گفتگوهای تایسون فیوری و الکساندر اوسیک بر سر درگیری در مسابقات عربستان سعودی | بوکس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مروج تایسون فیوری فاش کرده است که مذاکرات بر سر دیدار احتمالی با الکساندر اوسیک از سر گرفته شده است و دورنمای مسابقه سنگین وزن جهان در عربستان سعودی به عنوان بخشی از تورنمنت با حضور آنتونی جاشوا برگزار می شود.

مذاکرات بین فیوری قهرمان WBC و یوسیک – که عناوین WBA، WBO و IBF را در اختیار دارد – در ماه مارس به دنبال اختلاف نظر در مورد نحوه تقسیم کیف پول شکست خورد و باب آروم تأیید کرد که این هفته فیوری احتمالاً در ماه جولای در ومبلی با ژیلی ژانگ روبرو خواهد شد. پس از پیروزی جنگنده چینی بر جو جویس در ماه گذشته.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

باب آروم، مروج، به رینگساید ریپورتر گفت: «بله. این صحیح است. من با نماینده Skills Challenge صحبت کرده ام که این مسابقات بوکس را در عربستان سعودی برگزار می کند. ما آن افراد را می شناسیم، در رابطه با مبارزه جیک پل و تامی فیوری تا آنجا که به تلویزیون ایالات متحده مربوط می شود، برای آنها کار کردیم، بنابراین می دانیم بازیکنان چه کسانی هستند و صحبت های بسیار جالبی با آنها داشته ایم.”

فیوری قبلاً پیشنهاداتی مبنی بر اینکه می‌تواند در یک تورنمنت چهار نفره در عربستان سعودی شرکت کند که در آن جاشوا قهرمان سابق جهان در مقابل دیونتای وایلدر آمریکایی قرار می‌گیرد و برندگان احتمالاً در تاریخ بعدی با یکدیگر روبرو خواهند شد، رد کرده بود. او گفت: «می توانم تایید کنم که این شایعات مزخرف مطلق هستند.

جاشوا ماه گذشته اعتراف کرد که “ممکن است مقداری حقیقت” در گزارش‌هایی وجود داشته باشد که او می‌تواند به عنوان بخشی از مسابقات با وایلدر روبرو شود. «آیا قبلاً چنین چیزی شنیده اید؟ دو درگیری سنگین وزن در یک شب.» شایعاتی که در حال پخش است، ممکن است حقیقتی پشت آن باشد.»

انتظار می رود یوسایک از عناوین WBA، IBF و WBO خود در برابر دنیل دوبویس بریتانیایی که دارای کمربند معمولی WBA است و یک رقیب اجباری است، دفاع کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …