جورج سانتوس انتظار می رود امروز در دادگاه به اتهامات فدرال حاضر شود – زنده | جورج سانتوس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جورج سانتوس نماینده نیویورک در دادگاه فدرال حاضر می شود

انتظار می رود جورج سانتوس، نماینده جمهوری خواه کنگره، امروز در نیویورک خود را به دادگاه فدرال تبدیل کند.

به گفته منابع آگاه، روز سه‌شنبه، دادستان‌های فدرال اعلام کردند که سانتوس، که نماینده منطقه سوم کنگره نیویورک است، توسط وزارت دادگستری به دلیل سؤالاتی در مورد کمپین انتخاباتی و فعالیت‌های مالی وی در سال 2022 متهم شده است.

این اتهامات که در منطقه شرقی نیویورک ثبت شده است، در حال حاضر مهر و موم شده است و ممکن است پس از ظاهر شدن سانتوس علنی شود.

پس از انتشار گزارش‌هایی از کیفرخواست، سانتوس به آسوشیتدپرس گفت: «این برای من جدید است. تو اولین کسی هستی که در این مورد با من تماس گرفت.»

در ماه‌های اخیر، سانتوس با واکنش شدید دموکرات‌ها و تعداد انگشت شماری از جمهوری‌خواهان به خاطر جعل‌هایش درباره میراث، تحصیلات و حرفه‌اش مواجه شده است.

از جمله دروغ‌های سانتوس می‌توان به ادعای او مبنی بر فرار والدین مادری‌اش از هولوکاست اشاره کرد که در واقع در برزیل به دنیا آمدند، و ادعای او مبنی بر یهودی بودن او که بعداً از آن عقب‌نشینی کرد و گفت که کاتولیک بزرگ شده است.

در ماه فوریه، دموکرات های مجلس نمایندگان قطعنامه ای برای اخراج سانتوس ارائه کردند در حالی که سناتور جمهوری خواه میت رامنی به سانتوس گفت: “شما باید خجالت بکشید” و او “به اینجا تعلق ندارد”. [in congress]” در طول وضعیت اتحادیه.

روز سه شنبه، کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان جمهوریخواه گفت که سانتوس با اقدام فوری مواجه نخواهد شد.

“اگر فردی متهم شود… آنها در کمیته ها نیستند. آنها حق رای دارند اما باید محاکمه شوند.»

اتفاقات کلیدی

جورج سانتوس نماینده نیویورک در دادگاه فدرال حاضر می شود

صبح بخیر، خوانندگان سیاست ایالات متحده. انتظار می رود جورج سانتوس، نماینده جمهوری خواه کنگره امروز خود را به دادگاه فدرال در مرکز ایسلیپ، نیویورک تبدیل کند.

به گفته منابع آگاه، حضور مورد انتظار سانتوس در دادگاه پس از آن صورت می‌گیرد که دادستان‌های فدرال روز سه‌شنبه اعلام کردند که وی توسط وزارت دادگستری به دلیل سوالاتی در مورد کمپین انتخاباتی و فعالیت‌های مالی وی در سال 2022 متهم شده است.

اتهاماتی که در ناحیه شرقی نیویورک مطرح شده است در حال حاضر مهر و موم شده است و ممکن است پس از حضور سانتوس در دادگاه امروز، مهر و موم نشود.

در ژانویه، سانتوس اعتراف کرد که بیش از 600000 دلار وام «شخصی» به کمپین او در واقع همان طور که او در ابتدا ادعا کرده بود، از منابع مالی شخصی به دست نیامده است.

سانتوس، که نماینده منطقه سوم کنگره نیویورک است، در ماه های اخیر به دلیل انبوهی از جعلیات در مورد زندگینامه خود از جمله میراث، تحصیلات و حرفه خود با خشم مواجه شده است.

در اینجا سایر تحولات در سیاست ایالات متحده وجود دارد:

  • جو بایدن رئیس جمهور و کوین مک کارتی رئیس مجلس نمایندگان موافقت کرده است که مذاکرات بیشتری با هدف شکستن بن بست در مورد افزایش سقف بدهی ایالات متحده انجام دهد.

  • دونالد ترامپ قرار است اواخر امروز در تالار شهر ریاست جمهوری CNN در نیوهمپشایر ظاهر شود.

  • دایان فاینشتاین، سناتور کالیفرنیا پس از یک ماه غیبت به دلیل بیماری به کاپیتول هیل بازگشته است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …