جکسونویل جگوارز با دو بازی در لندن تاریخ NFL را می سازد | NFL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جکسونویل جگوارز امسال با انجام بازی های پشت سر هم در لندن تاریخ NFL را ثبت خواهد کرد. بریتانیا مدت‌هاست خانه خارج از خانه تیم‌های فلوریدا بوده است و ماه اکتبر آنها را به اولین تیمی تبدیل خواهد کرد که دو بازی فصل عادی خود را در خارج از ایالات متحده انجام می‌دهد.

جگوارها بازی های بین المللی 2023 را در برابر آتلانتا فالکونز در ومبلی آغاز می کنند که دهمین بازی آنها در انگلیس به عنوان بخشی از تعهد چند ساله برای بازی در منطقه است. آن مسابقه 1 اکتبر با بازی دیگری در لندن در هفته بعد دنبال می شود زیرا بوفالو بیلز در 8 اکتبر در ورزشگاه تاتنهام هاتسپور میزبان آنها است.

ترور لارنس کوارتربک جگوارز گفت: “ما هیجان زده هستیم که دوباره در بازی های بین المللی NFL شرکت کنیم و با فالکونز و بیلز در لندن روبرو شویم. میزبانی از فالکونز در استادیوم ومبلی بسیار جذاب خواهد بود، تنها با بازی در جاده مقابل بیلز در ورزشگاه تاتنهام هاتسپر. من برای این تجربه مشتاق هستم و می دانم که حمایت دووال در هر دو بازی قوی خواهد بود.”

جگ ها معمولاً سه روز را در لندن می گذرانند، اما این برنامه به این معنی است که آنها قرار است 10 روز را در پایتخت در اطراف این بازی ها بگذرانند. معاون عملیات بریتانیا، ماریا گیگانته، گفت: «خوشحالیم که اولین تیمی هستیم که بازی‌های پشت سر هم در لندن انجام می‌دهیم، زیرا جگوارها بسیار تیم بریتانیا هستند.

ترور لارنس، مدافع جکسونویل جگوارز، از احتمال انجام بازی های پشت سر هم در لندن هیجان زده است. عکس: مت استمی/AP

بازی در لندن همیشه یک موقعیت فوق‌العاده است، و ما متعهد هستیم که ومبلی را به معتبرترین تجربه بازی خانگی NFL برای طرفداران و تیم تبدیل کنیم، و با اضافه شدن یک بازی در جاده در مقابل بیل، فرصتی عالی برای مشارکت داریم. برای یک دوره بسیار طولانی – و ما چیزهای بسیار هیجان انگیزی را برنامه ریزی کرده ایم.”

بازی‌های NFL لندن 2023 در 15 اکتبر، زمانی که تنسی تایتانز در ورزشگاه تاتنهام هاتسپور با بالتیمور ریونز بازی می‌کند، به پایان می‌رسد.

این برنامه سپس به آلمان ادامه می‌یابد، که با موفقیت اولین بازی فصل عادی خود را در سال گذشته در مونیخ برگزار کرد. این بار دو بازی برگزار می شود که هر دو در ورزشگاه فرانکفورت برگزار می شود. قهرمان سوپربول کانزاس سیتی چیفز در 5 نوامبر با میامی دلفین ها روبرو می شود، قبل از اینکه نیوانگلند پاتریوتز در 12 نوامبر به مصاف ایندیاناپولیس کلتس برود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …