دیوید مویس با هدایت وستهم به فینال اروپا، “بهترین دستاورد” را هدف قرار داده است | وستهام یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دیوید مویس گفته است که بدون شک بزرگترین دستاورد دوران حرفه ای او خواهد بود اگر او وستهام را از پیش رو برداشته و به فینال لیگ اروپا راه یابد.

وستهام که از سال 1980 تاکنون جام مهمی را کسب نکرده است، در بازی اول نیمه نهایی خود در پنجشنبه شب میزبان AZ خواهد بود. آنها این شانس را دارند که فصل سختی را به پایان برسانند و مویس، که هرگز به عنوان مربی جامی را به دست نیاورده است، به این موضوع اشاره کرد که ژوزه مورینیو پس از کمک به رم برای بردن فصل گذشته لیگ کنفرانس چقدر احساساتی بود.

برای رسیدن به فینال اروپا، این می تواند بهترین باشد [achievement]سرمربی وستهام گفت. در گذشته با منچستریونایتد به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیدم، در یک چهارم نهایی لیگ اروپا با اورتون در ضربات پنالتی شکست خوردم و سال گذشته در وستهم به نیمه نهایی رسیدیم.

می‌خواهم تلاش کنم و چند قدم جلوتر بروم، و به برنده سریال خوزه مورینیو اشاره می‌کنم که کسب این جام را برای او و باشگاه فوتبالش بسیار ویژه دانست. اگر تا به حال به کسی نیاز داشتم که نشان دهد کسب یک جام چقدر سخت است و او طوری با آن برخورد می کرد که انگار خیلی مهم است.”

وستهام پس از اینکه یکشنبه گذشته منچستریونایتد را شکست داد، یک قدم به بقای لیگ برتر نزدیکتر شد، در اوج قرار دارد. مویس از اینکه هیئت مدیره باشگاه در زمانی که او در اوایل کمپین تحت فشار بود در کنار او ایستاده بود، سپاسگزار است.

او گفت: “من می گویم هیئت مدیره باهوش بوده و امیدوارم آنها متوجه شوند – و افراد خارج از باشگاه متوجه شوند – که به تصمیم درستی رسیده اند.” “حمایتی که از دیوید سالیوان، کارن برادی و خانواده گلد داشتم عالی بود. علیرغم همه سر و صدای بیرون، آنها به طرز باورنکردنی حمایت کرده اند.”

مویس تیم جوان پاسکال یانسن را که در رده چهارم لیگ اردیویسه قرار دارد، دست کم نمی گیرد. او می خواهد وستهم که توسط کورت زوما در حال بهبودی پس از مصدومیت مچ پا تقویت شده است، از ناامیدی فصل گذشته خود در نیمه نهایی لیگ اروپا به اینتراخت فرانکفورت درس بگیرد.

وستهام در اولین دقیقه بازی رفت مقابل فرانکفورت گل را واگذار کرد و در بازی برگشت آرون کرسول را با کارت قرمز زودهنگام از دست داد. این تساوی با فرستادن مویس از روی خط تماس به پایان رسید و پس از ضربه زدن به یک توپ به سمت یک توپ بازی، به پایان رسید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …