شرکت سلامت دیجیتال بابیلون قصد دارد خصوصی شود

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بابلقیمت سهام پس از اعلام برنامه‌هایش برای خصوصی کردن شرکت سلامت دیجیتال چندملیتی، کمتر از دو سال پس از آغاز به کار این شرکت در بورس نیویورک، به شدت کاهش یافت.

Babylon همچنین با AlbaCore Capital LLP برای تسهیلات وام مدت دار تضمین شده تا سقف 34.5 میلیون دلار برای حمایت از برنامه های شرکت برای حذف از فهرست قرارداد منعقد کرد.

در سه ماهه اول، بابیلون درآمد کلی 311.1 میلیون دلاری را در مقایسه با 266.4 میلیون دلاری در سه ماهه اول 2022 گزارش کرد که عمدتاً به دلیل افزایش درآمد مراقبت مبتنی بر ارزش است. این شرکت گفت 60 درصد از درآمد VBC خود را از محصول تبادل تجاری خود، Ambetter، که دسترسی مجازی به یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه را برای بیماران دارای برنامه های بهداشتی انتخابی فراهم می کند، ارائه می دهد.

بابیلون زیان 63.2 میلیون دلاری را در این دوره گزارش کرد که در مقایسه با زیان 29.1 میلیون دلاری در سه ماهه اول 2022، اشاره کرد که مجموع سه ماهه اول 2022 شامل 78.8 میلیون دلار سود مربوط به بابل در بورس عمومی شد.

سود تعدیل شده قبل از بهره، مالیات، استهلاک و استهلاک (EBITDA) در مجموع 45.8 میلیون دلار در مقایسه با 82.6 میلیون دلار در مدت مشابه سال گذشته بود.

روند بزرگتر

در سال 2021، این شرکت از طریق ادغام 4.2 میلیارد دلاری SPAC با Alkuri Global Acquisition وارد بورس شد. در ماه سپتامبر، شرکت آن را اعلام کرد اطلاعیه ای از بورس نیویورک (NYSE) دریافت کرد که با قانونی مطابقت نداشت که شرکت ها را ملزم می کرد میانگین قیمت پایانی سهام را حداقل 1 دلار در 30 روز متوالی حفظ کنند.

دو ماه بعد، بابل اعلام کرد که این کار را خواهد کرد با تقسیم معکوس سهام از سهام عادی کلاس A خود ادامه می دهد، که با گشایش NYSE در 16 دسامبر، بر اساس تقسیم تعدیل شده معامله می شود و ارزش اسمی سهام به 0.0001 دلار برای هر سهم تغییر می کند. هدف از تقسیم، افزایش قیمت سهام آن برای جلوگیری از خروج آن از بورس بود.

در اوایل سال جاری، علی پارسا، مدیرعامل و بنیانگذار بابل، با MobiHealthNews گفتگو کرد و اذعان کرد که عمومی کردن شرکت از طریق SPAC یک اشتباه بود.

“ما سهام خود را در اکتبر 21 از طریق SPAC عمومی کردیم [special purpose acquisition company]پارسا گفت: ما مجبور شدیم یک SPAC را دقیقاً به دلیلی که شما گفتید انتخاب کنیم – رشد 400 درصدی داشتیم. بنابراین، شما در بورس نیویورک ایالات متحده هستید و هیچ پایگاه سهامداری آمریکایی از سهام شما پشتیبانی نمی کند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …