هنری راگز پس از اعتراف به گناه در تصادف مرگبار DUI با 10 سال زندان روبرو می شود | NFL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هنری راگز، بازیکن سابق لاس وگاس رایدرز، روز چهارشنبه به دلیل رانندگی با ماشین اسپرت خود در حالت مستی با سرعت 156 مایل در ساعت در یکی از خیابان‌های شهر، پیش از ایجاد تصادف آتشین که منجر به کشته شدن یک زن و سگش شد، اعتراف کرد.

منتخب پیشین دور اول NFL 24 ساله که از محاکمه اجتناب خواهد کرد و انتظار می رود در 9 اوت به 3 تا 10 سال حبس ایالتی بر اساس توافقنامه خود با دادستان محکوم شود، گفت: “مجرم”. با تبدیل یک سال و نیمی که وی در حبس خانگی سپری کرده است به مدتی که قبلاً گذرانده است، حداقل مجازات سه ساله را نمی توان کاهش داد.

راگز و وکلای او، دیوید چسنوف و ریچارد شونفلد، از اظهارنظر فوری خودداری کردند و پس از حضور کوتاه در دادگاه، با گروهی از حدود 9 نفر دادگاه را ترک کردند.

رایدرها راگز را در حالی که هنوز در بیمارستان بستری بود از سپیده دم 2 نوامبر 2021 رها کردند، تصادفی که تینا تینتور 23 ساله را کشت.

مادر، برادر تینتور و چند تن دیگر از اعضای خانواده روز چهارشنبه در دادگاه حضور داشتند اما به همراه وکیل خود، فرهان نقوی، بدون اظهار نظر از دادگاه خارج شدند.

دوست دختر راگز، Je’nai Kilgo-Washington، همراه او در کوروت بود و همچنین مجروح شد. دادستان ها گفتند که راگز از پا آسیب دید و کیلگو-واشنگتن از بازو آسیب دید. کیلگو-واشنگتن و راگز با هم یک دختر دارند و کیلگو-واشنگتن به عنوان قربانی در این پرونده با دادستان همکاری نکرد.

هفته گذشته، راگز با موافقت خود برای اعتراف به رانندگی تحت تأثیر الکل، منجر به مرگ، جنایت، و قتل غیرمجاز از طریق وسیله نقلیه با محکومیت شش ماه حبس تعزیری از دادگاه مقدماتی که مدت ها به تعویق افتاد، صرف نظر کرد. مدت سه تا ده سال زندان او

دادستان اریک باومن به قاضی محلی که هفته گذشته پرونده را به دادگاه ایالتی منتقل کرد گفت که استیو ولفسون دادستان منطقه کلارک این معامله را تایید کرده است. ولفسون پس از درخواست راگز از اظهار نظر فوری خودداری کرد.

ولفسون مدت کوتاهی پس از سقوط گفت که راگز در صورت محکومیت با حداقل دو سال زندان مواجه خواهد شد و ممکن است بیش از 50 سال زندانی شود. دادستان منطقه گفت که بازرسان متوجه شدند که راگز چندین ساعت را با دوستانش در یک سایت تفریحی ورزشی و محل گلف صرف نوشیدنی کرده است و ممکن است چند ساعت دیگر قبل از اینکه او و کیلگو-واشنگتون به خانه بروند در خانه یکی از دوستانش بوده است.

وکلای راگز هفته گذشته این توافقنامه را “اولین گام به سوی حل منصفانه برای این موضوع” و “بسته شدن برای همه طرف های درگیر” خواندند.

از زمان سقوط، وکلای راگز چندین پیشنهاد برای به چالش کشیدن شواهد را از دست دادند، از جمله اینکه راگز دارای سطح الکل خونی 0.16٪ – دو برابر حد مجاز در نوادا – پس از شکسته شدن در قسمت عقب که باعث شعله‌ور شدن آتشی شد که تینتور 23 ساله را گرفت. و سگ خانگی اش، مکس.

پلیس گزارش داد که سوابق رایانه ای کیسه هوا نشان می دهد شورلت کوروت مدل 2020 راگز کمی از سرعت 156 مایل در ساعت (251 کیلومتر در ساعت) به 127 مایل در ساعت (204 کیلومتر در ساعت) قبل از برخورد با تویوتا راو 4 تینتور کاهش یافته است. محدودیت سرعت در منطقه 45 مایل در ساعت (72 کیلومتر در ساعت) بود. ).

سایر اتهامات علیه راگز، از جمله رانندگی بی احتیاطی، رانندگی تحت تأثیر که باعث صدمه جدی به کیلگو-واشنگتن شد، و اتهام ارتکاب اسلحه بزهکاری ناشی از کشف یک تفنگ دستی پر شده توسط پلیس در کوروت تخریب شده او، رد شد.

راگز برای آزادی از زندان پس از ترک بیمارستان وثیقه 150000 دلاری پرداخت و همچنان در حبس خانگی با شرایط سخت از جمله نظارت الکترونیکی و بررسی الکل باقی مانده است. حکم قاضی به او اجازه داد تا هفته‌ای دو بار به مدت سه ساعت تمرین بدنی داشته باشد.

نام کامل راگز هنری جیمز راگز سوم است. او در مونتگومری، آلاباما بزرگ شد و قبل از اینکه توسط Raiders در سال 2020 درفت شود، یک قهرمانی NCAA را با Crimson Tide به دست آورد. او یک قرارداد چهار ساله تازه کار امضا کرد که به ارزش بیش از 16 میلیون دلار گزارش شده بود و به عنوان یک ستاره ظاهر می شد. بازیکن NFL قبل از سقوط. سوابق نشان می دهد که او یک خانه 1.1 میلیون دلاری در آوریل 2021 خریداری کرده است، نه چندان دور از صحنه تصادف.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …