آینده آدام پرایس رهبر شطرنجی Cymru پس از گزارش اهانت آمیز در هاله ای از ابهام است | سیمرو شطرنجی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آدام پرایس، رهبر Plaid Cymru، پس از یک بررسی اهانت آمیز نشان داد که حزب او در “سم زدایی” فرهنگ خود شکست خورده است، به نظر می رسد که آینده خود را در نظر می گیرد.

پرایس، 54 ساله، که از سال 2018 رهبری حزب ملی گرای ولز را بر عهده داشت، در پاسخ به این گزارش عذرخواهی کرد و افزود که این حزب باید “برای پرورش فرهنگی” که “ایمن، فراگیر و محترمانه برای همه باشد” بهتر عمل کند. اما او حاضر به استعفا نشد.

نریس ایوانز، MS که این بررسی را انجام داد که هفته گذشته منتشر شد، گفت که Plaid به ویژه زنان را ناامید کرده است و “در اجرای یک رویکرد بدون تحمل برای آزار جنسی شکست خورده است”.

گمانه زنی ها در مورد آینده پرایس یک شبه پس از اینکه یک سیاستمدار ارشد ولزی گفت نمی تواند به طور علنی از او حمایت کند یا تایید کند که آیا پرایس همچنان در هفته آینده در سمت خود خواهد بود یا خیر، افزایش یافت.

Llyr Gruffydd، رئیس گروه Senedd Plaid و MS برای شمال ولز، در عوض به برنامه Sharp End شبکه ITV گفت: “من وارد این نوع شایعات نمی شوم. شما نمی توانید این موضوع را بر روی یک فرد مجرد منفرد سنجاق کنید – این یک مشکل شرکتی بسیار گسترده تر است که Plaid Cymru با آن دست و پنجه نرم می کند.

گزارش‌های وب‌سایت خبری Nation.Cymru ادعا می‌کنند که پرایس قبلاً قبل از جلسه بحرانی کمیته اجرایی ملی Plaid در اواخر روز چهارشنبه با کناره‌گیری از رهبری موافقت کرده بود. Nation.Cymru همچنین گفت که پرایس می‌خواست فوراً از سمت خود کناره‌گیری کند، اما سایر اعضای حزب به دنبال تحویل منظم هستند.

روز سه‌شنبه، اعضای Plaid Senedd درباره این گزارش مذموم صحبت کردند که رهبری حزب را به دلیل شکست در تغییر فرهنگ خود مورد انتقاد قرار داد. با این حال، مشخص نیست که در صورت وجود، چه نتایجی گرفته شده است.

هفته گذشته، پرایس گفت که همه 82 توصیه گزارش مورد توجه قرار خواهند گرفت.

او با امتناع از استعفا به ولز آنلاین گفت: «این گزارش شخصاً از من انتقاد نمی کند. اما فکر می کنم برای من مهم است که مسئولیت شخصی را بپذیرم و انجام می دهم، زیرا من رهبر هستم.

وی افزود: «فکر می‌کنم کناره‌گیری از مسئولیت من کنار گذاشته شود. فکر می‌کنم مسئولیت من در حال حاضر این است که حقیقت آنچه اتفاق افتاده را بپذیرم، اما سپس متعهد به همکاری با دیگران برای درست کردن آن باشم.»

یکی از سخنگویان Plaid گفته است: «شب گذشته، گروه Plaid Cymru Senedd برای بحث در مورد اجرای توصیه‌های گزارش Prosiect Pawb تشکیل جلسه داد.

آدام پرایس، رهبر Plaid Cymru متعاقباً یک جلسه ویژه NEC را تشکیل داد که در آن مراحل بعدی حزب مورد بحث قرار خواهد گرفت.

اولویت Plaid Cymru رفاه کارکنان و اعضای آن و پرورش فرهنگی ایمن، فراگیر و محترمانه برای همه است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …