کارشناسان به نمایندگان پارلمان می گویند کودکان در مدارس انگلیس به آموزش جنسی بهتر نیاز دارند | روابط و آموزش جنسی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کارشناسان به نمایندگان پارلمان گفته‌اند که کودکان به آموزش بیشتر و بهتر در مورد روابط جنسی و روابط در مدارس انگلیس نیاز دارند تا به آنها کمک کند تا مشکلاتی را که احتمالاً با بزرگ‌تر شدن با آن‌ها مواجه می‌شوند، بررسی کنند.

کمیته زنان عوام و برابری شنیده است که تعداد کمی از معلمان در انگلیس از زمانی که در سال 2019 به یک موضوع اجباری تبدیل شد، در مورد نحوه ارائه درس در مورد روابط، آموزش جنسی و سلامت (RSHE) آموزش دیده اند.

لوسی امرسون، مدیر اجرایی انجمن آموزش جنسی، به نمایندگان مجلس گفت که جوانان گزارش کردند که مسائل مهمی مانند عدم تعادل قدرت در روابط بین پسران و دختران اغلب در درس‌های RSHE مورد بررسی قرار نمی‌گیرد.

«این چیزی نیست که بتوانید از برخی حقایق در مورد آن خلاص شوید. امرسون گفت: این به اعتماد یک معلم برای باز کردن بحث برای گروهی متنوع و مدیریت برخی از این پیچیدگی ها متکی است.

«و نه اینکه فقط یک ویدیو بگذاریم و فکر نکنیم که این کار را انجام می دهد. چون متأسفانه جوانان از همین شاکی هستند که گاهی همه درس ها همین است.»

امرسون گفت: از آنجایی که RSHE نسبتاً جدید بود، “معلمان متخصص در تعداد مورد نیاز ما وجود نداشتند، همیشه فضایی در جدول زمانی یا زمان برنامه ریزی یا پشتیبانی رهبری” در مدارس وجود نداشت.

جاناتان باگلی، مدیر اجرایی انجمن PSHE – به نمایندگی از معلمان موضوعات بهداشت فردی، اجتماعی و رفاه اقتصادی – گفت که معلمان آموزش ندیده برای ارائه درس هایی در مورد موضوعات بسیار حساس مانند خودآزاری تلاش خواهند کرد.

«راه‌هایی برای انجام کارهایی وجود دارد که می‌تواند مضر باشد، که در آن‌ها می‌توانید شیوه‌های آسیب‌رسانی به خود یا در زمینه اختلالات خوردن را آموزش دهید یا حتی القا کنید. با این حال راه هایی برای انجام این کار به طور باورنکردنی ایمن و موثر وجود دارد.

باگلی گفت: “اگر معلمان در بهترین شیوه ها برای برقراری ایمن این مکالمات آموزش نبینند، نمی توانند مطالبی را انتخاب کنند که این اصول را نیز رعایت کند.”

نگرانی در مورد روشی که مدارس ابتدایی و متوسطه می توانند RSHE را آموزش دهند، باعث شده است که دولت بررسی برنامه ریزی شده خود را در دستورالعمل های مربوط به این موضوع تسریع بخشد و انتظار می رود در اواخر سال جاری رایزنی عمومی انجام شود.

بیشتر بحث‌ها حول اتهامات مواد آموزشی نامناسب مربوط به LBGTQ+ و مسائل تراجنسیتی است که توسط ارائه‌دهندگان خارجی استفاده می‌شود. اما باگلی گفت که انجمن او با اعضای بیش از 8000 مدرسه، از عملکرد ضعیف گسترده آگاه نیست.

باگلی گفت: «اگر می‌خواهیم با مواد مشکل‌ساز مقابله کنیم، راه انجام آن از طریق آموزش معلمان است.

نمایندگان مجلس همچنین از کمپین‌هایی که نماینده گروه‌های والدین بودند، شنیدند که نسبت به «حجم زیاد» پورنوگرافی که بر جوانان تأثیر می‌گذارد و والدین ناتوان برای متوقف کردن آن هشدار دادند.

تانیا کارتر، از Safe Schools Alliance انگلستان، خواستار ممنوعیت استفاده از تلفن های هوشمند در میان کودکان و مدارس شد.

وقتی در مدارس گوشی‌های هوشمند داشته باشید، هر کودکی در آن مدرسه به اندازه کودکی که کمترین محافظت را در آن مدرسه دارد محافظت می‌شود.

کارتر گفت: “مهم نیست که چه کنترل هایی روی تلفن هوشمند فرزند خود دارید، اگر کودک دیگری در آن مدرسه هیچ کنترلی روی تلفن خود نداشته باشد، فرزند شما می تواند در هنگام ناهار در معرض پورن سخت افزاری قرار گیرد.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …