واتفورد والرین اسماعیل را در 11 سال پس از جدایی وایلدر نوزدهمین مربی کرد | واتفورد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

واتفورد والرین اسماعیل را به عنوان سرمربی جدید خود منصوب کرد. این مرد فرانسوی جانشین کریس وایلدر شد که در پایان قرارداد کوتاه‌مدت ویکاراژ رود را ترک کرد و نوزدهمین انتصاب تمام وقت مدیریتی است که توسط خانواده پوزو در 11 سال گذشته انجام شده است.

بن مانگا، مدیر فنی واتفورد گفت: «اینکه بتوانیم به این زودی یک مربی جدید در ماه مه انتخاب کنیم به این معنی است که می توانیم با هم برای فصل آینده خیلی خوب آماده شویم. “این که بتوانیم از فردی با تجربه والرین در واتفورد استقبال کنیم، خبر خوبی برای باشگاه ما است. همه ما مشتاقانه منتظر همکاری با او هستیم.»

گمانه زنی ها در مورد آینده وایلدر در هفته های اخیر زیاد بود و جدایی سرمربی سابق شفیلد یونایتد به همراه کادر پشتی وی چهارشنبه شب تایید شد.

ما خوشحالیم که انتصاب والرین اسماعیل را به عنوان سرمربی جدید خود تأیید می کنیم.

به واتفورد، والرین خوش آمدید. 👊

– باشگاه فوتبال واتفورد (@WatfordFC) 10 مه 2023

در بیانیه باشگاه آمده است: “هورنتز مایل است از کریس وایلدر و کارکنانش که قراردادهای کوتاه مدت آنها به پایان رسیده است تشکر کنند.”

دوره 11 بازی او در ماه مارس آغاز شد و پس از پیروزی در آخرین روز فصل در خانه برابر استوک سیتی به پایان رسید. برای کریس، آلن نیل، مت پرستریج و مایک آلن بهترین ها را برای فرصت های بعدی آنها در فوتبال آرزو می کنیم.”

اسماعیل پس از یک طلسم در ترکیه به عنوان سرمربی بشیکتاش به جاده ویکاراژ می رسد. او در سال 2021 در بارنزلی پس از اینکه آنها را به پلی آف چمپیونشیپ بر خلاف شانس هدایت کرد، به موفقیت دست یافت. این باعث شد تا این بازیکن 47 ساله راهی وست برومویچ آلبیون شود، اما او تنها پس از 7 ماه اخراج شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …