هوویتزر، ابروهای برافراشته و طرح صندلی کین در مادرید | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

داستان دو موشک (و بیشتر)

اگرچه ممکن است از نظر هیجانی با بازی هیجان‌انگیز فصل گذشته در برنابئو مطابقت نداشته باشد، بازی سه‌شنبه شب نیمه‌نهایی جام بزرگ بین رئال مادرید و منچسترسیتی با درام یا جنجال کوتاه نبود و نتیجه را ترک می‌کند. قبل از چیزی که امیدواریم یک سواری اعصاب خردکن در ورزشگاه اتحاد هفته آینده باشد، کاملا آماده است. رئال مادرید که در 36 دقیقه ابتدایی کاملاً تحت تسلط مهمانان خود بود، زمان خود را متوقف کرد و سپس با فریادهای زمین به هوای وینیسیوس جونیور از راه دور که تهدید می کرد دروازه دروازه را از لنگرگاه جدا می کند، جلو بیفتد، اما سیتی توانست احترام برابری را به دست آورد. پس از اینکه میزبان رویکرد ملایم خود را کنار گذاشتند و شروع به تسلط بر روند بازی کردند، از یک هویتزر با مسیر پایین کوین دی بروین در برابر جریان بازی.

در بازی‌ای که خطاهای بیشماری از سوی بازیکنان رئال مادرید بدون مجازات ماند، گل تساوی سیتی برای کارلو آنچلوتی به عنوان عامل اصلی اختلاف بود. ابروی افسانه ای ایتالیایی که معمولاً عمل گرا بود، تأثیر قابل قبولی از قوس ومبلی داشت که به دلیل اعتراض به این که باید آن را مردود نمی دانست، به او کارت زرد نشان دادند، زیرا توپ ظاهراً در کنار خط لمسی از بازی خارج شده بود، نه چندان در ساخت. مدتی قبل از اینکه ادواردو کاماوینگا عالی‌تر توپ را از دست بدهد، به‌عنوان آماده‌سازی برای آماده‌سازی، مدتی پیش از آن بود که توپ را از دست داد. در حالی که هر دو دروازه بان مجبور به انجام سیوهای عالی بودند، تساوی نتیجه عادلانه ای به نظر می رسید، در حالی که غل و زنجیر ارلینگ هالند توسط آنتونیو رودیگر یکی از جذاب ترین طرح های فرعی در شبی بود که خودکار غول پیکر نروژی یکی از شب های آرام خود را در خانه سپری کرد. یک پیراهن سیتی

کارلو آنچلوتی در جریان تساوی رئال مادرید مقابل منچسترسیتی با کارت زرد جریمه شد.
آماده شدن برای راه اندازی در… عکس: JuanJo Martin/EPA

در حالی که هالند کوچکتر ممکن است غروبی آشکاراً بی‌حادثه داشته باشد، این را نمی‌توان در مورد پیرمردش گفت. به همان شکلی که رودیگر پسرش را مهار کرد، آلفی متوجه شد که توسط یک زن و شوهر از محافظان امنیتی برنابئو که او را از جعبه VIP او اسکورت کردند، پس از اینکه او را در حال تشویق هواداران مادریدی در پی گل تساوی سیتی مشاهده کردند، گرفتار شد. گزارش شده است که هالند پدر به طرفداران مختلف بادام زمینی پرتاب کرده است – (او پاسخ داد: “نگفتم. درست نیست.” دستیابی آشتی جویانه دشمن قدیمی اش روی کین. او بعداً در توییتی نوشت که هواداران مادرید از اینکه جشن می‌گیریم خوشحال نیستند.

این که آیا آلفی هفته آینده در جشن و شادی با هیاهویی روبرو خواهد شد یا خیر، باید دید، در حالی که این نیمه نهایی قبل از بازی برگشت در منچستر در یک بازی حساس است. در حالی که سیتی برتری خانگی دارد، مادرید می تواند بدون نیاز به شکست ختافه در این آخر هفته برای بازی برگشت آماده شود و به بازیکنان خود استراحت دهد. در مقابل، پپ گواردیولا باید تصمیم بگیرد که کدام یک از نام‌های برجسته‌اش را برای سفر به گودیسون پارک کنار بگذارد، با توجه به موضوع کوچکی که باید در لیگ برتر حفظ شود. آیا او می تواند به سنگین ترین توپخانه خود در مسابقه ای مقابل پسران سامبای شان دایچ که گل آزاد می زند استراحت کند، با بازی نسخه خودشان از وینی جونیور در شکل نامحتمل دوایت مک نیل؟

زنده در وب سایت بزرگ

به اسکات موری از ساعت 20:00 BST برای پوشش داغ بیگ کاپ MBM میلان 0-0 اینتر بپیوندید، در حالی که جان بروین راهنمای شما برای چلسی 4-1 لستر در WSL در ساعت 19 خواهد بود.

نقل قول روز

7 اردیبهشت: شنیدن آنچه باشگاه ها پرداخت می کنند [there]، من در مورد چهار بالا صحبت نمی کنم، بلکه در مورد پایین تر صحبت می کنم، و اینکه چقدر رقابتی است، یک سوال بزرگ در فصل آینده است. ما 20 بازیکن بدون قرارداد نیز داریم… باشگاه اکنون باید به جلو حرکت کند. گری بویر، سرمربی، چالشی را که داندی پس از صعود به لیگ برتر اسکاتلند با آن مواجه است، دست کم نمی گیرد.

10 اردیبهشت: “با توجه به اهمیت هفته ها و ماه های پیش رو، احساس کردم لازم است مطمئن شویم که همه ما در جهتی که لازم است برای اطمینان از آمادگی باشگاه برای بازگشت به لیگ برتر همسو هستیم” – جان نلمز تصمیم می گیرد که داندی بدون حرکت به جلو حرکت کند. بویر.

گری بویر، مدیر تیم داندی، پس از قهرمانی در چمپیونشیپ، با این جام جشن می گیرد.
گری بویر پس از آنچه که خداحافظی او را ثابت می کرد. عکس: استیو ولز / پی

برای هواداران قدیس، دوشنبه شب آنقدر از «سرآشپز کباب‌پز بی‌متخصص» (روزنامه فوتبال دیروز) شادی نبود، بلکه تعجب می‌کردند که چرا هنوز کسی نتوانسته آتش گای فاکس را روشن کند» – کارول هیدن.

خواندن پیام الهام گرفته از BBQ شما مرا به یاد آن سوال بی اهمیت چند سال پیش انداخت. کدام فوتبالیست ها نام هایی دارند که با باربیکیو مرتبط هستند؟ پاسخ ها البته جو/اشلی/اندی کول، پاتریک برگر و پائولو وانچوپه بودند. شما اجازه نداشتید فیل (که) باب را داشته باشید.» – الین شاو.

نامه های خود را به آدرس the.boss@aban.news.com ارسال کنید. برنده امروز نامه بدون جایزه ما در روز … کارول هیدن است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …