کمپ ترامپ تالار شهر CNN را به عنوان ریسک محاسبه شده می بیند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

چهارشنبه شب در تالار شهر CNN با دونالد جی.ترامپ هیچ سوالی ممنوع نخواهد بود. او می تواند 15 نفر را به انتخاب خود در بین مخاطبان قرار دهد اما هیچ کدام اجازه سوال پرسیدن ندارند. به گفته دو نفری که در مورد بحث ها توضیح داده شده اند، و تیم او در هدایت این رویداد نقشی نداشته است.

مشاوران او می‌گویند که همه این‌ها ریسک کمی برای رئیس‌جمهور سابق در طول مراسم پربیننده به همراه دارد – ریسکی که آنها آن را ارزش پذیرش دارد.

آنها انتظار سؤالات سختی از گوینده و مجری سی‌ان‌ان، کیتلان کالینز دارند – و سؤالاتی در مورد سقط جنین، تحقیقات در مورد آقای ترامپ و هیئت منصفه مدنی که او را مسئول افترا و سوء استفاده جنسی در شکایت ای. جین کارول در منهتن می‌داند، پیش‌بینی کرده‌اند. ، حکمی که یک روز قبل از شهرداری صادر شد.

اما آنها همچنین می‌دانند که او عمدتاً با سؤالات مخاطبان جمهوری‌خواه و رأی‌دهندگان مستقل متمایل به جمهوری‌خواه در نیوهمپشایر، ایالتی که میزبان اولین انتخابات مقدماتی انتخابات ریاست‌جمهوری 2024 است، مواجه خواهد شد. این اولین ایالتی بود که آقای ترامپ در سال 2016 برنده شد و جایی بود که هنوز در میان جمهوری خواهان از محبوبیت برخوردار است.

از زمان پایان دوره ریاست جمهوری خود، آقای ترامپ تا حد زیادی به حضور در شبکه های دست راستی و پادکست ها تنزل پیدا کرده است. او اکنون که نامزد شده است خبرنگاران را سوار هواپیمای خود کرده است، اما تیم او تشخیص می‌دهد که او باید برای دسترسی به مخاطبان گسترده‌تر، به فراتر از حاشیه‌ها ورود کند، به ویژه در تضاد با فرماندار فلوریدا، ران دیسانتیس، که از جریان اصلی دوری می‌کند. رسانه ها. چندین مشاور گفتند و CNN مایل بود این فرصت را برای او فراهم کند. تالار شهر اولین حضور آقای ترامپ در CNN از زمان مبارزات انتخاباتی 2016 خواهد بود.

یکی از نزدیکان آقای ترامپ که مجاز به صحبت علنی در مورد برنامه ریزی تالار شهر نبود، گفت: «شما نمی توانید همیشه در کانال های خاصی بمانید. “شما باید شروع به جسارت کردن کنید. و این یک تضاد آشکار با کاری است که سایر نامزدها ممکن است انجام دهند یا نکنند.»

تالار شهر ماه هاست در حال ساخت است.

در اوایل سال جاری، تیم آقای ترامپ می خواستند با شان هانیتی، مجری محبوب طرفدار ترامپ، در تالار شهر فاکس نیوز شرکت کنند. اما آقای هانیتی در نهایت به جای آن با آقای ترامپ مصاحبه کرد و تالار شهر هرگز محقق نشد. از طریق یکی از مقامات مطبوعاتی فاکس نیوز، آقای هانیتی وجود هرگونه مانعی برای شهرداری فاکس را تکذیب کرد و اصرار داشت که آقای ترامپ “ترجیح داد در این مناسبت مصاحبه ای انجام دهد و گفت که با پیشرفت کمپین خود، تالار شهر را انجام خواهد داد.”

چند هفته پس از اینکه آقای ترامپ نامزدی خود را در نوامبر اعلام کرد، سی ان ان با تیم رئیس جمهور سابق درباره مصاحبه احتمالی، همانطور که این شبکه با دیگر نامزدهای ریاست جمهوری انجام داده است، در تماس بود، دو نفر از آشنایان به گفتگوها گفتند که خواستند نامشان فاش شود تا گفتگوها را شرح دهند. . در حالی که گفتگوها در مورد تالار شهر فاکس نیوز به پایان رسید، تیم ترامپ به طور جدی مذاکره با CNN را آغاز کرد.

دیوید چالیان، مدیر سیاسی CNN گفت: «به دلیل ماهیت منحصر به فرد نامزدی دونالد ترامپ، هیچ تغییری در قالب ما ایجاد نشده است. نقش سی‌ان‌ان در ارتباط مستقیم یک نامزد با رای‌دهندگان در این فرمت تالار شهر، یکی از اصلی‌ترین پوشش‌های تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری ما بوده و هست.»

آقای ترامپ مستعد جلسات تمرینی نیست. تدارک مناظره او در طول دو مبارزات انتخاباتی قبلی‌اش برای ریاست‌جمهوری اغلب به تعریف داستان‌های قدیمی جنگ یا فریاد زدن بر سر دستیاران اختصاص داشت. به گفته چند نفری که در جریان این گردهمایی قرار گرفتند، به همین مناسبت، آقای ترامپ روز دوشنبه در دفترش در مار-آ-لاگو، یک جلسه غیررسمی با تعدادی از دستیارانش، از جمله سخنرانش، وینس هیلی، برگزار کرد. هیچ کس برای بازی در نقش خانم کالینز تعیین نشده بود. دستیاران در عوض درباره سؤالاتی که ممکن است پیش بیاید بحث کرده اند.

تیم ترامپ زمان زیادی را صرف بحث درباره سیاست سقط جنین کرده است. آقای ترامپ بیش از هر کسی – به استثنای رهبر جمهوری خواه سنا، میچ مک کانل – مسئول لغو دادگاه عالی رو علیه وید است.

با این حال، خود آقای ترامپ در برخی مواقع به طور خصوصی درباره عواقب این تصمیم ابهام داشت و سیاست سقط جنین را عامل عملکرد ضعیف جمهوری خواهان در انتخابات میان دوره ای 2022 می دانست. او این موضوع را به گونه‌ای مورد بحث قرار داد که انگار یک کارشناس یا نظاره‌گر بود نه معمار مرگ رو در مقابل وید. و او برخی از فعالان برجسته ضد سقط جنین را در نحوه رسیدگی به سؤالات مربوط به سیاست سقط جنین از دوره میان دوره ای به مشکل انداخته است. آقای ترامپ از گفتن اینکه از ممنوعیت ملی سقط جنین حمایت می کند خودداری کرده است، در عوض گفته است که سیاست سقط جنین باید به ایالت ها واگذار شود.

روز دوشنبه، آقای ترامپ در Mar-a-Lago با رهبران جنبش ضد سقط جنین که نگران اظهارات اخیر او بودند، از جمله مارجوری داننفلسر، رئیس جمهور سوزان بی. آنتونی طرفدار زندگی آمریکا، ملاقات کرد. در این دیدار، آقای ترامپ گفت که موضع او در مورد سقط جنین همان زمانی است که برای اولین بار برای ریاست جمهوری نامزد شد و همان چیزی است که در مقام تایید کرد، به گفته فردی که مستقیماً از گفتگو مطلع است. در آن زمان، آقای ترامپ از ممنوعیت ملی اکثر سقط جنین پس از هفته بیستم بارداری حمایت کرد. در نتیجه اظهارات آقای ترامپ در این دیدار، خانم داننفلسر بیانیه ای در تمجید از او منتشر کرد.

اما به گفته دو نفر از افرادی که با تفکرات آقای ترامپ آشنا هستند، در تالار شهر سی‌ان‌ان، ممکن است آقای ترامپ چند هفته را تعیین نکند که در آن سقط جنین غیرقانونی باشد. در عوض، انتظار می‌رود که او به خاطر عمل به وعده‌های ضد سقط جنین در مقام خود اعتبار داشته باشد و ذکر کند که از «سه استثنا» حمایت می‌کند: زمانی که برای نجات جان مادر لازم است یا مواردی که شامل تجاوز جنسی یا زنای با محارم است. او سپس ممکن است با توصیف تصاویری وحشتناک از سقط جنین های دیررس، به حمله به دموکرات ها روی آورد، مشابه آنچه در مناظره سال 2016 با رقیب دموکرات خود، هیلاری کلینتون انجام داد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …