هاگینز WVU با تعلیق و کاهش 1 میلیون دلاری حقوق برای توهین همجنسگرا هراسی مورد تعلیق قرار گرفت | بسکتبال کالج

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

باب هاگینز، مربی بسکتبال ویرجینیای غربی، پس از استفاده از توهین ضد همجنس گرایان در مصاحبه رادیویی این هفته، فصل آینده به میادین بازخواهد گشت، اما دستمزد خود را کاهش داده و سه بازی محروم خواهد شد.

دانشگاه روز چهارشنبه اعلام کرد که هاگینز قراردادی را امضا خواهد کرد که شامل کاهش حقوق 1 میلیون دلاری (از 4.2 میلیون دلار به 3.2 میلیون دلار)، تعلیق در سه بازی و آموزش حساسیت است. علاوه بر این، قرارداد او از قراردادی چند ساله به قراردادی سال به سال تغییر خواهد کرد.

بر اساس این توافق، هاگینز و تمام کادر مربیان دو و میدانی فعلی و آینده ملزم به گذراندن دوره‌های آموزشی هستند که توسط مرکز LGBTQ+ دانشگاه برای رسیدگی به تمام جنبه‌های نابرابری، از جمله همجنس‌گرا هراسی، ترنس‌فوبیا و جنسیت‌گرایی ایجاد می‌شود. هاگینز همچنین باید با رهبران LGBTQ+ از سراسر ایالت ملاقات کند.

گوردون گی، رئیس دانشگاه ویرجینیای غربی و رن بیکر، مدیر ورزشی، در بیانیه‌ای مشترک گفتند: «ما هرگز واقعاً نمی‌دانیم که کلماتی که در آن 90 ثانیه گفته شد چه آسیبی وارد شده است». “کلمات مهم هستند و می توانند زخم هایی از خود به جای بگذارند که هرگز دیده نمی شوند. اما کلمات نیز می توانند شفا دهند. و با صرف این لحظه برای یادگیری بیشتر در مورد دیدگاه دیگران، با احترام صحبت کنید و با درک رهبری کنید، شاید کلمات “بهتر انجام دهید” منجر به تغییر معنی دار برای همه شود.”

هاگینز، 69 ساله، در طی یک مصاحبه رادیویی، از توهین همجنسگرا هراسی برای اشاره به طرفداران دانشگاه خاویر استفاده کرد. در طی تماسی با ایستگاه رادیویی سینسیناتی WLW، هاگینز، مربی قدیمی سابق سینسیناتی، در مورد پورتال نقل و انتقالات و اینکه آیا شانسی برای جذب بازیکنی از خاویر، مدرسه یسوعیان و رقیب بیرکتس در کراس‌تاون دارد، پرسیده شد.

هاگینز گفت: «کاتولیک ها این کار را نمی کنند. من به شما می گویم، هر مدرسه ای که می تواند آلت تناسلی لاستیکی را روی زمین بیندازد و بعد بگوید که این کار را نکرده است، به خدا می توانند از هر چیزی فرار کنند.

⚠️ در اینجا صدای باب هاگینز است که طرفداران خاویر را در حین حضور در برنامه رادیویی WLW بیل کانینگهام در سینسیناتی صدا می کند. pic.twitter.com/JTftGx9rQE

– اعلام افتضاح (@awfulannouncing) 8 مه 2023

مجری برنامه سپس گفت: “فکر می کنم شب ترنس ها بود”. هاگینز پاسخ داد: «این تیراندازی کراس تاون بود. چیزی که بود، فکر می‌کنم همه آن خرچنگ‌ها، آن جگرهای کاتولیک بودند.»

هاگینز روز دوشنبه عذرخواهی کرد و آن را با بیانیه جدیدی در روز چهارشنبه دنبال کرد. هاگینز گفت: “در 48 ساعت گذشته، من در مورد کلمات افتضاحی که در اوایل این هفته در یک برنامه رادیویی به اشتراک گذاشتم، فکر کردم.” من عمیقاً از اعمالم، صدمه ای که ناعادلانه به دیگران وارد کردند و توجه منفی که سخنان من به دانشگاه ویرجینیای غربی وارد کرد، متاسفم.

ویرجینیای غربی و دانشگاه ویرجینیای غربی خانه من هستند. من این دانشگاه را دوست دارم و از نزدیک می دانم که تحصیلات و تجربیاتی که دانشجویان در اینجا دریافت می کنند تفاوت ایجاد می کند. من واقعا متاسفم برای آسیبی که وارد کردم. و من از فرصتی که به دست آوردم سپاسگزارم تا به گونه‌ای پیش بروم که نمایانگر این دانشگاه و دولت ما باشد.»

رئیس جمهور خاویر، کولین هانیچ، در سخنرانی روز چهارشنبه اظهارات هاگینز را “زننده و توهین آمیز” خواند.

هانیچ گفت: «توهین‌ها و توهین‌های همجنس‌گرا هراس‌انگیز نسبت به LGBTQ+ و جوامع کاتولیک ما نفرت‌انگیز و توهین‌آمیز بود. برای کسانی که در خانواده خاویر ما مستقیماً توسط این کلمات نفرت انگیز هدف قرار گرفتند و آسیب دیدند، مطمئن باشید که شما اعضای ارزشمند خانواده خاویر ما هستید و به اینجا تعلق دارید. حضور شما باعث بهتر شدن ما می شود.»

هاگینز 16 فصل را در سینسیناتی گذراند تا اینکه در سال 2005 در جنگ قدرت با رئیس مدرسه و همچنین پس از دستگیری رانندگی در مستی در سال 2004 اخراج شد. هاگینز پس از گذراندن یک فصل در ایالت کانزاس، در سال 2007 شغل رویایی خود را در ویرجینیای غربی، محل تحصیل خود، آغاز کرد.

او فصل 2022-23 را با رکورد 934-415 حرفه ای کامل کرد. هاگینز با پیروزی 921 خود، جیم کالهون را برای مقام سوم در بین مربیان بخش اول پشت سر گذاشت، پس از جیم بوهایم که اخیراً بازنشسته شده است از سیراکوز و مایک کریژوسکی از دوک.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …