چلسی – لستر: سوپر لیگ زنان – زنده | سوپرلیگ بانوان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

هدف! چلسی 2-0 لستر (کاتبرت، 18)

کاتبرت یک رهگیری انجام می دهد و به جریب ها فضا می تازد. او دروازه بان را دور می زند و گل می زند. که از اولین بار آمده است.

17 دقیقه: لورن جیمز با قدرت از راه می گذرد، و با ضربه ای که به سمت چپ می زند، در حالی که این کار را انجام می دهد، سقوط می کند. که یک بار دیگر نزدیک بود.

15 دقیقه: سام تیرنی یک توقف ناامیدانه برای لستر در خط انجام می دهد. چلسی در حال انباشته شدن است.

14 دقیقه: هاردر از کانال سمت راست فرار می کند، وارد می شود و سپس شلیک او به صورت غیرقانونی منتقل می شود.

13 دقیقه: لستر در آخرین بازی خود تنها 1-0 به آرسنال باخت و این بار پایان دادن به بازی بسیار نزدیک به نظر یک برد است. چلسی همه آنها را تحت الشعاع قرار داده است.

11 دقیقه: لستر تلاش می کند و یک لحظه وقت بگذارد. یک کولاک از میان آنها می وزد. دروازه‌بان لایتزیگ سعی می‌کند توپ را نگه دارد، اما چلسی به بالا فشار می‌آورد و جیمز تقریباً برای یک ثانیه وارد زمین می‌شود.

9 دقیقه: روزهای اول است، اما این اتفاق می‌افتد و بیشتر احساس می‌شود که می‌آید. جیمز کاتبرت را راه‌اندازی می‌کند و تور کناری به صدا در می‌آید.

هدف! چلسی 1-0 لستر (سواری، 8)

هاردر در سمت راست فضا پیدا می کند و به داخل رد می شود و رایتن به خانه ضربه می زند. این یک پایان خوب برای اولین بار است. بیش از حد آسان.

گورو رایتن از چلسی پس از به ثمر رساندن اولین گل تیمش در جریان بازی سوپرلیگ زنان مقابل لسترسیتی در کینگزمدو جشن می گیرد.
گورو رایتن، برتری زودهنگام چلسی را جشن می گیرد. عکس: اندرو ردینگتون/گتی ایماژ

6 دقیقه: چارلز با سرعت به سمت چپ به سمت چلسی حرکت می کند و توپ با عجله به عقب زده می شود. گوشه های چلسی در حال حاضر بالا می روند.

4 دقیقه: کرنر چلسی و سپس یک کرنر دیگر، اما این بار لستر آن را روشن می کند.

3 دقیقه: پرنیل هاردر مهاجم امشب به جای سم کر است. امشب در Jack Goodchild Way صدای بسیار بلندی است، مکانی خوب برای یک بازی شبانه اما یکی از سردترین مکان‌های اطراف در روزهای زمستان.

1 دقیقه: آنها به Kingsmeadow می روند. چلسی، چقدر طول می کشد تا به دنده برسند. چرخش اما هیز به وضوح فینال یکشنبه جام حذفی با منچستریونایتد را در ذهن دارد.

و تیم ها راه خود را باز می کنند به زمین کینگزمدو برای شب مهمی برای هر دو تیم. Liquidator آنها را تا دایره مرکزی همراهی می کند.

بازیکنان چلسی و لسترسیتی قبل از شروع بازی با یکدیگر دست می دهند.
بازیکنان چلسی و لسترسیتی قبل از شروع بازی با یکدیگر دست می دهند. عکس: اندرو ردینگتون/گتی ایماژ

جریان FA Player در حال کاهش است Italo-House در حدود سال 91 آهنگ می کند، اما با نزدیک شدن به مسابقه، ناگهان مقداری درام و بیس به سبک Roni Size، سبک مینیمال. در زمان تد کروکر یا حتی آدام “وندی” کروزیر هرگز این را دریافت نکردید.

به نقل از بی بی سی:

چلسی برای تیمی که 7-0 اورتون را شکست داد، 6 تغییر ایجاد کرد. آن کاترین-برگر جایگزین زسیرا موسوویچ در دروازه شد. جس کارتر به جای مارن میلده به دفاع می‌آید. ملانی لوپولز، پرنیل هاردر، ارین کاتبرت و لورن جیمز در حالی که سم کر روی نیمکت است شروع می کنند.

برای لستر: میسی گودوین و رمی زیمسن به جای اشلی پلامپتر و سوفی هاوارد که در تیم روز مسابقه نیستند، به میدان می آیند. جما پورفیلد جایگزین مولی پایک در خط میانی شد.

بی رحم یک کلمه است که بارها برای توصیف این تیم چلسی مورد استفاده قرار گرفته است. نمایش آنها در نیمه اول مقابل اورتون دلیل آن را توضیح داد. پنج شوت به سمت دروازه، پنج گل زده آماری بود که در وقت استراحت آبی ها در نهایت با نتیجه 7-0 به پیروزی رسیدند. گزینه های اما هیز در حمله رشک برانگیز هستند. گورو رایتن و سام کر یکی از آنها را به دست آوردند، شراکتی که فصل آنها را مشخص کرده است. زمانی که کر زود از زمین خارج شد، پرنیل هاردر با اولین لمسش گلزنی کرد. کاپیتان دانمارک به دلیل مشکل طولانی مدت همسترینگ در بسیاری از این رقابت ها غایب بوده است، اما بازگشت خود را با یک بازی دوگانه و بهترین بازیکن مسابقه اعلام کرد. گل های خط میانی – سوفی اینگل، جسی فلمینگ و بعداً ارین کاتبرت – گلزنی را تکمیل کردند. چلسی در رده دوم قرار دارد، منچستریونایتد و آن رتبه اول را محکم در نظر دارند. سخت‌تر می‌شود که ببینیم چگونه کسی مانع از کسب چهارمین عنوان WSL متوالی آنها می‌شود. سوفی داونی

سرتیتر اخبار: سام کر پس از آسیب دیدگی مچ پایش روی نیمکت است، اگرچه در تاج گذاری پادشاه با نیک کیو رنجی نبرد، در عوض در بازی روی اورتون زمانی که او لنگان لنگان بازی کرد، اتفاق افتاد.

اینجا تیم ها هستند

چلسی: برگر، پریست، کارتر، اریکسون، چارلز، موزگارد-هاردر، لوپولز، جیمز، کانکوویچ، رایتن، کاتبرت. زیرمجموعه ها: موسوویچ، اینگل، سویتکووا، فلمینگ، میلده،
یوهانا کانیرید، کر، کادیشا بوکانان، عبدالینا.

لستر: لایتزیگ، بات، پورفیلد، میس، نوین، گرین، تیرنی، ویلان، گودوین، زیمسن، کاین. زیرمجموعه ها: لامبورن، پایک، جونز، اوبراین، لول، اسمیت، رابینسون، ریویل.

مقدمه

عبور چلسی برای دفاع از عنوان قهرمانی خود واضح است، و شامل پیروزی در هر بازی باقیمانده، با دو بازی با منچستر یونایتد و کسری چهار امتیازی نسبت به رهبران لیگ است. بیشتر موارد مشابه در دفعه قبل، شکست 7-0 اورتون که به تفاضل گل کمک کرد و تیم اما هیز عادلانه خواهد بود. لستر چیزهای زیادی برای بازی دارد، با مشکل جدی سقوط، با دو امتیاز اختلاف نسبت به ردینگ در رده آخر با یک بازی در دستان. لستر پس از باخت 8 بازی از 9 بازی خارج از خانه خود در لیگ در این فصل، با چشم انداز دلهره آور به Kingsmeadow سفر می کند که با تیمی روبرو شود که در حال تلاش برای کسب 4 عنوان قهرمانی متوالی است.

شروع بازی ساعت 19 به وقت کینگستون است. به من ملحق شو.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …