شرکت پوشیدنی Oura استارتاپ شناسایی دیجیتال Proxy را خریداری کرد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اوراشرکتی که پشت یک حلقه پوشیدنی ردیابی سلامت قرار دارد، روز سه‌شنبه اعلام کرد که استارت‌آپ شناسایی دیجیتال Proxy را در یک معامله تماماً دارایی خریداری کرده است.

Proxy فناوری هویت دیجیتال را ارائه می دهد که هدف آن جایگزینی کلیدها، کارت ها، نشان ها، برنامه ها و رمزهای عبور است. این استارت‌آپ اعلام کرد که در تلاش بوده است تا محصولات خود را در دستگاه‌های پوشیدنی و همچنین تلفن‌ها قرار دهد.

مطابق با گزارش توسط بلومبرگ، ارزش معامله پروکسی 165 میلیون دلار است. تیم این شرکت، از جمله بنیانگذاران آن، به Oura خواهند پیوست.

مدیر عامل تام هیل در بیانیه ای گفت: “این قرارداد رهبری ŌURA را در پوشیدنی های بهداشتی گسترش می دهد و به جاه طلبی ما برای ادغام فناوری هویت دیجیتال با ارائه های سخت افزاری و نرم افزاری موجود اشاره می کند.” “ما از همکاری با تیم نوآور پروکسی برای گسترش بازار آدرس پذیر خود هیجان زده هستیم و راه را برای فرصت های جدید در زمینه هایی مانند پرداخت ها، دسترسی، امنیت، هویت و فراتر از آن هموار می کنیم و به رشد آینده دامن می زنیم.”

روند بزرگتر

Oura که در سال 2013 در فنلاند تأسیس شد، حلقه ردیابی سلامت و تناسب اندام را ارائه می دهد که خواب و فعالیت را نظارت می کند. آخرین نسخه پوشیدنی، Oura Ring Generation 3، در سال 2021 منتشر شد، با طراحی جدید سال گذشته.

حدود یک سال پیش، این شرکت اعلام کرد که یک دور سرمایه گذاری “بیش از حد مجاز” را افزایش داده است که ارزش گذاری آن را به 2.55 میلیارد دلار همچنین اخیراً پیشنهادی را برای کارفرمایان راه‌اندازی کرده است و با Natural Cycles، یک برنامه کنترل بارداری، همکاری می‌کند.

بر اساس این همکاری، مشتریان می‌توانند به جای اندازه‌گیری دستی دمای بدن هر روز صبح، از حلقه Oura برای ردیابی دمای بدن خود استفاده کنند. Natural Cycles از داده های دما و اطلاعات چرخه قاعدگی برای تعیین پنجره باروری کاربر و جلوگیری از بارداری استفاده می کند.

در اعلامیه خرید، اورا گفت که حفظ حریم خصوصی داده های سلامت جزء دیگری از معامله پروکسی است. در پی تصمیم دابز که Roe v. Wade را لغو کرد، نگرانی در مورد اطلاعات سلامت باروری به موضوع داغ تبدیل شده است.

مایکل چاپ در بیانیه‌ای گفت: «از آنجایی که چشم‌انداز مراقبت‌های بهداشتی با توسعه فناوری‌های جدید به تکامل خود ادامه می‌دهد، رمزگذاری و هویت دیجیتال برای فعال کردن حریم خصوصی داده‌ها در صنایع برای یک تجربه امنیتی بدون اصطکاک حیاتی خواهد بود.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …