با پایان یافتن وضعیت اضطراری بهداشت عمومی، برنامه های حمایتی دوران همه گیر در حال حاضر از بین رفته اند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

واشنگتن — پایان رسمی اورژانس ملی بهداشت عمومی در روز پنجشنبه تا حد زیادی یک گام نمادین و روانی است که نمایانگر خروج رسمی کشور از همه گیری COVID-19 است.

اما در پشت صحنه، چندین جنبه اصلی شبکه ایمنی اضطراری دوران همه گیر آمریکا نیز در حال پایان است، از کمک های غذایی اضافی تا ثبت نام مجدد خودکار در Medicaid. در حالی که این اقدامات همیشه موقتی طراحی شده بودند، انقضای آنها ناگزیر باعث ایجاد سختی و سردرگمی می شود.

Radha Muthiah، رئیس بانک غذای Capital Area، گفت: «مردم شروع به بازگرداندن مشاغل خود کرده‌اند، اما هنوز تمام نشده است و همه چیز گران‌تر از قبل از همه‌گیری است. به نظر می رسد افرادی که به آنها خدمت می کنیم همیشه در حال بازی کردن هستند.

برنامه‌های شبکه ایمنی به آمریکایی‌ها در اوج همه‌گیری کمک کرد. اعتبار مالیاتی کودکان افزایش یافت، مزایای بیکاری و کمک های غذایی افزایش یافت، و یک تعلیق فدرال برای اخراج افراد را در خانه هایشان نگه می داشت، حتی اگر قادر به پرداخت اجاره نباشند.

اداره سرشماری سال گذشته گزارش داد که تلاش‌های امدادی برای کووید و سایر موارد به شدت فقر دوران کودکی را کاهش داده است. اما این برنامه ها اکنون منقضی شده اند.

تاثیر آن احساس می شود.

شاید سریع ترین ضربه به سیستم در برنامه SNAP، وسیله نقلیه ماهانه کمک غذایی که معمولاً به عنوان کوپن غذا شناخته می شود، وارد شده باشد. در طول همه‌گیری، همه دریافت‌کنندگان SNAP از طریق یک برنامه تخصیص اضطراری، مزایای خود را افزایش دادند. مدت زمان این پرداخت‌های اضافی در ابتدا مستقیماً به مدت اورژانس بهداشت عمومی مرتبط بود، اما در دسامبر 2022 تغییر کرد و پرداخت‌های نهایی SNAP افزایش یافته از همه‌گیری در پایان فوریه پایان یافت.

طبق مطالعه مرکز اولویت‌های بودجه و سیاست، خانواده‌های متوسط ​​در ماه مارس حدود 90 دلار کمتر در ماه دریافت کردند، اگرچه برخی از خانواده‌ها تا 250 دلار کاهش یافتند.

در زمین، تاثیر فوری بوده است. موتیه گفت که سازمان او در ماه مارس، یک ماه پس از پایان مزایای اضافی اسنپ، 13 درصد میوه، سبزیجات، گوشت و کنسروهای بیشتری توزیع کرد. او گفت که در مواقع سختی مالی، بسیاری از خانواده‌های نیازمند اقلام غیرقابل مذاکره مانند اجاره یا بنزین را در اولویت قرار می‌دهند و در عین حال برای پر کردن حفره‌های بودجه غذایی خود به مؤسسات خیریه روی می‌آورند.

موتیه، که تخمین زد که 300000 خانواده در منطقه خدمات بانک غذایش تحت تأثیر قرار گرفته اند، گفت: «ما شاهد یک اثر تجمعی از عقب انداختن چیزها هستیم.

در بسیاری از موارد، پایان دادن به کمک اضافی SNAP منجر به سردرگمی و ناامیدی شده است. آلیسون مایلز لی، وکیل خیریه DC Bread for the City، گفت که تقاضا برای خدمات حقوقی افزایش یافته است زیرا گیرندگان SNAP در تلاش برای درک چگونگی تصمیم گیری پرداخت ماهانه جدید – از لحاظ نظری به حالت عادی – هستند. در بسیاری از موارد، مبالغ بر اساس اطلاعات منسوخ شده در مورد اندازه خانواده، درآمد یا تعداد افراد تحت تکفل است.

مایلز لی گفت: “بسیاری از مردم به مدت سه سال اطلاعات خود را گزارش یا به روز نکردند.”

تینا رابینسون یکی از دریافت کنندگان اسنپ سردرگم است. این ساکن 49 ساله دی سی قبلاً 100 دلار در ماه از طریق اسنپ دریافت می کرد. در طول همه گیری که به 200 دلار در ماه افزایش یافت. اما از ماه مارس، مزایای اسنپ او به طور ناگهانی به 6 دلار کاهش یافت و او نمی‌داند چرا.

رابینسون در حالی که صبح چهارشنبه در صف خرید مواد غذایی رایگان در نان برای انبار غذای خیریه شهر منتظر بود، پرسید: “دقیقاً با 6 دلار چه چیزی می توانید بخرید.” “این تقریباً بدتر از ارسال صفر است، زیرا احتمالاً 20 دلار وقت کارمند دولت طول کشیده تا آن 6 دلار به من برسد.”

رابینسون گفت که او سعی کرده تا با تماس با بخش خدمات انسانی دی سی، شفافیت را به دست آورد. او گفت: “بارها تماس گرفت. آنها به تلفن های خود پاسخ نمی دهند.”

رابینسون می‌گوید که هرگز نامه‌ای را دریافت نکرده است که او را از کاهش مزایای قریب‌الوقوع مطلع می‌کند. اما حتی کسانی که شاهد این کاهش قیمت بودند، بدون آن تقویت دوران همه‌گیری، به سختی می‌گذرند.

هلنا اسمیت، یک بازنشسته 63 ساله، می گوید که نامه او را دریافت کرده و می دانسته است که مزایای او بیش از 100 دلار کاهش می یابد. همین تفاوت در بودجه غذایی او برای بازگرداندن او به انبار غذای محلی کافی بود.

اسمیت گفت: “این واقعاً در طول همه گیری کمک زیادی کرد و من از آن سپاسگزارم.” می‌دانستم که نمی‌تواند برای همیشه ادامه داشته باشد، اما از دست دادن یک‌باره چیزهای زیادی بود.

روندی مشابه و کندتر با Medicaid در حال انجام است، زیرا ده‌ها ایالت روند بازبینی را آغاز می‌کنند که 14 میلیون نفر را از برنامه مراقبت‌های بهداشتی حذف می‌کند.

قبل از همه‌گیری، اگر افراد شروع به کسب درآمد بیش از حد برای واجد شرایط بودن در این برنامه، دریافت پوشش مراقبت‌های بهداشتی از طریق کارفرما یا نقل مکان به ایالت جدید، به طور منظم پوشش Medicaid خود را از دست می‌دهند. اما دولت فدرال ایالت ها را از اخراج افراد از Medicaid در طول همه گیری منع کرد، حتی اگر آنها دیگر واجد شرایط نباشند. این اقدام، که به عنوان ارائه ثبت نام مستمر شناخته می شود، همچنین در اصل به طور مستقیم به اورژانس بهداشت عمومی مرتبط بود. اما مانند پرداخت‌های اضافی اسنپ، در دسامبر 2022 اصلاح شد و مهلت آن به 31 مارس تغییر کرد.

اکنون ده‌ها ایالت در حال بررسی دریافت‌کنندگان Medicaid خود هستند و کسانی را که واجد شرایط نیستند حذف می‌کنند. این فرآیند ممکن است تا یک سال طول بکشد، اگرچه برخی از ایالت‌ها سریع‌تر از سایرین حرکت می‌کنند. آریزونا، آرکانزاس، فلوریدا، آیداهو، آیووا، نیوهمپشایر، اوهایو، اوکلاهاما و ویرجینیای غربی از جمله ایالت‌هایی هستند که قصد دارند از اوایل ماه جاری حذف دریافت‌کنندگان Medicaid را آغاز کنند.

جنیفر واگنر، مدیر واجد شرایط بودن Medicaid با مرکز اولویت‌های بودجه و سیاست، گفت که این روند در حال حاضر با سردرگمی و عدم ارتباط مشخص شده است. بسیاری از ایالت‌ها از طریق پست به گیرندگان اطلاع می‌دهند که باید مجدداً برای Medicaid درخواست دهند، در حالی که سایر اشکال ارتباطی مانند پیام‌های متنی عموماً قابل اعتمادتر در نظر گرفته می‌شوند. و حتی زمانی که پیام‌های ایمیل به دست درستی می‌رسند، لزوماً وضعیت را روشن نمی‌کند.

واگنر گفت: “ما شاهد برخی اعلان‌های گیج‌کننده هستیم، وی خاطرنشان کرد که یک ایالت از گیرندگان می‌خواهد یک فرم 46 صفحه‌ای را پر کنند.

واگنر گفت، بدتر از آن این است که بسیاری از ایالت‌ها برای رسیدگی به سوالات مربوط به Medicaid و SNAP روی همان آژانس‌های شبکه ایمنی مازاد مالیات حساب می‌کنند – ایجاد تنگناهای اداری و زمان‌های انتظار عظیم در مراکز تماس.

واگنر گفت: «آشوب در سطح ایالت یک امر اجتناب ناپذیر مجازی است. «کمبود کارکنان بسیار زیاد است. این سازمان‌های دولتی قبلاً با کمبود نیرو مواجه بودند.»

___

آدریانا مورگا، نویسندگان آسوشیتدپرس در شهر نیویورک و آماندا سیتز و کالین بینکلی در واشنگتن در این گزارش مشارکت داشتند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …