کانزاس سیتی با سرپیچی از ایالت، پناهگاهی برای افرادی خواهد بود که به دنبال مراقبت های بهداشتی تایید کننده جنسیت هستند.

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کانزاس سیتی، مو. — مقامات در بزرگترین شهر میسوری در حال حرکت هستند تا آن را پناهگاهی برای افرادی که به دنبال یا ارائه مراقبت های تایید کننده جنسیت هستند، اعلام کنند، و با سرپیچی از مقامات ایالتی که قصد ممنوعیت آن را برای خردسالان و محدود کردن آن برای بزرگسالان دارند.

کمیته شورای شهر کانزاس روز چهارشنبه چنین قطعنامه ای را تصویب کرد. اکنون شورای کامل آن را پنجشنبه بررسی خواهد کرد. اعضای شورا در حالی عمل کردند که مجلس قانونگذاری میسوری تحت کنترل جمهوری خواهان، لایحه ای را برای ممنوعیت مراقبت های تایید کننده جنسیت برای خردسالان تراجنسیتی تصویب نهایی کرد و آن را برای مایک پارسون، فرماندار جمهوری خواه، فرستاد که انتظار می رود آن را امضا کند و به قانون تبدیل شود. حداقل 16 ایالت دیگر قوانینی را وضع کرده اند که چنین مراقبتی را برای افراد زیر سن قانونی محدود یا ممنوع کرده است.

این قطعنامه همچنین در حالی صادر می‌شود که یک قاضی یک قانون اضطراری پیشنهادی توسط اندرو بیلی، دادستان کل ایالت جمهوری‌خواه را بررسی می‌کند که بزرگسالان و کودکان را ملزم می‌کند تا قبل از دریافت درمان تأیید جنسیت، بیش از یک سال تحت درمان قرار گیرند و سایر شرایط را برآورده کنند.

مریک جنسون، یک زن تراجنسیتی و بنیانگذار Transformations KC، یک سازمان غیرانتفاعی که از زنان ترنس رنگین پوست حمایت می کند، به کمیته شورا گفت: «این قطعنامه ورودی به یک گفتگو است و نشان دهنده تعهدی است که در آن حضور افراد ترنس در کانزاس سیتی ارزشمند است. . “این امر خشونت قانونی علیه افراد ترنس را در دسترسی به مراقبت های تایید کننده جنسیت به حداقل می رساند.”

این قطعنامه که پس از پیشنهاد توسط طرفداران LGTBQ توسط کمیته حمل و نقل، زیرساخت ها و عملیات تصویب شد، می گوید که شهر هیچ فرد یا سازمانی را که به دنبال، ارائه، دریافت یا کمک به فردی برای دریافت مراقبت های تایید کننده جنسیت مانند مسدود کننده های بلوغ باشد، تحت تعقیب قرار نمی دهد یا جریمه نمی کند. ، هورمون ها یا جراحی.

همچنین می‌گوید اگر ایالت قانون یا قطعنامه‌ای را تصویب کند که مجازات‌های کیفری یا مدنی، جریمه‌ها یا تحریم‌های حرفه‌ای را در چنین مواردی اعمال کند، پرسنل در بزرگترین شهر میسوری اجرای این الزامات را «کمترین اولویت» خود قرار می‌دهند.

در طول مناظره کمیته، اعضای شورا موافقت کردند که کانزاس سیتی باید استقبال کند، اما عضو شورا، هیدر هال، سوال کرد که آیا این موضوع “مکالمه شهری” است یا خیر، و افزود: “این ما است که از خط خود خارج می شویم.”

ملیسا رابینسون، عضو شورا، سؤالاتی در مورد چگونگی «بازی» بودن یک شهر مقدس داشت و نگران «آسیب‌هایی که از طرف ایالت به شهر بازمی‌گردد» بود.

اما او پس از این که گفت: “من به مشکل خوب اعتقاد دارم، و این ممکن است یکی از آن خطوط مشکلات خوب باشد، از قطعنامه حمایت کرد.”

پیشنهاد کانزاس سیتی از شهری با گرایش دموکرات ها در ایالتی با فرماندار جمهوری خواه و مجلس قانونگذاری تحت کنترل جمهوری خواهان ارائه می شود. در تگزاس، مرکز ایالت آستین، سال گذشته اعلام کرد که باید به عنوان پناهگاهی برای جوانان تراجنسیتی و خانواده‌هایشان در نظر گرفته شود، و شهرستان هریس، خانه هیوستون، اعلام کرد که پرونده‌هایی را علیه والدین به خاطر مراقبت‌های تأیید جنسیت دنبال نمی‌کند.

کالیفرنیا، مینه سوتا و واشنگتن، مانند شهرهای شیکاگو، خود را ایالت های پناهگاهی برای مراقبت های تایید کننده جنسیت اعلام کرده اند. مینیاپولیس، مینه سوتا؛ و وست هالیوود، کالیفرنیا.

قانونگذاران ایالتی جمهوری خواه در سراسر ایالات متحده که به مراقبت های تایید کننده جنسیت به عنوان بخشی از تلاش بزرگتر برای عقب انداختن حقوق LGBTQ+ حمله کرده اند، استدلال کرده اند که آنها از کودکان در برابر تصمیماتی محافظت می کنند که ممکن است بعداً از آنها پشیمان شوند. اما مراقبت های تایید کننده جنسیت برای خردسالان بیش از یک دهه است که در ایالات متحده در دسترس بوده و توسط انجمن های پزشکی بزرگ تایید شده است.

این قطعنامه همچنین می‌گوید که پرسنل شهری هیچ فردی را که توسط یک حوزه قضایی دیگر به دلیل درخواست مراقبت تأیید جنسیت، پاسخ به درخواست‌های اطلاعات از سایر حوزه‌های قضایی، یا دریافت هرگونه مجازات مدنی در چنین مواردی تحت تعقیب است، دستگیر یا بازداشت نخواهند کرد.

حامیان خاطرنشان کردند که نیروی پلیس کانزاس سیتی توسط هیئت کمیساریای پلیس منصوب شده توسط ایالت کنترل می شود و هرگونه اتهام جنایی احتمالی در پرونده های تأیید جنسیت توسط دادستان شهرستان به جای دادستان های شهر مطرح می شود – که هر دو می توانند اجرای قطعنامه را مشکل ساز کنند.

___

هانا از توپکا، کانزاس گزارش داد.

___

جان هانا را در توییتر دنبال کنید: https://twitter.com/apjdhanna

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …