پسر 15 ساله پس از چاقو زدن در داگنهام به قتل متهم شد | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک پسر 15 ساله پس از یک چاقو در شرق لندن به قتل متهم شد.

این پس از آن صورت می‌گیرد که پلیس روز جمعه، درست قبل از نیمه‌شب، گزارش‌هایی درباره مردان مسلح به قمه در نزدیکی ایستگاه زیرزمینی داگنهام هیث‌وی دریافت کرد.

اسکاتلند یارد گفت که این نوجوان که به دلایل قانونی نامش فاش نمی شود، به تلاش برای قتل و داشتن سلاح تهاجمی نیز متهم شده است. او قرار است روز پنجشنبه در دادگاه ویمبلدون حاضر شود.

وازاباکانا الندا جردن کوکابو، 18 ساله – معروف به جردن – اهل رامفورد، اسکس، در نزدیکی ایستگاه مترو با ضربات چاقو کشته شد. پلیس و امدادگران خدمات آمبولانس لندن که روز جمعه به درخواست پاسخ دادند، مردی را با جراحات چاقو پیدا کردند که در محل حادثه جان باخت.

یک آزمایش پس از مرگ روز یکشنبه نشان داد که علت مرگ کوکابو یک ضربه چاقو به قفسه سینه بوده است. مرد 20 ساله دیگری نیز با ضربه چاقو به بیمارستان منتقل شد. وضعیت او تهدیدی برای زندگی نیست.

پلیس گفت که سه مرد دیگر – 16، 17 و 20 ساله – روز سه‌شنبه در سافولک به ظن قتل و یک جرم جداگانه اختلال خشونت‌آمیز دستگیر شدند. همه آنها در بازداشت هستند.

یک مرد 27 ساله که روز سه‌شنبه در سافولک نیز به ظن کمک به یک مجرم و یک جرم جداگانه در زمینه اختلال خشونت‌آمیز دستگیر شده بود، تا تحقیقات بیشتر با وثیقه آزاد شد.

سخنگوی پلیس گفت: یک جوان 20 ساله که قبلاً به ظن قتل دستگیر شده بود، بدون اقدام بیشتر آزاد شده است.

آنها افزودند که این مرد نیز به ظن اختلال خشونت آمیز در رابطه با حادثه دیگری دستگیر شده است. او به دلیل این جرم با قرار وثیقه آزاد شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …