صنا مارین نخست وزیر فنلاند درخواست طلاق داد | سانا مارین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آنها روز چهارشنبه در اینستاگرام اعلام کردند، نخست وزیر مستعفی فنلاند، سنا مارین، به طور مشترک با همسر سه ساله اش، مارکوس رایکونن، درخواست طلاق داده است.

ما از 19 سال با هم بودن و دختر عزیزمان سپاسگزاریم. ما بهترین دوستان خواهیم ماند.» آنها در استوری های جداگانه اینستاگرام گفتند.

مارین و رایکونن که تا همین اواخر در یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر کار می کردند، یک دختر پنج ساله دارند. آنها در سال 2020 ازدواج کردند در حالی که مارین در دفتر کار خود با تأثیر همه گیری کووید-19 برخورد می کرد.

مارین پس از عروسی خود با رایکونن در آگوست 2020 در اینستاگرام نوشت: “ما دوران جوانی خود را با هم زندگی کرده ایم، با هم وارد بزرگسالی شده ایم و با هم به پدر و مادری برای دختر عزیزمان تبدیل شده ایم.”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

مارین و حزب سوسیال دموکرات او در انتخابات پارلمان فنلاند در ماه گذشته شکست خوردند و از حزب راستگرای ائتلاف ملی و همچنین حزب ملی گرای فنلاندی عقب افتادند.

مارین، 37 ساله، جوان‌ترین نخست‌وزیر جهان زمانی که در سال 2019 روی کار آمد، از سوی طرفداران در سراسر جهان به عنوان الگوی هزاره‌ای برای رهبران جدید مترقی شناخته می‌شود، حتی در شرایطی که رای‌دهندگان در خانه دولت جدید را انتخاب کردند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …