ABC در بحبوحه بزرگترین بازسازی از سال 2017 از دست دادن شغل خبر داد | شرکت پخش استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک تجدید ساختار بزرگ ABC منجر به لغو بخش جداگانه منطقه ای و رادیویی خواهد شد و منجر به تعدیل مدیریت و کارکنان خواهد شد.

مدیر عامل ABC، دیوید اندرسون، حرکت کرده است تا اطمینان حاصل کند که بزرگترین بازسازی از سال 2017 به این معنی نیست که اهمیت دفاتر منطقه ای یا رادیو کاهش یافته است.

اندرسون گفت: “این به هیچ وجه از اهمیت کاری که ما انجام می دهیم کم نمی کند، زیرا بسیاری از پادکست ها و برنامه های رادیویی مورد علاقه استرالیا امروز توسط ABC ارائه می شوند.”

روزنامه نگاران منطقه ای به بخش اخبار منتقل خواهند شد، در حالی که شبکه های رادیویی، از جمله رادیو ملی و تریپل جی، به یک بخش محتوایی واحد با تلویزیون منتقل خواهند شد.

به کارکنان گفته شد که سازماندهی مجدد برای ساده‌سازی و ساده‌سازی فرآیند راه‌اندازی ضروری است. در 1 جولای برگزار می شود.

ایجاد تنها دو ستون برنامه ABC – محتوا و اخبار – به منظور تجهیز پخش کننده برای عصر دیجیتال است. اندرسون گفت که مخاطبان از رادیو پخش به سمت صدای پخش شده یا درخواستی حرکت می کنند و سازمان به یک ساختار “اول دیجیتال” نیاز دارد.

اندرسون در ایمیلی به کارکنان گفت: “امروز ما یکی از بزرگترین تیم های خبرنگاران متخصص روستایی در جهان را داریم.” با 60 روزنامه نگار دیگر، ما اکنون تقریباً 600 تولید کننده محتوا در منطقه استرالیا داریم که از 58 مکان خارج از پایتخت ایالت و قلمرو فعالیت می کنند.

ABC نمی گوید چند شغل از دست می رود.

اندرسون گفت: «تغییر هرگز آسان نیست. واضح است که این تغییر ساختار بر برخی از رهبران ما تأثیر می گذارد. در جایی که این اتفاق بیفتد، ما به دنبال این هستیم که تا حد امکان کارمندان آسیب دیده را مجدداً مستقر کنیم. اما ما انتظار داریم که برخی از کارها تعدیل شود و رایزنی با آن رهبرانی که تحت تأثیر قرار گرفته اند در حال انجام است.»

کریس الیور-تیلور، مدیر ارشد محتوای تازه منصوب شده، گفت که این تغییر مربوط به “انطباق با دنیای دیجیتال و حفظ ارزش برای مخاطبان ما است، به طوری که ما اینجا برای همه استرالیایی ها هستیم – مورد اعتماد، ارزشمند و مرتبط با آینده”.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

لی گلندینینگ، روزنامه‌نگار سابق آبان نیوز استرالیا، با نظارت بر تیم‌های ملی دیجیتال و خروجی اخبار رسانه‌های اجتماعی، به عنوان رئیس اخبار دیجیتال منصوب شد.

جودیت ویلان، رئیس سابق بخش منطقه ای و محلی ABC، پس از بازنشستگی کریگ مک مورتری به سمت مدیر تحریریه رفته است.

جنیفر کالینز، مدیر تلویزیون ABC، به عنوان مدیر محتوای صفحه نمایش منصوب شده است که به الیور-تیلور گزارش می دهد.

اندرسون گفت این تغییرات “ما را قادر می سازد تا اطمینان حاصل کنیم که ABC همچنان برای استرالیایی ها در آینده مهم است، همانطور که در 90 سال گذشته بوده است.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …