پلی آف NBA: کری و وریرز در بازی 5 لیکرز را مدیریت می کنند تا حذف شوند | NBA

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

استفن کری 27 امتیاز و 8 پاس منجر به گل، اندرو ویگینز 25 امتیاز، 7 ریباند و 5 پاس منجر به گل به دست آورد و گلدن استیت وریرز مدافع عنوان قهرمانی با شکست لس آنجلس لیکرز با نتیجه 121 بر 106 در بازی پنجم نیمه نهایی کنفرانس غرب از حذف حذف شد. شب چهارشنبه.

لبرون جیمز 25 امتیاز و 9 ریباند برای لس آنجلس به دست آورد. آنتونی دیویس 23 امتیاز و 9 ریباند به دست آورد اما بعد از اینکه ظاهراً ضربه سر کوون لونی را زد، دیر به رختکن رفت.

آستین ریوز یک پرتاب سه امتیازی با 5:25 انجام داد و اختلاف امتیاز وریرز را با امتیاز 104-95 به تک رقمی کاهش داد تا کری با پنج امتیاز متوالی پاسخ دهد، سپس بعد از اینکه D’Angelo Russell از عمق وارد شد، یک شوت بزرگ دیگر زد. .

دریموند گرین 20 امتیاز و 10 ریباند به دست آورد که گلدن استیت دفاع سختی را به نمایش گذاشت که منجر به موقعیت های بهتر در خط حمله شد – درست همانطور که مربی استیو کر تیمش را به چالش کشیده است.

اکنون، برای بازی 6 جمعه شب با لیکرز در خانه این فصل پس از فصل 5-0 به لس آنجلس بازگشته است، که از زمان باخت به بولز در 26 مارس، هشت بازی متوالی را در زمین خود برده است.

گلدن استیت تنها برای دومین بار در تاریخ فرنچایز تلاش می کند تا از کسری سری 3-1 جمع آوری کند و سعی خواهد کرد یک پیروزی دیگر را کسب کند تا بازی 7 را به Chase Center در روز یکشنبه بازگرداند. وریرز در فینال کنفرانس غرب در سال 2016 مقابل اوکلاهاما سیتی با نتیجه 3-1 شکست خورد.

زمانی که واریرز 70 بر 59 پیش افتاد، کری با یک پرتاب سه امتیازی مقابل لونی واکر IV، زنگ نیمه نیمه را شکست داد. 70 امتیاز نیمه اول، بیشترین امتیاز گلدن استیت در پلی آف از زمان کسب 72 امتیاز در بازی ششم در پیروزی مقابل کلیپرز در سال 2019 بود. آخرین تیمی که در نیمه اول بازی پلی آف 70 امتیاز یا بیشتر در مقابل لیکرز کسب کرد. فینیکس با 71 بازی در بازی 4 دور دوم 2000 بود.

گرین و ویگینز به نوبت روی جیمز قرار گرفتند و گلدن استیت پس از به دست آوردن 23 امتیاز، 15 ریباند، سه توپ ربایی و دو پاس منجر به گل در بازی 4، سعی کرد دیویس را از ریتم خارج کند.

کری 12 برای 24 را به ثمر رساند اما فقط 3 از 11 را از فاصله دور به ثمر رساند که سومین تریپل دابل حرفه ای خود را در پلی آف در باخت 104-101 در بازی 4 به دست آورد.

میامی هیت 103-112 نیویورک نیکس

جیلن برانسون در حالی که تمام 48 دقیقه را در یک عملکرد طولانی مدت انجام داد، 38 امتیاز، 9 ریباند و 7 پاس منجر به گل به دست آورد و نیویورک نیکس چهارشنبه شب در بازی پنجم نیمه نهایی کنفرانس شرق، میامی هیت را 112-103 شکست داد.

نیکز اولین تلاش هیت برای تبدیل شدن به دومین بازیکن شماره 8 برای رسیدن به فینال کنفرانس را تکذیب کرد و این سری را برای بازی 6 جمعه شب به میامی بازگرداند.

آر جی بارت 26 امتیاز اضافه کرد و جولیوس رندل 24 امتیاز برای نفر پنجم نیکس به دست آورد، که به امید رسیدن به فینال کنفرانس برای اولین بار از سال 2000 زنده ماند. امکانی که هنوز وجود دارد

نیکس در کوارتر سوم 19 امتیاز برتری داشت، سپس زمانی که هیت در نهایت موفق شد ضربات سه امتیازی خود را شروع کند و دو و نیم دقیقه مانده به پایان بازی به 2 برسد، متوقف شد.

جالن برانسون از نیکس، سمت راست، در نیمه دوم بازی 5 چهارشنبه مقابل کالب مارتین از هیت درایو می کند.
جالن برانسون از نیکس، سمت راست، در نیمه دوم بازی 5 چهارشنبه مقابل کالب مارتین از هیت درایو می کند. عکس: فرانک فرانکلین II/AP

جیمی باتلر 19 امتیاز، 9 پاس منجر به گل و 7 ریباند برای هیت به دست آورد و برای اولین بار در این فصل بعد از 25 امتیاز به دست آورد. بام آدبایو 18 امتیاز و دانکن رابینسون 17 امتیاز به دست آوردند.

نیکس 1999، در حال حاضر، تنها شماره 8 باقی مانده است که به فینال کنفرانس در قالب فعلی پلی آف که در سال 1984 آغاز شده بود، راه یافته است. آنها پس از شکست تیم برتر هیت در دور اول، به فینال NBA رسیدند.

هیت از یک جفت راند بزرگ در یک چهارم ابتدایی استفاده کرد – 18-2 برای شروع دومین و 23-7 در سوم – برای ایجاد برتری 73-54 در اواسط کوارتر سوم. هیت قبل از اینکه ایزایا هارتنشتاین در بازی به دلیل اینکه هیت عمداً میچل رابینسون مرکز شروع بازی را خراب می‌کرد، نتیجه را به 103-101 رسانده بود. ضربه پایانی نیویورک را شروع کرد.

کوئنتین گرایمز نیز تمام 48 دقیقه را برای نیکس به پایان رساند و با 8 امتیاز به پایان رسید.

هیت بر بازی 3 تسلط داشت و در کوارتر چهارم بر نیکس غلبه کرد تا بازی 4 را حفظ کند و به دست بیاورد و برای دومین بار در این فصل پس از فصل، یک سری را در پنج بازی به پایان برساند. آنها کار را با حذف میلواکی آغاز کردند که بهترین رکورد را در لیگ داشت.

اما آنها 21 پرتاب از 25 پرتاب سه امتیازی اول خود را از دست دادند و با 9 دقیقه و نیم با 13 گل شکست خوردند تا اینکه رابینسون و لوری هر کدام در یک ضربه 12-3 به یک جفت دست یافتند که نتیجه را به 95-91 رساند و بیش از نیمی از زمان پایانی را به پایان رساند. باقی مانده است.

باتلر یکی از حرکات کششی معمولی خود را با یک سبد، یک شوت بلاک و یک پرتاب آزاد انجام داد تا آن را به 103-10 برساند، اما هیت نتوانست مانند بازی تعیین کننده مقابل باکس به عقب برگردد. ، زمانی که آنها 16 امتیاز کاهش داشتند.

آنها بعد از یک بازی 24-14 پیش افتادند، اما باتلر کوارتر دوم را روی نیمکت آغاز کرد و نیکس از آن استفاده کرد. آنها سرعت خود را برای زدن ضربات آسان کمیاب افزایش دادند و بارت در یک جهش 18-2 دو پرتاب سه امتیازی زد که باعث برتری 32-26 آنها شد.

بازی سه امتیازی رندل در این نیمه نتیجه را 50-47 کرد. کوین لاو اولین سبد سوم را به دست آورد، اما بارت و برانسون با پرتاب های سه امتیازی متوالی پاسخ دادند تا جهش بعدی نیکس شعله ور شود. برتری 8 تا قبل از افزایش 11-0 بود، که شامل سه امتیازی پشت سر هم توسط برانسون و رندل بود و در اواسط این دوره آن را به 73-54 رساند.

رابینسون 4 از 8 را در خط به پایان رساند و با 8 امتیاز و 11 ریباند به پایان رسید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …