مردی پس از حوادث «کت و شلوار گیمپ» در سامرست بازداشت شد | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مردی به دلیل یک سری حوادثی که در آن افراد را در حالی که کت و شلوار “گیمپ” مشکی پوشیده بود ترساند در دادگاه حاضر شد.

جاشوا هانت، 31 ساله، به دو فقره درگیری و هر یک از اتهامات مربوط به داشتن یک مال تیغه ای و ارتکاب یک عمل توهین آمیز عفت عمومی متهم شده است که گفته می شود همه این موارد در سامرست رخ داده است.

هانت، اهل کلاورهام، سامرست، تنها برای تایید نام، آدرس و تاریخ تولد خود در یک جلسه دادگاه در سامرست شمالی در ورل صحبت کرد. او در مورد چهار اتهامی که با آن روبرو بود هیچ ادعایی نداشت.

Leanne Grover، متهم گفت که در 25 اکتبر سال گذشته یکی از مردم به پلیس گزارش داد که مردی با لباس اسارت لاتکس در کلیو به او نزدیک شد.

گروور به دادگاه گفت: «شاهد با دوستش بود و متهم دیده شد که آلت تناسلی خود را روی لباسش گرفته بود و لباسی که عموماً به آن کت و شلوار می‌گویند و متهم روی سرش ماسکی براق داشت. در طبیعت.

“آقای هانت در حال چرخش به سمت زمین است و برخی از اتفاقات رخ داده در تلفن های همراه ضبط شده است.”

وقایع ادعایی بیشتر در بلیدون، در نزدیکی وستون سوپر مار، در 9 مه رخ داد، زمانی که یک راننده زن گزارش داد که شخصی که لباس سیاه پوشیده بود درست بعد از نیمه شب از جلوی او پریده است.

ماموران سه دقیقه پس از دریافت تماس در ساعت 12:07 صبح به محل رسیدند و مردی را در همان نزدیکی بازداشت کردند.

این حادثه یکی از اتهامات نزاع به شمار می رود، در حالی که اتهام داشتن یک ماده تیغه ای مربوط به چاقوی قفلی است که گفته می شود پس از دستگیری وی در وسیله نقلیه وی پیدا شده است.

دادستان با قرار وثیقه مخالفت کرد و درخواست کرد پرونده به دادگاه سلطنتی بریستول منتقل شود.

دیوید فنسون که دفاع می کرد، درخواست وثیقه نداد و هانت به بازداشت محکوم شد.

مریلین دارگ، رئیس، پرونده را به دادگاه متعهد کرد و به هانت دستور داد در 7 ژوئن در برابر قاضی حاضر شود.

او گفت: “ما معتقدیم که قدرت ما برای مقابله با این موضوع ناکافی خواهد بود، بنابراین به دادگاه سلطنتی بریستول منتقل می شود. این موارد برای محاکمه به دادگاه ولیعهد فرستاده می شود و بنابراین شما را به بازداشتگاه بازگردانیم.»

هانت قبلاً به ظن ایجاد مزاحمت عمومی در مناطق کلیو، کلاورهام و یاتون در اکتبر گذشته دستگیر شده بود، پس از اینکه مردی با کت و شلوار لاستیکی یکپارچه مشکی دیده شد. او همچنان تحت بازجویی برای آن حوادث است.

پلیس قبلاً گفته بود که 14 گزارش دریافت کرده بود که مردی در حالی که لباس مبدل به تن داشت به مردم نزدیک می شد که یکی از آنها کت و شلوار مشکی بدن بود.

PA Media به این گزارش کمک کرده است

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …