لیا ولتی بازیکن آرسنال با تمدید قرارداد به گمانه زنی های نقل و انتقالات پایان داد | زنان آرسنال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

باشگاه آرسنال اعلام کرد که لیا ولتی، هافبک تاثیرگذار، قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرده است.

قرارداد فعلی این بازیکن 30 ساله در تابستان به پایان رسید و این نگرانی وجود داشت که او می تواند باشگاه را ترک کند، اما کاپیتان سوئیس در عوض تصمیم گرفته است که بماند. آرسنال مدت زمان قرارداد ولتی را فاش نکرده است، اما گفته می شود که این قرارداد چند ساله است.

والتی که دیرهنگام شکست 4-0 آرسنال مقابل برایتون در چهارشنبه شب به دلیل بیماری بود، در سال 2018 با قراردادی یک ساله به توپچی ها پیوست و سال بعد دوباره به باشگاه متعهد شد. او 128 بازی انجام داده و به آنها کمک کرد تا قهرمان سوپر لیگ زنان در سال 2019 و جام لیگ قاره ای در این فصل شوند.

والتی گفت: “این لحظه خاصی برای من است که آینده ام را به آرسنال اختصاص دهم و بسیار خوشحال و هیجان زده هستم.” “آرسنال برای من بسیار مهم است – از لحظه ای که به آن ملحق شدم احساس می کردم خانه هستم و در طول سال ها پیوندهای محکمی با این باشگاه و جامعه اطراف آن ایجاد کرده ام.” این زمان هیجان انگیزی برای عضویت در آرسنال است و می خواهم خاطرات جدیدی را با این گروه بسازم.”

ولتی به یکی از عناصر اصلی خط هافبک آرسنال تبدیل شده است و از خط دفاعی دفاع می کند و همکاری بسیار خوبی با کیم لیتل و فریدا مانوم ایجاد می کند.

یوناس ایدوال، مدیر آرسنال، گفت: “او یکی از بهترین هافبک های فوتبال جهان است و از نظر رهبری و حضور برای ما چیزهای زیادی به ارمغان می آورد.” لیا در طول مدت حضورم در این تیم نقش محوری ایفا کرده است و من مشتاقانه منتظر ادامه همکاری برای رسیدن به اهدافمان هستم.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

در سطح بین المللی والتی بیش از 100 بازی برای سوئیس انجام داده است. او از سال 2019 کاپیتان کشورش است و آنها را در جام جهانی استرالیا و نیوزلند در ماه جولای هدایت خواهد کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …