سیاست استرالیا زنده: داتون پاسخ بودجه را آماده می کند. وزیر تجارت به چین پرواز کرد | سیاست استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

وزیر تجارت، دان فارل، امروز وارد پکن می شود تا در مورد … خوب، تجارت گفتگو کند.

او قصد دارد برای پایان دادن به محدودیت‌های وارداتی چین در طیف وسیعی از صادرات استرالیا از جمله خرچنگ، گوشت قرمز و شراب فشار وارد کند.

او پیش از این سفر با خبرنگار روابط خارجی ما، دنیل هرست، صحبت کرد:

پیش نمایشی از پاسخ بودجه مخالفان

انتظار می رود تنظیمات مهاجرت نیروی کار و هزینه های رو به رشد زندگی که بر خانواده ها تحمیل می شود در پاسخ بودجه رهبر اپوزیسیون فدرال دیده شود. AAP می نویسد.

پیتر داتونرهبر لیبرال ها امشب به طور رسمی به دومین بودجه دولت آلبانی در پارلمان پاسخ خواهد داد.

همچنین انتظار می‌رود داتون فاش کند که ائتلاف از چه جنبه‌هایی از بودجه حمایت می‌کند، که نشان‌دهنده تأیید دسترسی برنامه‌ریزی‌شده به صورت‌حساب انبوه GP و کاهش قبض انرژی است.

او روز چهارشنبه گفت: «ما مطمئناً در مورد تلاش برای حمایت از افرادی با درآمد پایین‌تر صحبت کرده‌ایم، اما میلیون‌ها استرالیایی وجود دارند که به طور قابل توجهی در این بودجه از دست داده‌اند.

“آنها کسانی هستند که فکر می کنم در حال حاضر واقعاً آسیب می بینند و ما چیزهای بیشتری برای گفتن در مورد آن خواهیم داشت.”

داتون روز چهارشنبه از زمان سؤالات در پارلمان استفاده کرد تا از آنتونی آلبانیز، نخست وزیر، درباره تأثیر 1.5 میلیون مهاجر طی پنج سال بر شلوغی شهر و مسکن سؤال کند.

آلبانیز گفت که دولت به دنبال اصلاح برنامه مهاجرت، جذب کارگران بسیار ماهر برای ایجاد اقتصاد و مقابله با استثمار سیستماتیک کارگران موقت است.

همچنین انتظار می‌رود رهبر اپوزیسیون فدرال ادعای ائتلاف را به صفر برساند که حزب کارگر از زمان برکناری حزب کارگر 25000 دلار به هزینه‌های متوسط ​​خانواده اضافه کرده است. موریسون دولت در اردیبهشت سال گذشته

خوش آمدی

مارتین فارر

مارتین فارر

صبح بخیر و دوباره به پوشش خبری ما خوش آمدید. من هستم مارتین فارر و من داستان های برتر یک شبه را قبلا برای شما آورده ام امی رمیکیس کنترل ها را می گیرد.

امروز در یک داستان اختصاصی نشان می‌دهیم که چگونه هجوم ادعاهای بازماندگان به این معنی است که بیمه‌گران اجساد کلیسا را ​​رها کرده‌اند. واگذاری دولت های ایالتی به سازماندهی معاملات با بودجه مالیات دهندگان برای جبران خسارت کلیساها. کوئینزلند به تنهایی معاملات موقت مربوط به 18 سازمان ارائه دهنده خدمات مراقبت در منزل و بی خانمانی جوانان را برای پذیرش ادعاهایی که با آنها مواجه می شوند، انجام داده است.

البته هنوز واکنش‌های زیادی نسبت به بودجه وجود دارد، و اگرچه از افزایش پرداخت‌های رفاهی استقبال شده است. برخی از افراد دارای مزایا به ما می گویند که “فقط یک چسب زخم است”. آنها می گویند که افراد کم درآمد در مخمصه و هزینه های بالای مسکن گرفتار خواهند ماند مگر اینکه بازار اجاره خصوصی نیز اصلاح شود. در همین حال، کاهش بودجه انجام شده است ایجاد تردید در مورد اولین ماموریت فضایی ملی برای ساخت ماهواره برای شناسایی و پاسخ به آتش سوزی و سیل. رهبر اپوزیسیون، پیتر داتون، اراده به طور رسمی به بودجه پاسخ دهد امروز در مجلس

شین درامگلدمدیر تعقیب عمومی ACT، امروز چهارمین روز از بازجویی را در این مرکز انجام خواهد داد تحقیق مستقل در مورد نحوه رسیدگی سیستم قضایی این منطقه به اتهامات تجاوز جنسی بریتانی هیگینز. دیروز او به تحقیق درباره سوء ظن خود مبنی بر توطئه علیه او گفت.

و وزیر تجارت، دان فارل، به چین می رود امروز به این امید که آنها را متقاعد کنیم که تحریم های تجاری باقی مانده علیه استرالیا را لغو کنند. قبل از سفر با او صحبت کردیم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …