پس انداز 15 میلیارد دلاری NDIS کارگر باعث نگرانی در مورد کاهش خدمات می شود | طرح ملی بیمه از کار افتادگی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

برنامه های بلندپروازانه برای پس گرفتن 15 میلیارد دلار از هزینه های طرح ملی بیمه ناتوانی (NDIS) بدون تغییر معیارهای واجد شرایط بودن، طرفداران معلولیت را نگران کرده است که خدمات به روش های دیگر قطع شود.

دولت می گوید که می تواند هزینه ها را از 17.2 میلیارد دلار به 1.9 میلیارد دلار در مدت چهار سال کاهش دهد – این برای بخش مرکزی بودجه دولت، بسته 14.6 میلیارد دلاری هزینه زندگی کافی است.

NDIS سریع‌ترین رشد هزینه‌های دولتی است که پیش‌بینی می‌شود در صورت عدم اقدام، هزینه‌ها تقریباً 14 درصد در سال افزایش یابد – دولت متعهد شده است که این رشد را به 8 درصد کاهش دهد. این امر بسیاری را در این بخش نگران کرده است، که می ترسند به معنای کاهش باشد، در حالی که بیل شورتن، وزیر معلولیت، روز پنجشنبه گفت که می توان با اقداماتی از جمله مقابله با خرابی ها، هزینه های مارپیچی و کاهش هزینه ها، در هزینه ها صرفه جویی کرد.

او به تلویزیون ABC گفت: «ما مصمم هستیم که اقدامات غیراخلاقی را حذف کنیم.

ما می خواهیم از روش زندگی مستقل حمایت کنیم تا مطمئن شویم که مردم را در نتایج مسکن قرار می دهیم که به نفع آنهاست.

ما از ایالت‌ها و سایر ادارات دولتی می‌خواهیم تا از افراد دارای معلولیتی که در این طرح نیستند مراقبت کنند.»

شورتن قبلا ایالت ها را به کم هزینه کردن متهم کرده بود، در حالی که گفت که این طرح ملی باید برای “عمیق ترین و شدیدترین آسیب دیده ها” باشد.

بودجه روز سه‌شنبه شامل ۷۳۳ میلیون دلار برای برنامه‌ریزی بهتر، هماهنگی و ارائه کارآمدتر خدمات، برنامه‌های بلندمدت با بررسی‌های کمتر، و سرکوب «درمان‌های ضعیف» به نفع «حمایت‌های مبتنی بر شواهد» بود.

نیکول لی، رئیس افراد دارای معلولیت استرالیا، گفت که از تعهد اعلام شده دولت فدرال به NDIS استقبال می کند، اما نسبت به “عواقب ناخواسته” درخواست حمایت های مبتنی بر شواهد هشدار داد.

او گفت که دولت باید هر کسی را که از مردم استثمار می‌کند شناسایی کند و در عین حال از قرار دادن «درمان‌های جدید و نوظهور» که «نتیجه می‌دهند» در لیست سیاه قرار نگیرد.

او گفت: “ما دوست داریم چارچوبی را که آنها برای شناسایی چیستی پشتیبانی مبتنی بر شواهد استفاده می کنند، ببینیم.”

«معیار برای پایه شواهد چیست؟ آیا به 10 مقاله بررسی شده نیاز دارد؟

بزرگترین بخش از 733 میلیون دلار (429 میلیون دلار) برای سیستم ها، فرآیندها، کارکنان و تصمیمات برنامه ریزی بهتر در آژانس ملی بیمه ناتوانی است.

همچنین پولی برای پشتیبانی بهتر، هماهنگی و برنامه ریزی برای شرکت کنندگان و حمایت از مردم برای زندگی مستقل وجود دارد که برای بسیاری از مردم ارجحیت دارد و برای NDIS ارزان تر است.

تقریباً 50 میلیون دلار برای «سرمایه‌گذاری در توانایی NDIA برای شناسایی، پاسخ به و کاهش تقلب و پرداخت‌های ناسازگار» و تقریباً 30 میلیون دلار برای «حمایت از کیفیت و اثربخشی خدمات ارائه‌شده به شرکت‌کنندگان، از طریق بهبود نظارت بر خدمات و افزایش استفاده از حمایت های مبتنی بر شواهد».

دولت همچنین به استفاده از قدرت خرید خود برای دستیابی به قیمت‌های بهتر برای تجهیزاتی مانند ویلچر و خدماتی مانند فیزیوتراپی و همچنین مشوق‌هایی که شرکت‌ها را تشویق می‌کند تا با بالاترین نرخ‌ها شارژ کنند، نگاه خواهد کرد.

جیم چالمرز، خزانه دار، به پادکست سیاست استرالیا آبان نیوز گفت که دولت می خواهد «اطمینان حاصل کند که مردم از کمکی که سیستم برای ارائه آن طراحی شده است، بهره مند شوند».

او گفت: “اما برای انجام این کار، ما باید رشد هزینه ها را تعدیل کنیم.”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

“We’ll work with the sector to try and moderate the growth in those costs without jeopardising the care that people have a reasonable right to expect.”

In April, Shorten revealed the government would target “shoddy therapies that offer little to no value to participants or desperate parents”, and people overcharging or over-servicing.

There are also dozens of investigations under way into fraud within the system.

Lee said the 8% growth target was “really ambitious”.

“We’re keen to actually see how that’s going to work, how they will achieve that,” she said.

“We want to see the scheme sustainable into the future, but we don’t want to create fear for the community – people need to be reassured that their supports are safe.”

The Greens disability spokesperson, Senator Jordon Steele-John, said the community was “blindsided” by the decision to curb spending and that the move had pre-empted the findings of the NDIS review, due later this year.

“Our community was building trust between the federal government and the disability community; instead this government have chosen to take us back to square one,” he said.

Steele-John said the scheme employed 270,000 people directly and more indirectly, and returned $2.25 for every $1 spent.

“In 2020-2021 the economic contribution of the NDIS was $52.4bn. These benefits need to be in any conversation about the cost,” he said.

Shorten’s office was contacted for comment.

بیل شورتن متعهد به اصلاح NDIS می‌شود: «هیچ کاری که هرگز انجام نخواهم داد مهم‌تر باشد»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …