به گفته تحقیقات | مبارزه شکو بایو در مهار ممکن است در مرگ نقش داشته باشد اسکاتلند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته پاتولوژیست که جسد او را معاینه کرد، مبارزه شکو بایو در حالی که توسط حداقل شش افسر پلیس مهار شده بود، باید بخش عمده ای از آنچه باعث مرگ او شد در نظر گرفته شود.

تحقیقات در مورد مرگ بایو در بازداشت از زبان دکتر کریان شیرر شنیده شد که این مرد 31 ساله قبل از اینکه توسط افسران در کرکالدی، فایف در 3 می 2015 مهار شود، اکستازی و یک داروی محرک دیگر مصرف کرده است.

پلیس به گزارش‌هایی درباره مردی که در حالت آشفته چاقو حمل می‌کرد، پاسخ داده بود. او با باتوم، اسپری CS و اسپری فلفل مورد اصابت قرار گرفت و سپس با مچ و پابند روی پیاده رو مهار شد.

یک کالبدشکافی 23 جراحت جداگانه در بدن او ثبت کرد. یک گزارش سم شناسی تایید کرد که بایو آن شب مقداری دارو مصرف کرده است. هیچ سلاح تیغه ای پیدا نشد.

در بخش جدیدی از گردآوری شواهد با تمرکز بر علت مرگ، شیرر به تحقیق در برابر لرد براکادیل گفت که این داروها می‌تواند باعث ایست قلبی کشنده شود، اما محدودیت یا ترکیبی از هر دو نیز می‌تواند عامل این امر باشد.

مشاور ارشد تحقیق، آنجلا گراهام کی سی، در دومین روز ارائه شواهد از شیرر پرسید که مبارزه ممکن است چه نقشی در مرگ بایو داشته باشد.

او پاسخ داد: “در طول این نوع مبارزات، با نحوه رفتار و حرکت متوفی، آنها از قدرت عضلانی زیادی استفاده می کردند.

زمانی که این کار را با چنین شدتی انجام می‌دهید، می‌توانید پروتئین‌هایی را در عضله که اسید تولید می‌کند تجزیه کنید و به چیزی به نام اسیدوز مبتلا شوید. شما اسیدهایی را دریافت می کنید که در جریان خون گردش می کنند و آن اسیدها می توانند باعث تحریک قلب شوند و می توانند سیستم هدایت (قلب) را تحریک کنند و می توانند منجر به آریتمی قلبی و ایست قلبی شوند.

او افزود: “من چیزی در پس از مرگ نمی بینم که این را تایید کند، اما با توجه به شرایط توصیف شده در نظر گرفته شده است.

من فکر می کنم که مبارزه نیز بخش عمده ای از آن است. این چیزی است که باید در کل سناریو مهم در نظر گرفته شود.»

روز سه‌شنبه، شیرر – یکی از دو پزشکی که این آزمایش را انجام دادند – گفت جراحاتی که بایو متحمل شده می‌تواند ناشی از وزن یا فشاری باشد که به او وارد شده است.

او گفت که معاینه او حدود هشت خونریزی “نقطه ای” کوچک را در چشمان بایو پیدا کرد که با آسیب هایی که ممکن است مربوط به خفگی موضعی یا احیا شده باشد، مطابقت دارد.

شیرر همچنین گفت که تنفس بایو می‌توانست با مهار کردنش توسط افسران بدون نیاز به وزنه زدن بر روی او مانع شود، اما هیچ چیزی “به طور قطعی نشان‌دهنده” وزن فشار اعمال شده وجود نداشت.

انتظار می‌رود این تحقیقات که در ماه مه سال گذشته شروع به جمع‌آوری شواهد کرد، تا اوایل سال 2024 ادامه یابد تا شرایط فوری منجر به مرگ بایو، نحوه برخورد پلیس با عواقب پس از آن، تحقیقات بعدی و اینکه آیا به طور کامل بررسی شود. نژاد عامل بود

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …