بازگشت بازار املاک “فوق العاده” لندن به سطح قبل از برگزیت | ویژگی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بیش از 160 ملک به ارزش 10 میلیون پوند یا بیشتر در طول سال گذشته در لندن فروخته شد – بیشترین میزان از سال 2016، زمانی که برگزیت ابرثروتمندان جهانی را از سرمایه گذاری در بازار “فوق العاده” بریتانیا ترساند.

بر اساس تجزیه و تحلیل داده‌های ثبت زمین توسط نایت فرانک و ارائه‌دهنده اطلاعات LonRes، در مجموع 161 فروش از این نوع – یا سه بار در هفته – در سال منتهی به مارس در پایتخت انجام شد.

مجموع خرج شده برای املاک بیش از 10 میلیون پوند به 3.1 میلیارد پوند رسید که به طور متوسط ​​تنها بیش از 19 میلیون پوند در هر فروش است و از مجموع 2.5 میلیارد پوندی که برای 144 ملک در سال گذشته خرج شده بود، بیشتر بود. .

پدی درینگ، رئیس فروش عمده نایت فرانک، گفت: «پس از هر اتفاقی که در سال‌های اخیر رخ داده، لندن همچنان مورد توجه خریداران جهانی است.»

وان هاید پارک در نایتزبریج، لندن
یکی از پارک هاید در نایتزبریج، جایی که آپارتمانی پنج خوابه اخیراً 60 میلیون پوند ثبت شده است. عکس: بلومبرگ/گتی ایماژ

با این حال، او اضافه کرد که انتظار دارد در 12 ماه آینده، به دلیل نگرانی ابرثروتمندان جهانی و مشاوران آنها در مورد چشم انداز پیروزی حزب کارگر در انتخابات عمومی بعدی – که انتظار می رود سال آینده برگزار شود، فروش فوق العاده پرفروش حداقل 10 درصد کاهش یابد. – و عمل به تعهد حزب برای از بین بردن خلأ مالیاتی برای غیر دامپروری ها.

افراد فوق‌ثروتمند مقیم بریتانیا و ثبت نام به‌عنوان وضعیت غیرمسکونی و دارای خانه دائمی در خارج از کشور، از نظر قانونی اجازه دارند از پرداخت بیش از 3.2 میلیارد پوند مالیات بر حداقل 10.9 میلیارد پوند درآمد دریایی در سال اجتناب کنند. بر اساس گزارشی که سال گذشته منتشر شد.

تجزیه و تحلیل داده‌های دانشگاه وارویک و دانشکده اقتصاد لندن نشان داد که 26000 نفر که از سوی اداره درآمد و گمرک HM وضعیت مالیاتی غیرمجاز دریافت کرده‌اند به طور متوسط ​​سالانه 420000 پوند از درآمدهای گزارش‌نشده خارج از کشور و سود سرمایه جمع‌آوری می‌کنند.

همسر نخست وزیر، آکشاتا مورتی، به دلیل وضعیت غیرخانگی خود، از مالیات 20 میلیون پوندی بر سود سهام Infosys، یک تجارت فناوری اطلاعات که توسط پدرش تأسیس شده بود، اجتناب کرد. سال گذشته، مورتی موافقت کرد که مالیات بر تمام درآمدهای آینده جهان بپردازد، البته نه بر درآمدهای گذشته.

کریستین لاک-نیکروز، رئیس دفتر نایت فرانک در نایتزبریج، مرکز لندن، جایی که بسیاری از گران ترین املاک در آن قرار دارند، گفت: «بحث ها در مورد انتخابات عمومی شروع به ورود به گفتگوها کرده است.

این آژانس املاک افزود: «موضوعاتی مانند مالیات بر دارایی و دارایی و وضعیت غیر ملکی احتمالاً تحت نظارت فزاینده‌ای قرار خواهد گرفت».

در میان خریدارانی که در سال گذشته از آن استقبال کردند، میلیاردر سوئیسی ارنستو برتارلی بود که 92 میلیون پوند برای یک عمارت 80 اتاقه در بلگراویا با استخر شنای 20 متری، سالن ورزشی مجلل و سینما هزینه کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

Hanzade Doğan Boyner، بنیانگذار و رئیس پلتفرم تجارت الکترونیک ترکیه Hepsiburada.com، که اغلب از آن به عنوان “آمازون شرق” یاد می شود، یک عمارت شش خوابه در Knightsbridge را به قیمت 27 میلیون پوند خریداری کرد.

هولم در پارک ریجنت، مرکز لندن
هولم، یک ویلای 40 خوابه در ریجنت پارک، مرکز لندن، با قیمت 40 میلیون پوند در بازار است. عکس: اندی هال/آبزرور

بیشترین تعداد فروش بیش از 10 میلیون پوند در کنزینگتون (26) و پس از آن بلگراویا (25) و میفر (22) قرار دارند.

چندین خانه حتی گران‌تر لندن اخیراً وارد بازار شده‌اند، از جمله دروازه Rutland 2-8a، یک “کاخ خصوصی” 45 اتاقه مشرف به هاید پارک با قیمت درخواستی 200 میلیون پوند. عوامل فروش هولم، ویلای 40 خوابه در پارک ریجنت، نیز به دنبال پیشنهادهایی بیش از 200 میلیون پوند هستند.

منابع نشان می دهند که برخی از خریداران احتمالی خارج از کشور در همان روز از 2-8a Rutland Gate و The Holme بازدید کرده اند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …