سرب گم شده؟ Remco Evenepoel توسط سگ ولگرد در Giro d’Italia | جیرو دیتالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

امیدهای Remco Evenepoel برای برنده شدن در Giro d’Italia زمانی که او پس از انحراف برای جلوگیری از سگ ولگرد در مرحله پنجم چهارشنبه تصادف کرد، ضربه غیرمنتظره ای خورد.

در شرایط بارانی، سگ بلژیکی وقتی در مراحل اولیه سواری از آتریپالدا به سالرنو در جنوب ایتالیا وارد مسیر پلوتن شد، سگ بلژیکی سرگردان شد. تعدادی از هم تیمی های Soudal-QuickStep Evenepoel منتظر بودند تا رهبر تیم خود را غبارآلود کند و آنها را از گروه اصلی دور کند.

💥 𝗥𝗲𝗺𝗰𝗼 𝗘𝘃𝗲𝗻𝐞𝗽𝗼𝗲𝗹 𝗴

🐕 سگی در جاده، قهرمان جهان و دیگر سواران Soudal–Quick-Step را به زیر می کشد!#تور ایتالیا pic.twitter.com/s4kcLiZCgH

– یورو اسپورت (@eurosport) 10 مه 2023

Evenepoel، مورد علاقه قبل از مسابقه برای کسب عنوان قهرمانی، به نظر می رسد که پس از از دست دادن پیراهن صورتی رهبر در روز سه شنبه به آندریاس لکنسوند از نروژ، در مشکلات بیشتری باشد. با این حال، پس از تلاش برای بازگشت به یک ریتم، او نشت را تکان داد و توانست دوباره به گروه اصلی بپیوندد و به دوربین کمک کند.

به نظر می رسید سگ در تماس نزدیک آسیبی ندیده باشد، در عوض به کنار جاده عقب نشینی کرد. ایونپوئل در حالی که منتظر ماشین تیمش بود، بیدون خود را به نشانه حسن نیت به تماشاگر داد – اما او ممکن است احساس کند که این تنها سواری که در این حادثه سرنگون شد، عدالت خشن بود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

این مرحله با سرعتی آهسته به سمت سالرنو ادامه می‌یابد، و سواران می‌خواهند از هر گونه سرریزی بیشتر در یک روز بارانی و سخت برای مسابقه جلوگیری کنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …