دونالد ترامپ یک روز پس از صدور حکم آزار جنسی، سوالات رای دهندگان را در تالار شهر CNN مطرح می کند | دونالد ترامپ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دونالد ترامپ چهارشنبه شب در تالار شهر CNN در نیوهمپشایر به رای دهندگان جمهوری خواه و اعلام نشده خطاب کرد، درست یک روز پس از آن که هیئت منصفه نیویورک او را متهم به آزار جنسی و افترا تشخیص داد.

به محض شروع کار تالار شهر، ترامپ دروغ های خود را در مورد تقلب گسترده در انتخابات 2020 تکرار کرد و قبول نکرد که آخرین رقابت ریاست جمهوری را به جو بایدن باخته است.

ترامپ گفت: «بیشتر مردم می‌دانند آنچه اتفاق افتاد یک انتخابات تقلبی بود. و این شرم آور است که مجبور شدیم از آن عبور کنیم. این برای کشور ما بسیار بد است.»

انتظار می‌رفت که رئیس‌جمهور سابق و نامزد فعلی انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان در سال 2024 با پرسش‌هایی از سوی رای‌دهندگان و ناظم کیتلان کالینز در مورد مجموعه گسترده‌ای از مسئولیت‌های قانونی‌اش در حالی که به دنبال بازگشت به کاخ سفید است، مواجه شود.

روز سه‌شنبه، هیئت منصفه نیویورک به این نتیجه رسیدند که ترامپ ۲۷ سال قبل از مقاله‌نویس مشاوره ای جین کارول سوء استفاده جنسی کرده است و به رئیس‌جمهور سابق دستور داده است تا ۵ میلیون دلار غرامت به خاطر ادعاهای بدنسازی و افترا به او بپردازد.

این حکم یک ماه پس از آن صادر شد که ترامپ در مورد 34 اتهام جعل سوابق تجاری در ارتباط با یک طرح پول خنثی در انتخابات سال 2016 بی گناه اعتراف کرد و رئیس جمهور سابق همچنین با اتهامات جنایی احتمالی در جورجیا و واشنگتن روبرو شد.

ترامپ به صراحت اعلام کرده است که قصد دارد به کمپین ریاست جمهوری خود ادامه دهد تا از این تهدیدات قانونی جلوگیری کند و همچنان در نظرسنجی های حوزه مقدماتی جمهوری خواهان پیشتاز است.

تعدادی از مفسران از CNN به دلیل میزبانی تالار شهر با توجه به تلاش های مداوم ترامپ برای انتشار دروغ های بی اساس درباره تقلب گسترده در انتخابات 2020 انتقاد کردند و برخی تماس گرفت در شبکه برای لغو این رویداد پس از حکم در دعوای کارول.

اما سی ان ان از تصمیم خود برای حرکت به جلو با تالار شهر دفاع کرد و استدلال کرد که رای دهندگان سزاوار این فرصت هستند که از نامزد فعلی انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری جمهوری خواه بشنوند.

سخنگوی سی‌ان‌ان در بیانیه‌ای گفت: «وظیفه ما، علی‌رغم شرایط منحصربه‌فرد او، انجام بهترین کاری است که انجام می‌دهیم». «سوالات سخت بپرسید، پیگیری کنید و او را مسئول بخواهید تا اطلاعاتی را که رای دهندگان برای مرتب کردن انتخاب هایشان نیاز دارند، در اختیارشان بگذارد. این نقش و مسئولیت ماست.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …