مطالعه می گوید فرستادن کودک به مدرسه متوسطه دولتی برای خانواده های بریتانیایی 39 پوند در هفته هزینه دارد | مدارس

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر اساس تحقیقات انجام شده بر اساس حداقل نیازهای کودک، فرستادن کودک به مدرسه متوسطه دولتی حداقل 39 پوند در هفته برای خانواده ها و 19 پوند در هفته برای کودکان در مدرسه ابتدایی هزینه دارد.

مطالعه گروه اقدام برای فقر کودکان (CPAG) نشان داد که هزینه های حمل و نقل، ناهار، لباس، سفرهای مدرسه و مواد آموزشی در مجموع به صدها پوند در سال برای هر کودک در یک مدرسه دولتی بریتانیا بالغ می شود.

بر اساس این تحقیق، خانواده‌های کم‌درآمد از انگلیس در مقایسه با خانواده‌های اسکاتلند و ولز، به دلیل مزایای کمتری مانند غذای رایگان مدرسه و کمک هزینه‌هایی مانند لباس مدرسه، با بالاترین هزینه‌ها مواجه شدند.

محققان با استفاده از مصاحبه‌ها و گروه‌های متمرکز محاسبه کردند که قیمت سالانه رفتن به مدرسه متوسطه 1756 پوند برای هر کودک و 865 پوند برای یک کودک دبستانی در سال 2022 بود.

بیش از 14 سال تحصیل یک کودک – در مدرسه ابتدایی و متوسطه – هزینه کل بیش از 18000 پوند در قیمت های سال 2022 خواهد بود.

اضافه کردن مراقبت از کودکان در سنین ابتدایی سالانه 5000 پوند اضافی به هزینه های یک خانواده اضافه می کند.

CPAG گفت: تحقیقاتش برای اولین بار نشان داد که «هزینه‌های واقعی خانواده‌ها برای فرستادن فرزندانشان به مدرسه» بر اساس آنچه والدین و مراقبان دارای کودکان در سن مدرسه فکر می‌کنند اقلام ضروری هستند که هر خانواده باید بتواند برای مشارکت فرزندش در آن هزینه کند. مدرسه

کیت آنستی، رئیس برنامه “هزینه روز مدرسه” CPAG، گفت که این ارقام نشان دهنده مشکلاتی است که خانواده های کم درآمد برای دسترسی به آموزش رایگان دولتی با آن مواجه هستند.

وقتی بچه‌هایشان در مدرسه رها می‌شوند والدین دچار گناه می‌شوند، اما وقتی نمی‌توانید قبض برق را بپردازید، یک کیت جدید PE چگونه مقرون به صرفه است؟» آنستی گفت.

«تحقیق ما نشان می‌دهد که فقط برای وسایل ضروری اولیه مورد نیاز مدرسه، قیمتی سنگین و اغلب پنهان وجود دارد. برای خانواده‌هایی که در حال مبارزه هستند، این می‌تواند بیشتر شبیه به پرداخت هزینه باشد تا آموزش همگانی.»

این برنامه که شامل تحقیقات دانشگاه لافبورو در مورد استانداردهای حداقل درآمد بود، نشان داد که هزینه‌های حمل و نقل مانند کرایه اتوبوس برای دانش‌آموزان دبیرستانی، بزرگ‌ترین هزینه واحد – با تقریباً 500 پوند در سال – و دلیل اصلی افزایش هزینه‌ها برای سالمندان است. دانش آموزان.

یونیفرم‌ها، از جمله کفش، کیف و کیت ورزشی مورد نیاز، به‌طور میانگین برای دانش‌آموزان دبیرستان 482 پوند در سال هزینه داشت، در حالی که حداقل هزینه برای یک ناهار بسته‌بندی شده برای دانش‌آموزان جوان‌تر و بزرگ‌تر کمتر از 350 پوند بود.

این تحقیق نشان داد که خانواده‌های دارای پیشینه‌های محروم بسته به محل زندگی خود با هزینه‌های بسیار متفاوتی روبرو هستند.

والدین کم‌درآمد در انگلیس با دانش‌آموزان ابتدایی احتمالاً حدود 30 پوند در هفته برای تحصیل فرزندان خود می‌پردازند که تقریباً دو برابر خانواده‌هایی در اسکاتلند است که هفته‌ای 16 پوند می‌پردازند، زیرا دولت در اسکاتلند تدارک گسترده‌تری از وعده‌های غذایی رایگان مدرسه و موارد دیگر دارد. کمک های سخاوتمندانه برای هزینه های یکسان.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …