IPL و سایر لیگ‌های حق رای T20 تهدیدی برای آینده مالی بانک مرکزی اروپا هستند | بانک مرکزی اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بانک مرکزی اروپا نسبت به تأثیر فاجعه‌بار بالقوه افزایش قدرت فرانشیزهای خارج از کشور مانند IPL هشدار داده است در حالی که جذابیت کریکت تست کاهش می‌یابد.

هیئت حاکمه کریکت انگلیس در آخرین حساب‌های خود که روز چهارشنبه منتشر شد، گفت: «ظهور و رشد لیگ‌های امتیاز جهانی» و «وضعیت کریکت آزمایشی در سطح جهانی» خطرات عمده‌ای را برای مدل کسب‌وکار آن ایجاد می‌کند.

با توجه به اینکه بانک مرکزی اروپا (ECB) انتظار می رود سیستم قراردادهای مرکزی خود را بازنگری کند – با معرفی معاملات چند ساله و افزایش قابل توجه هزینه مسابقات در تلاش برای حفظ وفاداری بازیکنان پیشرو – همچنین توجه را به “فشار بر تورم دستمزد بازیکنان در یک بازار بسیار رقابتی” جلب می کند. به عنوان یک تهدید بالقوه

مالکان چندین تیم IPL می‌خواهند بازیکنان را به قراردادهای 12 ماهه ببندند و اخیراً گزارش شده است که با چندین بازیکن کریکت انگلیسی تماس گرفته شده است تا ببینند آیا اصولاً حاضر به پذیرش چنین معامله‌ای هستند یا خیر.

ونکی میسور، مدیر اجرایی کلکته نایت رایدرز، سال گذشته گفت: “اگر می‌توانستیم تعداد “X” بازیکنان قراردادی داشته باشیم و بتوانیم از همه آنها در لیگ‌های مختلف استفاده کنیم، فکر می‌کنم نیروانا خواهد بود. امیدوارم روزی این اتفاق بیفتد.»

هزینه های بانک مرکزی اروپا برای حقوق ها در سال های اخیر به شدت افزایش یافته است – بیش از دو برابر شده از 25.8 میلیون پوند در سال 19-2018 به 57.4 میلیون پوند در سال 2022-23 – و نیاز به افزایش پرداخت ها به بازیکنان برتر مطمئناً این رقم را بیشتر به سمت بالا می برد.

راه اندازی لیگ برتر زنان، لیگ برتر T20 مستقر در هند و موفقیت صد زن خود بانک مرکزی اروپا نشان می دهد که تورم حقوق بر 18 زن با قرارداد مرکزی نیز تأثیر خواهد گذاشت.

از سال 2018-2019، تعداد کریکت کاران به کار گرفته شده توسط بانک مرکزی اروپا از 37 به 128 افزایش یافته است، با میانگین تعداد کارمندان از 331 در سال 2020-21، رقمی که پس از بازسازی در نتیجه کووید به 495 نفر در آخرین حساب های آنها رسیده است.

آخرین افزایش به «افزایش داوران و همچنین افزایش کارکنان تجاری، ارتباطات و رویدادها و بازی‌ها» مربوط می‌شود، پس از اینکه سال گذشته به دلیل «به کارگیری بازیکنان و کادر مربیگری صد نهاد در ابتدا به طور کامل» مقصر شناخته شد. سال مسابقه».

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

پاداش بحث برانگیز پرداخت شده توسط بانک مرکزی اروپا به تام هریسون، مدیر اجرایی سابق آن، که اندکی قبل از ترک سازمان در ژوئن 2022 جمع آوری شده بود، نشان می دهد که مجموع دستمزد او را در چهار ماه به 1.13 میلیون پوند رسانده است، در حالی که سال قبل 496000 پوند بود. این ممکن است بالاترین دستمزد یک مدیر ورزشی بریتانیایی باشد. در مقایسه، مارک بولینگهام، مدیر اجرایی اتحادیه فوتبال انگلیس، در فصل 22-2021، 819 هزار پوند دستمزد دریافت کرد.

ECB سود قبل از کسر مالیات را 21 میلیون پوند گزارش کرد که مشابه 21.5 میلیون پوند اعلام شده در سال گذشته بود. این به آن اجازه داد تا ذخایر خود را به 35.4 میلیون پوند افزایش دهد، در حالی که در سال گذشته 23 میلیون پوند و در پایان اولین سال همه گیری 2020-2021، 2.2 میلیون پوند افزایش یافته بود.

پس از بررسی سیاست رزرو خود در سال گذشته، اکنون می‌گویند که امیدوارند آن را تا حدی افزایش دهند که «اگر یک تیم توریستی به تعهدات تورهای آینده خود برای اجرای یک سریال در بریتانیا عمل نکند، ضرر یک سریال بین‌المللی را جذب کند». .

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …