اتریش و استرالیا پیش از دومین مرحله نیمه نهایی یوروویژن، رقبای برتری هستند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از اولین نیمه نهایی یوروویژن در روز سه شنبه در لیورپول، 16 کشور دیگر روز پنجشنبه در دومین مسابقه مقدماتی یوروویژن به مصاف هم خواهند رفت.

رقبای اتریش و استرالیا پیش از برگزاری دور دوم مرحله نیمه نهایی که روز پنجشنبه در لیورپول برگزار می شود، رقبای مورد علاقه برای راهیابی به فینال بزرگ یوروویژن در روز شنبه هستند.

این دو بازی با 14 کشور دیگر از جمله ارمنستان، لهستان، ایسلند و یونان برای جایگاهی در ده تیم برتر مقدماتی مبارزه خواهند کرد.

برندگان دو نیمه نهایی به پنج تیم بزرگ خواهند پیوست: اسپانیا، ایتالیا، آلمان، فرانسه و بریتانیا و همچنین اوکراین برنده سال گذشته در فینال روز شنبه.

سوئد و فنلاند در اولین نیمه نهایی به عنوان محبوب ترین طرفداران ظاهر شدند، در حالی که ایرلند برنده هفت دوره یوروویژن حذف شد.

پس از انجام تمرینات در روز چهارشنبه در لیورپول، شانس برای دومین نیمه نهایی تغییر کرد.

اتریش با آهنگ جذاب “دگار کیست؟” وارد Teya و Salena شده است. در حالی که گروه سینت متال Voyager با آهنگ خود “Voyager” نماینده استرالیا خواهد بود.

همچنین انتظار می‌رود که فیلم اسلوونیایی، جوکر اوت، به پایان برسد. اما عدم قطعیت همچنان پایین تر از لیست شرکت کنندگان است.

فراتر از میدان اصلی، شهر لیورپول پر از هیجان است زیرا تعداد زیادی رویداد جشن یوروویژن و فرهنگ اوکراینی هم در منطقه هواداران و هم در خود شهر برگزار می‌شود.

آمیختگی پاپ و سیاست فضای منحصر به فردی را ایجاد کرده است که مشخصه آن حس وحدت برای اوکراین و تمایل جمعی برای داشتن اوقاتی خوب است.

ما اینجا در ضیافت دیسکوی همبستگی هستیم. رقصیدیم، آواز خواندیم، و در حالی که این کار را انجام می‌دادیم، سبزیجات خرد می‌کردیم، غذا درست می‌کردیم و می‌خواهیم بنشینیم و لذت ببریم. غذا با هم» گفت: کریستینا دیمیتریک کلارک، رهبر گروه کر اوکراینی.

او در پایان گفت: «این ترکیبی از غذاهای لیورپول و همچنین غذاهای اوکراینی است».

دومین نیمه نهایی پنجشنبه و فینال بزرگ شنبه هر دو در ساعت 9 شب CEST در لیورپول برگزار می شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …