کارکنان جان لوئیس شارون وایت را به خاطر ضررها سرزنش کردند اما از او حمایت کردند که ادامه دهد | جان لوئیس

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رئیس جان لوئیس متعهد شد که گروه همیشه تحت مالکیت کارمندان باقی بماند، پس از اینکه کارکنان از او برای ادامه ریاست حمایت کردند، اما از عملکرد ضعیف خرده‌فروش در سال گذشته ابراز ناراحتی کردند.

شارون وایت پس از گزارش هایی که او در نظر داشت بخشی از سهام شرکت را به یک سرمایه گذار خارجی بفروشد در تلاش برای جمع آوری 2 میلیارد پوند با بحث و جدل مواجه شده بود. روز چهارشنبه، رهبری او در یک جلسه دو بار در سال شورای 60 نفره خرده فروش که توسط کارمندان به نمایندگی از آنها انتخاب می شود، با رای اعتماد مورد آزمایش قرار گرفت.

کریس ارنشاو، رئیس شورای مشارکت، با اعلام نتیجه رای گیری در مورد عملکرد گذشته و مأموریت مداوم وایت، گفت: “شور به حمایت از رئیس برای پیشرفت مشارکت در رابطه با هدف، اصول و قوانین آن رأی داد. شورا از عملکرد سال گذشته حمایت نکرد، که در آن ما یک سال زیان کامل و بدون پاداش شریک گزارش کردیم.

فروشگاه بزرگ و صاحب سوپرمارکت Waitrose زیان های سنگینی را برای سال 2022 گزارش کردند که به این معنی بود که کارکنان پاداش سالانه دریافت نمی کردند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

وایت قبل از رای گیری صحبت می کرد به شورا گفت: “من می خواهم کاملاً قاطع باشم. شراکت جان لوئیس همیشه یک تجارت متعلق به کارمندان خواهد بود، نه اگر نه اما. مطلقاً هیچ بحثی از غیر متقابل شدن وجود ندارد. مدل ما دلیل پیوستن من به شراکت است زیرا به نوعی سرمایه داری مهربان تر در قرن بیست و یکم اعتقاد دارم که توانایی ما را در ترکیب برتری تجاری با هدف اجتماعی نشان می دهد. این چیزی است که ما را خاص می کند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …