میلان – اینترناسیونال: نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بازی رفت – زنده | لیگ قهرمانان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

ضربه بزرگی برای میلان: رافائل لیائو امروز صبح در تست آمادگی جسمانی مردود شد و به طور کلی از دست داد. لائو هفته گذشته مقابل لاتزیو دچار مشکل عضلانی شد. روسونری با این حال می‌توانند اولیویه ژیرو را که در سال 2021 با چلسی قهرمان این رقابت‌ها شد و دیووک اوریگی را که فینال 2019 را به نفع لیورپول انجام داد، جایگزین کنند.

اینتر یکی دیگر از محبوب های سابق لیگ برتر، روملو لوکاکو را روی نیمکت انداخت. لائوتارو مارتینز به ترکیب اصلی خود بازگشت. شک و تردیدهای دفاعی دانیلو دآمبروسیو و رابین گوسنز آماده شده اند، اما فقط به عنوان بازیکن فرعی نام برده می شوند.

تیم ها

میلان: ماگنان، کالابریا، کیائر، توموری، هرناندز، کرونیچ، تونالی، بناسر، سیلمیکرز، ژیرو، دیاز.
ذخیره ها: میرانته، ناوا، بالو، ربیک، کالولو، اوریگی، تیاو، مسیاس، پوبگا، گابیا، دی کتلره.

بین المللی: اونانا، دارمیان، آسربی، باستونی، دامفریس، بارلا، کالهان اوغلو، مخیتاریان، دیمارکو، مارتینز، ژکو.
ذخیره ها: هاندانوویچ، کورداز، گالیاردینی، دی وریج، گوسنس، کوریا، بلانووا، آسلانی، دامبروسیو، زانوتی، بروزوویچ، لوکاکو.

داور: خسوس گیل مانزانو (اسپانیا)

مقدمه

میلان و اینترناسیونال پیش از این در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفته بودند و این دیدار فشرده بود. در سال 2003، میلان پس از تساوی 0-0 و 1-1 به فینال صعود کرد، گل دوم آندری شوچنکو در بازی رفت، تفاوتی که البته از نظر فنی بود، زیرا هر دو تیم در یک استادیوم بازی می کنند. دو سال بعد، این بار در یک چهارم، زمانی که دولت دوباره سر زشت خود را بالا برد، میلان بازی اول را 2-0 برد و بازی دوم را 3-0 دریافت کرد، بازی بعد از ضربه سر دروازه بان دیدا متوقف شد. توسط یکی از هواداران اینتر

هجده سال بعد، میلانی‌ها برای سومین بار در بزرگ‌ترین رقابت‌های اروپا با هم دیدار می‌کنند… و بار دیگر، احتمالاً رقابت‌های فشرده و شدیدی خواهد بود. میلان قهرمان فعلی/خروجی ایتالیا است. اینتر در جدول سری آ امسال از میلان جلوتر است. میلان به لطف گل های رافائل لیائو (2) و اولیویه ژیرو در دیدار خانگی خود مقابل اینتر 3-2 پیروز شد. اینتر در نتیجه ضربه لائوتارو مارتینز برعکس 1-0 پیروز شد. اینتر همچنین در نیمه نهایی فصل گذشته کوپا ایتالیا در مجموع 3-0 پیروز شد، بنابراین در حالی که میلان بهترین های خود را از نظر تاریخی در لیگ قهرمانان اروپا دارد، اینتر در داخل کشور جدیدترین فرم خود را دارد.

پس موفق باشید با این تماس بگیرید. با این حال، چیزی که می‌توانیم با اطمینان بگوییم این است که روسونری و نراتزوری هر دو خانواده سلطنتی واقعی اروپا هستند و به ترتیب هفت و سه بار قهرمان قاره‌ها شده‌اند. هر دو باشگاه با آن گرد و غبار قدیمی دوران طلایی جام اروپا می درخشند، جیانی ریورا و خوزه آلتافینی، ساندرو ماتزولا و جاسینتو فاکتی، نریو روکو و هلنیو هررا، همه اینها. هر دو باشگاه دوباره در حال صعود هستند. شروع در سن سیرو در ساعت 8 بعد از ظهر BST، ساعت 9 شب محلی است. روشن است!

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …