به کودکان مبتلا به دیابت نوع 2 حسگرهایی برای جایگزینی تست خراش انگشت داده می شود | دیابت

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مشاوران متخصص بهداشت دولت اعلام کردند صدها کودکی که دیابت نوع 2 خود را با نوک زدن مرتب انگشت خود کنترل می کنند، اکنون می توانند با استفاده از حسگرهای خودکار سطح گلوکز خود را کنترل کنند.

مؤسسه ملی بهداشت و مراقبت عالی (Nice) گفت که به پزشکان و پرستاران در انگلیس، ولز و ایرلند شمالی توصیه شده است که اکنون می توانند دستگاه های نظارت بر گلوکز را به کودکان مبتلا به دیابت نوع 2 که در حال حاضر از روش های تست ضربه انگشت سرزده استفاده می کنند، بدهند. پنجشنبه.

هلن واتلی، وزیر بهداشت گفت که ارائه این دستگاه ها به کودکان بار را از بین می برد و “آنها را قادر می سازد تا وضعیت خود را راحت تر مدیریت کنند”.

او گفت: “دیابت نوع 2 به طور فزاینده ای در کودکان تشخیص داده می شود، بسیاری از آنها با استرس دائمی نیاز به نظارت بر سطح گلوکز خون خود با آزمایش انگشت – اغلب چندین بار در روز – فقط برای سالم ماندن و جلوگیری از عوارض روبرو هستند.”

کمیته نیس که به این تصمیم رسید شنید که نیش زدن انگشتان برای بررسی سطح گلوکز خود چندین بار در روز را «سرسخت»، «خست‌کننده» و «استرس» می‌دانستند.

این دستگاه‌ها که جریان مداومی از اطلاعات در زمان واقعی را بر روی تلفن هوشمند ارائه می‌دهند، قبلاً برای کودکان مبتلا به دیابت نوع 1 توصیه شده‌اند که نوع کمتر تهاجمی این بیماری است.

آنها با اتصال یک حسگر به بدن برای نظارت بر سطح فعلی و قبلی گلوکز کار می کنند. آنها پیش‌بینی می‌کنند که سطح گلوکز به کجا می‌رود، به این معنی که افراد می‌توانند در صورت لزوم برای تثبیت سطح خود انسولین به خود تزریق کنند.

بیماران و خانواده‌هایشان همچنین می‌توانند یک دستگاه نظارت بر گلوکز اسکن‌شده متناوب (isCGM) – همچنین به عنوان مانیتورینگ فلاش – به عنوان جایگزینی برای دستگاه‌های بلادرنگ انتخاب کنند.

دکتر جودیت ریچاردسون، مدیر برنامه در نیس، گفت که فناوری جدید “کمتر تهاجمی” است و کودکان را قادر می سازد “زندگی شادتر و سالم تری داشته باشند”.

او گفت: “پیشرفت‌هایی که در مدیریت دیابت کودک در مراحل اولیه ایجاد می‌شود، می‌تواند تاثیرات سلامتی این بیماری را در زندگی آنها کاهش دهد و تاثیر بالقوه آن را بر خدمات بهداشتی کاهش دهد.”

پروفسور پارتا کار، مشاور تخصصی ملی دیابت در NHS انگلستان، گفت که بسیاری از کودکان مبتلا به دیابت نوع 2 یا ناتوانی یادگیری، نیازهای آموزشی خاص یا مشکلات سلامت روان دارند.

درخواست از این کودکان برای انجام آزمایش ضربه انگشت در زمانی که حسگرهای غیرتهاجمی در حال پیشرفت برای تبدیل شدن به مراقبت های استاندارد در دیابت هستند، درست نیست، بنابراین من خوشحالم که این توصیه های مبتنی بر شواهد برای ارائه این فناوری تغییر دهنده زندگی به آنها ارائه شده است. ” او گفت.

نیکی ژول، مدیر سیاست در دیابت انگلستان، از در دسترس بودن فناوری جدید استقبال کرد و افزود که مهم است که سیستم‌های مراقبت بهداشتی برنامه‌هایی برای عرضه سریع و عادلانه دستگاه‌ها برای کودکان واجد شرایط داشته باشند.

راهنمای Nice به ویژه این فناوری را برای کودکان دارای معلولیت توصیه می کند که به این معنی است که آنها نمی توانند قند خون خود را با آزمایش انگشت، که باید هشت بار یا بیشتر در روز نیش بزنند، و سطح قند خونشان به شدت پایین است، کنترل کنند.

هر فردی که واجد شرایط است باید با تیم دیابت خود صحبت کند تا به مانیتورهای بلادرنگ یا فلاش با نسخه دسترسی داشته باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …