دوره، او یک ارائه مکتوب تهیه کرد که شامل این قسمت بود: «به مدت شش سال روزانه مورد آزار و اذیت قرار می گرفتم. 12 ساله بودم که آنها شروع به سوء استفاده از من کردند، به من الکل و مواد مخدر دادند، از من سوء استفاده کردند و مرا به دوستانشان منتقل کردند. چاره ای نداشتم جز اینکه به آنچه می گویند عمل کنم وگرنه مورد ضرب و شتم و تجاوز قرار می گرفتم. آنها هر کاری که می خواستند انجام دادند، از من فیلم ساختند تا از آنها به عنوان باج خواهی استفاده کنند. اگر به کسی می‌گفتم، ویدیوها را به اشتراک می‌گذارد. آنها به هر حال ویدیو را در اطراف Rochdale فرستادند و من برای آن به عنوان سرباره شناخته شدم.

هیئت منصفه شنیده است که وقتی او 14 یا 15 ساله بود، غنی او را مست کرد و از او خواست تا با پسر عمویش در پارک اسپرینگفیلد در راچدیل رابطه جنسی داشته باشد.

این مرد در اواسط 30 سالگی خود بود و در تعطیلات از پاکستان بود. غنی از او خواست که با او رابطه جنسی داشته باشد زیرا قبلاً با یک دختر سفیدپوست رابطه جنسی نداشته است. غنی گفت که بهتر است او را ناامید نکند و باید “این کار را برای تیم انجام دهد”. [The complainant] آشر به هیئت منصفه گفت که در آن زمان هر کاری برای او انجام خواهد داد، بدون اینکه در آن سن از عواقب کاری که انجام می‌داد قدردانی کند.

پس از آن، غنی از او خواست تا در ازای 5000 پوند با این مرد ازدواج کند تا بتواند تابعیت بریتانیا را به دست آورد. او رد کرد.

آشر گفت که شاکیان “دوران کودکی بسیار مشکلی داشتند.” دختر کوچکتر با مادرش “رابطه تیره” داشت و از 12 سالگی حشیش مینوشید و میکشید. در یک دوره سه ساله که از 13 سالگی شروع شد، دختر دیگر به عنوان مفقود شده از خانه به پلیس گزارش شد. حداقل در 83 مورد

دادستان می گوید که هر یک از متهمان از این واقعیت که این دو دختر آشکارا کودکانی بسیار جوان، آسیب پذیر و آسیب دیده بودند برای ارضای جنسی خود سوء استفاده کردند. اوشر به هیئت منصفه گفت: دختران فقط اشیایی بودند که متهمان از آنها استفاده می کردند، مورد سوء استفاده قرار می دادند، تحقیر می کردند و سپس دور می انداختند.

محمد غنی، 37 ساله، از بامفورد وی، راچدیل، 10 مورد تجاوز جنسی، پنج مورد رابطه جنسی دخولانه با یک کودک، دو فقره فعالیت جنسی با یک کودک، دو فقره بدحجابی با یک کودک و دو فقره حشره‌کشی را رد می‌کند.

انصار حسین، 36 ساله، در خیابان بیشاپ، روچدیل، به هفت فقره تجاوز جنسی، دو فقره رابطه جنسی با کودک، سه فقره بدحجابی با کودک، چهار فقره فعالیت جنسی دخولانه با کودک و قاچاق یک فرد متهم است. استثمار جنسی

دیگر متهمان اخلاق یوسف 37 ساله و علی رزاء حسین کسمی 34 ساله و مارتین رودز 39 ساله هستند. محاکمه ادامه دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …