Samsung Galaxy Watch مجوز FDA را برای نظارت بر AFib دریافت می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

غول فناوری Samsung Electronics اعلام کرد که مجوز FDA را برای ویژگی IHRN (Irregular Heart Rhythm Notification) برنامه مانیتور سلامت خود دریافت کرده است.

IHRN با عملکرد الکتروکاردیوگرام برنامه برای نظارت بر ریتم قلب که نشان دهنده فیبریلاسیون دهلیزی است، یک ریتم نامنظم قلب، کار می کند. اگر AFib تشخیص داده شود، ساعت گلکسی از کاربر می خواهد که با ساعت ECG بگیرد.

این ویژگی به عنوان بخشی از در دسترس خواهد بود اخیراً One UI 5 Watch معرفی شده است که قرار است اواخر امسال منتشر شود.

Hon Pak، معاون و رئیس تیم سلامت دیجیتال، تجارت MX در Samsung Electronics، گفت: «این نمونه دیگری از این است که چگونه سامسونگ راه‌حل‌های ایمنی فعال را در اولویت قرار می‌دهد و به کاربران این امکان را می‌دهد تا درک جامع‌تری از سلامت قلبی عروقی و کلی خود دریافت کنند. در یک بیانیه.

روند بزرگتر

آخرین ساعت One UI 5 سامسونگ سه ویژگی جدید مرتبط با خواب و همچنین ناحیه ضربان قلب شخصی‌سازی شده را ارائه می‌کند که قابلیت‌های فیزیکی کاربر را تجزیه و تحلیل می‌کند و سطوح شدت تمرین بهینه را تنظیم می‌کند. ویژگی های به روز شده SOS و تشخیص سقوط نیز اعلام شد.

Fitbit متعلق به گوگل نیز ویژگی های AFib را ارائه می دهد. سال گذشته، آن را مجوز FDA را برای الگوریتم تشخیص AFib فوتوپلتیسموگرافی دریافت کرد، که برای اجرای غیرفعال بر روی پوشیدنی های Fitbit و ارزیابی ریتم قلب در زمانی که فرد خواب است یا حرکت نمی کند، طراحی شده است.

در سپتامبر، اپل آخرین نسخه‌های پوشیدنی ساعت خود را معرفی کرد که شامل قابلیت‌های سنجش دما برای ردیابی تخمک‌گذاری و تشخیص تصادف خودرو می‌شود. ماه‌ها قبل، پیش‌نمایش ویژگی‌های بهداشتی جدید برای watchOS 9 و iOS16، از جمله تاریخچه فیبریلاسیون دهلیزی، مدیریت دارو و ابزارهای بیشتر برای نظارت بر خواب را مشاهده کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …